Avon alebo oriflame?

Som leaderkou pre firmu AVON. Poviem Vám to, čo mne povedali na začiatku, keď som s tým začínala, a to, že Avon si vie ceniť svojich ľudí. Môžem to len potvrdiť. Hovorím to z vlastných skúseností. Ak si chcete PEKNE zarobiť a ste z regiónu ML, HE, SV, SP, SK, VT - môžete sa mi ozvať, poskytnem nezáväzné informácie, či už telefonicky, prípadne emailom alebo prostredníctvom sms. Som z Medzilaboriec, no nie je problém stretnúť sa a všetko Vám vysvetliť. Váš zárobok bude závisieť od toho, aký si stanovíte cieľ a koľko toho budete chcieť dosiahnúť. Aj ako AL mám dobré skúseností a rada sa podelím ako to funguje v Avone. Nemám problém poslať info aj poštou + najnovšie katalógy + motivácie pre danú kampaň + darčeky, ktoré by ste mohli získať pri registrácii. Mobil: 0907 321 759 / 0904 118 757. Email: lenka.leukanicova@gmail.com

Príjemný deň všetkým, či už sa prikláňate k Avnou alebo k Oriflamu. Písala som predchviľou, no doplnila som nejaké info. Som leaderkou pre firmu AVON. Poviem Vám to, čo mne povedali, keď som s tým začínala – „ Avon si vie ceniť svojich ľudí “. Môžem to len potvrdiť. Hovorím to z vlastnej praxe. Ak si chcete pekne zarobiť a ste z regiónu ML, HE, SV, SP, SK, VT - môžete sa mi ozvať, poskytnem nezáväzné informácie, či už telefonicky, prípadne emailom alebo prostredníctvom sms. Som z Medzilaboriec, no nie je problém stretnúť sa a všetko vám vysvetliť. Váš zárobok bude závisieť od toho, aký si stanovíte cieľ a koľko toho budete chcieť dosiahnuť. Aj ako AL mám dobré skúsenosti a rada sa s vami o ne podelím. Nemám problém poslať info aj poštou, najnovšie katalógy, motivácie pre danú kampaň, darčeky, ktoré by ste mohli získať pri registrácii… Darčeky získavate aj počas roka. Sú tu rôzne motivačné programy, odmeny, súťaže, špeciálne zľavy…Poplatkov sa nemusíte báť, pri registrácii nič neplatíte – nulová investícia a vstupné materiály zadarmo. Manipulačný poplatok za doručenie balíka je v jednotlivých kampaniach bez ohľadu na výšku objednávky niekedy nulový – inokedy je nulový pri objednávke nad 20 Eur. Firma určuje manipulačný poplatok za doručenie balíka na kvartál: 3 - 6 kampaní. Možnosti objednávania sú: internetom, telefonicky, sms. Doručenie tovaru priamo domov alebo na adresu, ktorú si určíte. Prípadne do 3. pracovných dní na poštu. Objednávku robíte podľa potreby – nemusíte každú kampaň. Nie je tu nič záväzne. Ak by ste mali záujem si len objednať nejaký výrobok, taktiež ma môžete kontaktovať. V katalógu nájdete široký sortiment produktov: kozmetika, bižutéria, kabelky … Mobil: 0907 321 759 / 0904 118 757. Email: lenka.leukanicova@gmail.com

Som leaderkou pre firmu AVON. Poviem Vám to, čo mne povedali, keď som s tým začínala – „ Avon si vie ceniť svojich ľudí “. Môžem to len potvrdiť. Hovorím to z vlastnej praxe. Ak si chcete pekne zarobiť a ste z regiónu ML, HE, SV, SP, SK, VT - môžete sa mi ozvať, poskytnem nezáväzné informácie, či už telefonicky, prípadne emailom alebo prostredníctvom sms. Som z Medzilaboriec, no nie je problém stretnúť sa a všetko vám vysvetliť. Váš zárobok bude závisieť od toho, aký si stanovíte cieľ a koľko toho budete chcieť dosiahnuť. Aj ako AL mám dobré skúsenosti a rada sa s vami o ne podelím. Nemám problém poslať info aj poštou, najnovšie katalógy, motivácie pre danú kampaň, darčeky, ktoré by ste mohli získať pri registrácii… Darčeky získavate aj počas roka. Sú tu rôzne motivačné programy, odmeny, súťaže, špeciálne zľavy…Poplatkov sa nemusíte báť, pri registrácii nič neplatíte – nulová investícia a vstupné materiály zadarmo. Manipulačný poplatok za doručenie balíka je v jednotlivých kampaniach bez ohľadu na výšku objednávky niekedy nulový – inokedy je nulový pri objednávke nad 20 Eur. Firma určuje manipulačný poplatok za doručenie balíka na kvartál: 3 - 6 kampaní. Možnosti objednávania sú: internetom, telefonicky, sms. Doručenie tovaru priamo domov alebo na adresu, ktorú si určíte. Prípadne do 3. pracovných dní na poštu. Objednávku robíte podľa potreby – nemusíte každú kampaň. Nie je tu nič záväzne. Ak by ste mali záujem si len objednať nejaký výrobok, taktiež ma môžete kontaktovať. V katalógu nájdete široký sortiment produktov: kozmetika, bižutéria, kabelky … Mobil: 0907 321 759 / 0904 118 757. Email: lenka.leukanicova@gmail.com

