Avon alebo oriflame?

Ahojte, som sice chlapec, a chcel som vyskusat pracu s kozmetikou tak dlho som sa rozhodoval až nakoniec som dospel k ORIFLAME a musim ho veľmi pochvaliť cela moja rodina použiva vyrobky oriflame a sme s ním velmi spokojny avon sa nam bars nelubi iba sprchovacie gely ma dobré nič iné. Ak by ste chceli pracovat z Oriflame-om napiste mi na e-mail poviem vam vsetko o zarobkoch, určite sa oplati Oriflame. Ozvite sa mi na moj email: system.pass01@centrum.sk

Dobry den prajem,
mohli by ste mi prosim Vas poslat viac informacii o tejto novej kozmetickej spolocnosti?? Rada sa dozviem nieco nove. Dakujem…

Prosím vás vedel by mi niekto poradiť niečo proti akné??? dakujem

Ja sa priklanam jednoznacne k Oriflame. Som v pozicii 15 % a vyskusala som takmer vsetko co maju v ponuke. Kozmetika je skvela, a este viac sa mi paci manazment Oriflame. Kto je uz v top klube, vie o com hovorim. O roznych skoleniach, hodnoteniach a darcekoch. Teraz nas cakaju diamantove nausnice za obhajenie pozicii. Je to super pocit, ked citite, ze sa o vas zaujimaju, ze vas podporuju a robia vsetko preto, aby vasa cesta k uspechu bola zaujimava. Ja som sa jednoznacne s nimi zzila a dam za nich aj ruku do ohna. ADD oriflame je prirodna kozmetika a ako jedna z mala to ma aj po prechode do EU v logu. To uz hovori samo za seba.

Ahoj v oriflame je sada pre problematicku plet pure skin, ale je tam aj sada cajovnikova a tú by som ti odporucila vyskusat. Je tam cajovnikovy olej, vyborny na dezinfekciu a vycistenie tvare, tak isto aj cajovnikovy cistiaci gel, nanesies na plet, napenis a zmyjes, alebo cajovnikova tycinka - ale pozor, ta obsahuje alkohol a nie je vhodna do otvorenych vyrazok.

Mám 21 rokov a prednedávnom som začala pracovať v Oriflame. Je to veľmi zaujímavá práca, mám možnosť dozvedieť sa viac o kozmetike ako aj stretávať a spoznávať nových ľudí. Rozhodovala som sa medzi Avonom a Oriflamom a nakoniec som si vybrala Oriflame, pretože Oriflame vyrába prírodné a kvalitnejšie výrobky. Určite neolutujete, ked sa rozhodnete stat kozmetickým poradcom. Neoľutovala som to ani ja. Treba to skúsiť. Ak budete mať záujem o prácu kozmetického poradcu alebo sa chcete stať mojím zákazníkom, tak mi napíšte na adresu jana.fal@centrum.sk alebo mi zavolajte na tel. číslo 0904 042 834. Najlepšie z okolia BN a TN, ale môže byť aj z iných miest.

Ahoj mam 19 rokov a som z medzeva. Mala som ponuku na avon aj oriflame ale vybrala som si oriflame, lebo sa nepouziva na zvieratach a je vyrobeny iba z prirodnych pripravkov, myslim si ze som sa rozhodla spravne. Avon nema dobre vyrobky, mam 6 vyrobkov s avonu a 1000 z oriflame, ale z avonom nie som spokojna! Dakujem jesika ak mi chce niekto napisat a poradit sa, tak mi napiste na pokec na nik jesika0000 alebo na nik ties na pokeci 6jesulka6 nejak tak ale radsej na jesika0000. Dakujem.

No podla mna je jednoznacne ORIFLAME, pretoze je to prirodna kozmetika, maju kvalitne a nie drahe vyrobky, a ak s nimi nie ste spokojni, tak ich mozete do 21 dni vratit bez udania dovodu. Ak by ste mali zaujem nejake vyrobky si pozriet alebo objednat z oriflame, tak mi napiste na e-mail.

Ako kupila som si ospevoveny krem normaderm od vichy za nekrestansku cenu a este sa mi zhorsila plet takze nie vsetko drahe je dobre :slight_smile:

Ahoj!
Proti akné poznám veľmi osvedčené prípravky z čajovníka, ktoré sama používam. Veľmi sa mi vylepšila pleť. Tiež som kozmetická poradkyňa pre Oriflame. Hlavne dodržiavať pitný režim, pretože predpokladám, že máš mastnejšiu pleť. (Suchá pleť, totiž nemáva také vyrážky.) Pitný režim, používať kvalitný hydratačný krém a samozrejme nezabúdať na čistenie pleti. V Oriflame je už spomínaná sada Pure Skin - síce je v ponuke pre teenagerov ale je vhodná aj pre starších. Ošetrovať pleť je vhodné práve sadou z TEA TREE - čajovníková, ktorá vynikajúco porieši akútne zápalové procesy. Je veľmi vhodné používať čistiaci gél na tvár (vyrovná pH pleti, pričom voda obsahuje chlór, ktorý ju vysušuje a narúša pH) a tonikum (ktorý pleť dočistí a sťahuje póry.) Takže čistiť čajovníkovým pripravkom, prípadne aj aloe, aj je pleť aj citlivá, pozor na alkoholové prípravky, hydratačný krém a pitný režim najmä doobeda.

Ahojte všetci!

