Avon alebo oriflame?

Ahojte všetci.
Som Avon Lady a poviem Vám som veľmi spokojná ako s výrobkami tak aj s mojim ,platom".
Práve hľadáme nové členky z BA.

Ak by sa chcel niekto zaregistrovat nestojí to vôbec nič, nie sú tu žiadne poplatky, balíky Vám prídu bezplatne buď priamo domov alebo na poštu, máte zľavy až do 30%, možnosť vrátenia výrobku a to všetko bez poplatkov.

Nepotrebujete na nikoho čakať, sama si určujete kedy objednáte. Nieste na nikom závislá…

Tak keby mal niekto záujem z BA, nech mi dá vedieť na mailovú adresu- jjanna@centrum.sk
Diky moc

rada ta registrujem:LuciQ1211@azet.sk

Dobrý deň!
Ak máte záujem spolupracovať s Oriflame napíšte mi na e-mail: LuciQ1211@azet.sk
Na začiatku Vám dám malý praktický darček. Ak máte záujem na e-mail mi napíšte svoje kontaktné údaje. Skúste aj môj web (nie je ešte dokončený):oriflameonline.webnode.sk

Avon lady!!!
Co tak vyskusat rozdiel medzi avonom a oriflame na vlastnej kozi?
vacsina z vas oriflame vobec nepozna a napriek tomu tvrdi, ze avon je naj.

Nic vam nebrani v tom, aby ste spolupracovali s oboma spolocnostami a tak zistili rozdiel a uvidite, ze aj vase zakaznicky budu spokojne a nielen s cenou oproti avonu, ale aj kvalitou a samozrejme ich budete mat urcite viac, ako v avone.

Ja sama pracujem aj pre avon aj pre oriflame, ale odkedy som zacala spolupracovat s oriflame mam ovela viac spokonych zakaznicok.

Ak niektora z vas ma zaujem spolupracovat aj s oriflame, kludne sa ozvite na yapaka@azet.sk

tak ja tiez suhlasm s avonom! ja som tiez robila aj avon aj oriflame ale lepsi je avon stale mi prde vseko c o si ojednam a v oriflme nie este sa aj plati ked si dem po balik a v avone nie a dovezu i to aj domov!!! a ke ukazem jeden katalog i ruhy tak avon vyhrava a tam mam stale objednyvky aspon z 200 eur a u oriflame mozno 10? takze avon je naj

tak ti si to napisla velmi vystizne a spravne!!!

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

Ahojte všetci.
Som Avon Lady a poviem Vám som veľmi spokojná ako s výrobkami tak aj s mojim ,platom". Robím to už 3 roky a už by som to nevimenila.
Práve hľadáme nové členky z BA.

Ak by sa chcel niekto zaregistrovat nestojí to vôbec nič, nie sú tu žiadne poplatky, pri registrácií máte ako darček voňavku zdarma, balíky Vám prídu bezplatne buď priamo domov alebo na poštu, máte zľavy do 30%, možnosť vrátenia výrobku a to všetko bez poplatkov.

Nepotrebujete na nikoho čakať, sama si určujete kedy objednáte. Nieste na nikom závislá…

Tak keby mal niekto záujem z BA, nech mi dá vedieť na mailovú adresu- jjanna@centrum.sk
Diky moc

chorobe aj starobe sa uz da vyhnut… ageloc & pharmanex

Ahoj, no tak ja nepracujem priamo v oriflame, ale len sprostredkúvam časopis spolužiačkam a robím objednávku pre kamošku, ale možno by som aj chcela vyskúšať to priamo…

oeiflame je jednoznacne lacnejsi ako avon zostarne skor pretoze tam nie je tolko americkej chemie ako v avone ale je tam viac byliniek a to je skvele

No avon ma menej kvalitne a predrazene spiraly a ocne tiene,mala som alergiu,ale kvalitnejsie sampony a sprchove gely ako oriflame.Avon viac motivuje,hlanve ked dlhsie neobjednavate,co sa v oriflame nestalo.Oriflame je vseobecne lacnejsi,ale obe katalogy sa vecne opakuju…Ale z Avonu mam stale viac objednavok ako z oriflame…Oriflame sa neoplati robit ak mate objednavku pod 50b/platis 1,83/,poplatok za prevzatie balika dalsich 1,50,teda spolu je to 3,33eur a za to mas v avone asi sampon.A najviac ma stve ak polovicu objednavky mi da že nie je na sklade,to sa v avone fakt nestalo.zeby oriflame mal fakt vacsie zastupenie???posudte sami…

mozno mas sice pravdu ale aj oriflame ma motivacie pri dlhsom neobjednavani mas napr. telovy krem za 0,10€ takze to je rozdiel a o motivacii v avone zatial neviem

No ale Luciq to si nepovedala že ten krém za 0,10 je len za každých 50BB a ten kto ich nemá nemá nič. Mylím že je to dosť dôležité povedať a nie kecať hlúposti.

A čo sa týka toho tvojho webu, tak som si ho pozerala a keby si ho aspon poctivo robila, kupiš krem za 10 centov a ludom ho predávas za 20násobok. ja oriflame robím tiež ale určite nezddieram ludí ale dam napr. ten krem tomu kto mi tých 50BB nazbieral…

Motivácia v avone? Hneď jednu uvediem. Momentálne je, že ak AL dlhšie neobjednávala, tak môže mať pri objednávke nad 60 Eur - náramok a náušnice od Swarovského za 1 Eur, v ďalšej kampani pri objednávke nad 70 Eur - náhrdelník od Swarovského za 1 Eur a v ďalšej kampani môže mať pri 80 Eur objednávke USB kľúč od Swarovského za 3,50 Eur. A stále sa tu niečo deje a niečo je nové…l

Ahoj Janka,
mna tiez jedna pani zaregistrovala do Avonu, tak sa zo mna stala avon lady, ale ziadny parfem zdarma som pri registracii neziskala.
Naskor som sa zoznamila aj s oriflamom a musim povedat, ze som omnoho spokojnejsia ako s avonom.
podla mna ma avon vysoke ceny a velmi velmi zle pletove kremy.

vobec to nieje pravda ceny su nizsie mozno len o 1€

V avone v každej kampani získavaš iné darčeky pri registrácii a iné motivácie…

boze vy sa tu hadate jako jebnuty sak kazdemu pomaha nieco ine a kazdy mame aj svoju znacku nikdo urcite z vas nepouziva len jednu jedinu znacku ja napriklad avon neznasam ale poznam ludy ktori ho zas maju rady takze to vsetko zalezi iba na vibere cloveka co sa komu paci