…pracujem v Oriflame a musím konštatovať, že táto kozmetika sa mi osobne viac páči než Avon.Vo všeobecnosti je každý človek citlivý na tú či onú zložku. Osobne mám skúsenosť s jedným výrobkom z Oriflame,ktorý mi ,nesadol, ale horšie to bolo s Avonom-nakoľko isté tekuté mydlo na ruky neuškodilo len mne ale dokonca aj mojej malej dcére./mala neskutočne vysušené až šupinami pokryté ruky/. Dokonca na niektoré očné tiene z Avonu má celá moja rodina alergiu,a bola som upozornená, že takouto nepríjemnou alergiou trpia viaceré ženy. Jednoducho som sa naučila kupovať len tú kozmetiku, ktorú mám overenú.

Ja osobne som vyskusala dost vyrobkov z Avonu aj Oriflamu a som spokojnejsia urcite s Oriflamom. Ak ma niekto zaujem objednat si nejake vyrobky (teraz su super akcie) alebo sa stat predajcom oriflamu,tak ma kontaktujte. Odpoviem kazdemu. Som z Topolcian.

Ahoj, oriflame

Moj mail je: laura27182@azet.sk , zabudla som ho uviest :slight_smile:

Moja zlatá,ty si odkiaľ vyšla,to čo za sprostosť si napísala.Ako Avon lady,by si mala o svojej konkurencii vedieť viac. Avon je prírodná a Oriflame viac chemikálií ? Oriflame ma aj v logu “natural swedish cosmetics” použi slovník ak to nebudeš vedieť preložiť. Prebuď sa.

Hľadám šikovné manažérky z Rožňavy a okolia.
Chceli by ste sa stať manažérkou Oriflame?
Chceli by ste mať nadpriemerný zárobok?

Ak ste na niektorú otázku odpovedali áno,napíšte mi: ivetabolfova@centrum.sk

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

Pred dvoma rokmi som aj ja kupovala Oriflame kozmetiku. Nakupovala som len sama pre seba. Teraz by som chcela opäť, ale už neviem, aké som mala to registračné číslo a asi to už neplatí. Viete mi poradiť, ako sa do toho opäť dostať? Vtey bol poplatok pri každej objednávke nejakých 90 Sk, aký je teraz?
Ďakujem

Janka

Stačí sa spojiť s Oriflame ja som tam zaregistrovaná roky a chodím tam len ked potrebujem.Stále majú ten istý system ,poplatok je 1,83€ ak urobíš objednávku pod 50bodov.Napíš im email alebo zavolaj oni ti pošlú katalog.Avon je lepší lebo posiela katalogy poštou.Čau

avon

VSETKY OTAZKY OHLADOM KOZMETIKY ORIFLAME PISTE NA : KATUSICEK@GMAIL.COM…ODPOVIEM NA VSETKY OTAZKY!!! A PODROBNE VYSVETLIM :slight_smile: JE JEDNO Z AKEHO KRAJU STE A KOLKO MATE ROKOV!!!

Dobry den! Hladam zaujemcov o katalog Avon, ktori byvaju v lokalite Presov - Sekcov, Svaby, Solivar. V pripade zaujmu Vam mozem nezavazne hodit katalog do schranky a nechat kontakt. Tesim sa na skore odpovede.

Milé dámy, hádate sa tu, či Avon testuje,alebo netestuje,odpoveď znie: NETESTUJE!stačí si pozrieť hlavnú stránku PETA,kde Avon sa stal víťazom a priateľom zvierat,testovania bez krutosti,Reese Whiterspoon sa stala tvárou Avon,pretože je vegánka a proti kozmetike testovanej na zvieratách,tak sa nehádajte.

Ani jedna z týchto značiek nie je čisto prírodná a môžu sa vystatovať rôznymi logami. Ja používam viac Oriflame, ale strašne mi na nich vadí, že nahrádzajú staršie výrobky novinkami. Nie, že by to bolo až také zlé ale často stiahnu dobré výrobky. A inak si sem tam kúpim niečo aj z Avonu. Pretože niečo má lepšie Oriflame a niečo Avon.

hadate sa tu jak sprosti kazdemu pomaha nieco ine a kazdemu nemoze sadnut jedna znacka kazdy clovek ma inu plet podla mna je lepsi oriflame pretoze je to svedska kozmetika a vo svedsku je priroda a hlavne cista tak sa troska uvedomte a zacnite logicky uvazovat ze to co je z prirody je urcite zdravsie ako to co pochadza z ameriky pokial ja viem vo svedsku si ludia velmi vazia prirodu a ekologiu tak aj od toho sa odohrava aka je ta kozmetika

moja kamaratka totizto vo svedsku zije a povedala my ze tam vsetko robia zdravsie nez tu na slovensku aj zdravsie sa stravuju

ja ta registrujem ak chces:LuciQ1211@azet.sk