Avon alebo oriflame?

Nezdá sa Ti to blbé, keď píšeš: Mam istotu len som to inac myslela!

Robim Avon aj oriflame ale naozaj sa mi predava iba oriflame.Avon niekedy ked vidim nieco nove a maju zaujimavejsiu dekorativku…inak urcite oriflame, co sa tyka ceny, jednania,kvality…

AVON SK.

Pozývam Vás na stránku www.dedra.szm.sk

Ponúkam skvelú spoluprácu!

Podla mna je ORIFLAME o vela lepsi ako Avon.Z Avonu su neni take kvalitne veci ako z oriflame.Oriflame kozmetiku pouzivam kazdy den a som s nou velmi spokojna.

taq ja si myslim ze tieto kozmetiky oboje su skvele…uz roky si objednawam avon aale som oriflame lady …bavi mato …urcite keby avoon klesol z cenami bol by wacsou mativaciou pre ludi…nie je taq ? podla mna ano …ako kvalita je na oboch straanach ale som spokojna s tym …:slight_smile:

Ahojte. Ked chcete zarabat velke peniaze tak zabalte avon a oriflame.V a…e a o…e mate dve istoty
1.Neistota
2.Nikdy nezarobite poriadne peniaze na lacnote sa to nikdy nedalo.A…n a o…e nie je kozmetika.Kozmetika v jednote je kvalitnejsia.

Ahoj Moja
A to sa tym chvalis.Ked sa bude dat v avone objednavat tovar 365 dni v roku a24 hodin denne a budete davat proviziu min 56 % tak potom sa ozvi.
Avon a oriflame je len pre naivne sliepocky ked nemaju doma manzelov aby sa mali s cim hrajkat.

Presne tak, nechcem písať nič ohľadom kvality výrobkov vyššie uvedených firiem, ale skúsili ste už niekedy LR? … a o zárobku ani nehovorím, lebo to je o niekoľko tried vyššie.

obe su dobre kozmetiky a preco sa nestanes aj avon lady?budes to mat zo zlavou a dostanes kopu darcekou ja mam aj aj a som spokojna mozte mi napisat a podebatime

ak je tých 56%aktualnych a najdeš aj klientelu ozvi sa!!!

Vyskúšala som všetko cez Avon, oriflame, Mary Kay, lander, LR… žiadna značka mi nesedela. Mojou záchranou bola úplne iná kozmetika, ktorú tu nebudem menovať, lebo niektorí tu majú tendenciu obhajovať len značky, s ktorými pracujú a ostatné očierňovať. Všeobecne platí, že na každú pleť je vhodné niečo iné, každý jeden sme iný - jedinečný a taká je i naša pleť, to čo inému pomohlo, môžeme ďalšiemu uškodiť, pre iného to nemusí mať žiaden výsledok. To čo Vám zaistí krásnu pleť je prosté: pravidelne čistiť, hydratovať a sem-tam dopriať masku a peeling a viesť zdravý životný štýl. Ak máte hlbšie problémy a zápaly treba to riešiť s kožnou lekárkou, pretože to môžu mať na rováši hormóny. Ak sa žena o svoju pleť nestará, fajčí a nezdravo sa stravuje /fastFood/ nepomôže jej ani Avon, Oriflame, LR a ani MARY KAY či iná značka…
Neviem, z akého dôvodu sa jeden do druhého navážate, mali by ste si vymeniť skúsenosti a hneď by ste mali lepší pocit a aj nejaký osoh z tejto diskusie…

ja som spokojna s Oriflame, pre moju plet su lepsie.

typicky antiamerikanisticky “inteligent”, co uz s nim…

nebojite sa ze vam na to pridu ale bo vas nijakym sposobom nebudu brat do party?

ešte popracuj na gramatike :slight_smile: asi take primitivne husi ako si ty Oriflame potrebuje…haha

uplne suhlasim

Dobry den. Som kozmetickou poradkynou Oriflame v Kosiciach. S kozmetikou som velmi spokojna. Hladam ale nejaku Avon-lady, pretoze by som potrebovala zodpovedat na niektore otazky. V pripade Avonu ma zaujimaju viac nekozmeticke vyrobky. Kosicanky ozvite sa mi na ivana.c@inmail.sk

veru máš pravdu ja som v Oriflame,ale rada vyskúšam akúkoľvek značku.Keˇd sa mi zapáči alebo mi sadne nemám problém si ju kúpiť aj keˇd je od inej značky

Je to tak…Ja som začala s avonom,potom oriflame a vyrobky su to klasicke.Niektore dobre,ine nic moc.Mary Kay ma podla mna kvalitu,ale za abnormalne drahe peniaze,aj ked balenie je vacsie,ale normalny clovek na to nema,a zarobit sa da,len zit v tej spravnej spolocenskej vrstve,aby mi to niekto aj kupoval,cena jednoducho zabije kazde nadchnutie.A predavat len zo zlavou ma uz davno prestalo bavit…Ostala som verna znacke Yves Rocher,je to stredna trieda,ale fakt sme spokojne…