Rada sa pripájam k diskusii. som veľmi rada, že aj ja sa venujem kozmetickému poradenstvu práve v Oriflame. Síce veľmi nepoznám Avon, lebo som ši nikdy nič nekúpila, a preto si nedovolím tvrdiť, že Oriflame je ten naj. Som však presvedčená, že Oriflame je vynikajúci kvôli obrovským výhodám, možnostiam a za bagateľ. Som nadšená kozmetikou a ľuďmi, s ktorými spolupracujem. Je nás tu viac, ktorí touto cestou ponúkajú spoluprácu a registrácie. asi pôjdem do veľkej rady, ale samozrejme, aj ja ponúkam túto príležitosť ponúknúť spoluprácu, poradenstvo a pomoc pri budovaní kariéry. Nezáleží na veku a pohlaví a pod. Som zdravotná sestra, takže si myslím, že o tele toho viem dosť a stále sa učím. Rada spoznám nové tváre, najlepšie z Popradu a okolia, pretože je to výhodnejšie z hľadiska tu umiestneného Sesrvisného bodu, kde sa stretávame, máme tu výrobky na vyskúšanie, mávame to školenia a podobne.

Teším sa.

Podla mna jednoznacne oriflame, sama ho robim a je to super, ak by sa chcel niekto pripojit, moze sa mi ozvat, samozrejme ze mu budem pomahat a bravat ho so sebou na rozne akcie, uz sa tesim na vasu odpoved papa, zatial.

Dobrý deń, ja som jednoznačne za Avon. Oriflame síce nepoužívam, ale avon už 15 rokov a veľmi som spokojná s anew radou. Tak isto aj tu sa dajú výrobky vrátiť, dokonca až do 3 mesiacov a ak sa zaregistrujte, máte aj zľavu na výrobky a dovoz tovaru k Vám priamo domov. Viem, že avon má svoje laboratoria v USA, ako prvý prestal testovať výrobky na zvieratách a mnohé patenty, ktoré vynašiel predáva aj do druhých kozmet. spoločností. Takže pre mna je Avon jednička a kvalita prevyšuje cenu. Mám to vyskúšané na sebe.

Vidím, že kozmetických poradkýň je tu viac než dosť, tak mi prosím povedzte úprimne - naozaj ste si niekedy týmto spôsobom zarobili alebo to robíte iba preto, že máte pre seba kozmetiku lacnejšie?

Ahoj, práve dnes sa rozhodujem, či sa mám k vám pridať, ale stále váham, pretože bývam v malej dedinke, teda skôr mi to pripadá ako osada a je tu aj Avon a aj Oriflame. Predávala som túto kozmetiku, keď som bola ešte slobodná a bývala som v meste, tak tam mi to išlo, ale mám strach, že sa do toho pustím a nebude s toho nič. Pretože mám aj malé deti a nemožem si dovoliť chodiť na nejaké školenia a prednášky, pretože mi nemá kto ostať pri deťoch. Stále ma niečo láka, pretože na materskej som už 8 rokov a chýbajú mi ľudia. Ahoj.

Len pre seba a rodinu, ziadny zarobok.

Takmer 4 roky pracujem v Avone a som spokojná, hoci objednávky sú niekedy trochu menšie, dá sa to zvládnuť. Objednávam si aj z Oriflamu, ale to len zriedka.

Po prečítaní týchto príspevkov je jednoznačne, že viac príspevkov písali dievčatá, ktoré pracujú s Oriflame. Väčšinou je to teda jednostranné. Ja som vyskúšala veľmi veľa výrobkov z rôznych kozmetických firiem, mám prehľad a musím Vám oznámiť, že u mňa je jednoznačne jednička AVON. Nezavrhujem ostatné výrobky z iných kozmetických firiem, pretože každá má niečo dobré. Nemám záujem ohovárať iné kozmetické firmy, ale zároveň by som Vás chcela vyviesť z niektorých neprávd a omylov, ktoré ste napísali o Avone.

Spoločnosť AVON bola založena v roku 1886 Davidom H. McConnellom v New York City. V roku 1989 AVON ako prvá kozmetická spoločnost ukončila testovanie produktov na zvieratach a to musím ešte podotktúť, že tieto praktiká robili ešte dlho iné známe kozmetické firmy,ktoré spominate a vrele doporučujete. V roku 1992 vznikol projekt " AVON proti rakovine prsníkov ", čo si myslím že ženám s týmto ochorením veľmi pomôže, pretože sa na to vyzbieralo už miekoľko milionov Sk. Čo sa týka alergii, treba si vybrať správne vhodný krém /vyškolená AL by Vám ho vedela doporučiť/. A čo sa týka objednávok, oveľa lepšie sa predáva Avon, sú väčšie objednávky a produkty sú viac žiadanejšie ako z ostatných kozmetických firiem. Viem to porovnať lebo robím v niekoľkých kozmetických firmách. Výhoda je, že balík dostanete priamo do bytu a keď je nad 1000,- Sk tak zdarma. Produkty ktoré nechcete, môžete vrátiť späť až do troch mesiacov, pritom z objemu môžete do štvrtiny minúť. Produkty môžete vrátiť aj z dôvodu, keď sa Vám nepáčia. Môže sa týmto pochváliť iná kozmetická firma? A toho je ešte viac a viac. Bližšie informácie kontakt. tiskova@stonline.sk

U mna urcite boduje Avon. Este nikdy sa mi nestalo, aby mi prisla napriklad vyschnuta spirala ako u oriflame a aj tie kremy maju skvele ucinky, kozmetika niekedy pride aj tesne pred koncom zaruky, to preto je taka lacna - a potvrdila to aj Oriflame poradkyna.

Teda pardon, som sa zmylila, Oriflame sa tyka to, ze kozmetika niekedy pride aj tesne pred koncom zaruky to preto je taka lacna - a potvrdila to aj Oriflame poradkyna.