Avon alebo oriflame?

ci snat mi chcete povedat ze vsetci tu pouzivate iba jednu znacku lebo to je totalna blbost urcite vsetci ktori tu nadavate na avon a oriflame mate nejake svoje znacky

to nie je len pre tie ktore dlhsie neobjednavali toje pre vsetky ALs!!!

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

Dobrý deň,ja môžem tiež povedať, že medzi avonom a oriflame je riadny rozdiel. Oriflame má kvalitnejšie a lacnejšie výrobky. Ale najdôležitejšia je kvalita. Tiež veľa mojich známych prechádza od avonu k oriflame.

Nie, to nie je pre všetky. Pre AL, ktoré objednávajú platí, že musia mať objednávku nad 92 Eur. A USB kľúč dostanú pri obj. tiež nad 92 Eur, ale aj to musia mať objednané vône.

A ešte niečo. Troška lepší prehľad by nezaškodil, a keď budeš mať istotu, tak potom píš s výkričníkom. OK?

no ja som použivala aj oriflame aj avon, pracovala som v avone, a neskor som presla na nivea, kremy…a podobne maloobchodne značky, ale problematicku plet som mala stale, tak som pre svojou svadbou aspon raz za zivot zainvestovala do Mary Kay…a tvar sa mi vycistila takmer dokonale…sem tam sa tam nieco vyhodi, ale je to uplne nieco ine, ako pri inych kozmetickych znackach, hej ja viem cena nie je prilis lakava…ale po par krat uzivania, si clovek uvedomi, ze mu to pomohlo sa dostat z problemov, tak je to super…a najma ked uz viem ze ani tie rozme cajiky a podobne veci mi nezaberali :smiley:

ovela lepsi je aavon…no aspon podla mna…videla som aj katalog od oriflame ale podla mna je nudny a nic ma tam velmi nezaujalo…

ja si som mala sancu pracovac s avonom no nechala som to nic moc… teras robim z oriflame a neviem sa vinadivat ake su tam lacne veci vsetkich produktov… je to ovela lepsie ako avon si mislim… a aj preto lebo oriflame su produkti so sveckej kozmetiki a avon tam somsi objednala vizivujuci krem asom sa cela osipala tagze… mam stim us skusenosti teras som nad mieru spokojna z tim cim pracujem ato je moja kozmetika oriflame

Ahoj no kazda nova avon lady, ktora sa zaregistruje a splni podmienku nieco dostane. Ty si mozno nesplnila podmienku, trebars vyska objednavky.
A k tym kremom, kazdy si najde taky aky mu vyhovuje. Ja som spokojna, plet sa mi zlepsila ako som zacala pouzivat tieto kremy. A ceny su porovnatelne s inymi kozmetikami…

Ahojte všetci.
Som Avon Lady a poviem Vám som veľmi spokojná ako s výrobkami tak aj s mojim ,platom". Robím to už 3 roky a už by som to nevimenila. Teraz som sa stala avon leaderkou a práve hľadáme nové členky z BA.

Ak by sa chcel niekto zaregistrovat nestojí to vôbec nič, nie sú tu žiadne poplatky, pri registrácií máte ako darček naramok a nausnice Svarowsky zdarma(ale meni sa to), balíky Vám prídu bezplatne buď priamo domov alebo na poštu, máte zľavy az do 30%, možnosť vrátenia výrobku a 2 tyzdne na zaplatenie faktury, to všetko bez poplatkov.

Nepotrebujete na nikoho čakať, sama si určujete kedy objednáte. Nieste na nikom závislá…

Tak keby mal niekto záujem z BA, nech mi dá vedieť na mailovú adresu- jjanna@centrum.sk, na cislo 0908/589 276 alebo 64778779(iba po 18.00 hod)
Diky moc
Jana

Mam istotu len som to inac myslela!

Kočky, čo takto skúsiť niečo nové - ja robím s francúzskou kozmetikou L´ambre a s talianskou kozmetikou Deborah. Ak by ste mali záujem, tak sa mi určite ozvite. Moj mail: husarovakatka@gmail.com. Pre tie, ktoré robíte avon/oriflame ponúkam možnosť rozšíriť si svoje podnikanie predajom krásnych šperkov :slight_smile: Za kontaktovanie nič nedáte, môžete iba získať

Renomovaná zahraničná obchodná spoločnosť otvára nové pracovné pozície vo vašom regióne. Ide o predaj tovaru vlastnej značky a budovanie obchodnej siete. Ponuka vhodná ako hlavný, ale aj vedľajší príjem popri zamestnaní.Prax v obchode nie je nutná. Vhodná aj pre mamička na MD, študentov a dôchodcov. Úspešným garantujeme zaujímavý príjem a možnosť rýchleho karierneho postupu. Podrobnosti a termín prijímacieho pohovoru na tel.č. : 0915 877 167

AVNO alebo ORIFLAME ? = ODPORÚČAM LR :slight_smile: http://lr.praca.lr.szm.com/
Kto firmu LR pozná určite potvrdí.
Takže kto má chuť pracovať s lepším sortimentom a byť lepšie platený tak nech sa páči !

aby som nezabudol - štýl predaja ako AVON :slight_smile: ide o frimu Dr.NONA = To je príroda + sila mŕtveho mora.

Lenže len štýl (to bolo napísane len pre lepšie pochopenie), marketing firmy a zárobky sú podľa mňa podstatne vyššie - pretože Dr.NONA je na Slovensku iba 2 roky (aj keď je to nadnárodná spoločnosť). Takže kto má záujem kontaktujte ma.

no asi ked sem stále píšeš tak asi dobre nezarábas v čase krízy, inak by si to sem stále nedávala aj ja to robím ale nepíšem sem stále ale radšej skutočne zarábam

Zaujimalo by ma, ci si aj svoje zárobky zdanujete, kazdá tu píše na seba kontakt, len aby ste nedostali danovu kontrolu.

Ja mám radšej oriflame je to dobrá firma moja matka tam pracuje vždy si od tial niečo kúpim je to trochu lacnejšie od avon ten je drahý.Oriflam-maju dobré výrobky a kvalitne narozdiel od avonu ked som si raz niečo od tial kúpila tak mi doniesli poloprázdnu tubu na šampon…Takže podla mna ORIFLAME!!!