Avon alebo oriflame?

Skuste Mary Kay alebo Yves Rocher…neporovnateľné s oriflame ani s avonom…Hlavne ak mate zaujem starat sa o plet a nie nakupovat vsetko co katalog ponuka…

som poradkynou Oriflame uz tri roky a neviem si to vynachvalit!!!mala som moznost porovnavat aj s inymi znackami ako je Avon a podobne…ale Oriflame je uplne o niecom inom…nepotrebujem predavat co najviac aby som zarabala…a aj napriek tomu mam uzasne peniaze popri skole…kto chce vediet viac informacii nech sa kludne ozve na luckaaa15@azet.sk…

presne :)))))

56 dealerovi a este sa tym aj chvalit.

Som muž, a som v obidvoch fimách, ale ešte stále neviem, ako sa tu pracuje, lebo v Avone ani v Oriflame my nepovedali, že ako sa zarobia tie stovky eur. Možno, že ja som d…l.

Ak chceš zarábať a jazdiť v VW Polo a neskôr v Mercedes, tak skús LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS. Ja som zatiaľ lepšie nestretol.

Ahojte.Chcela by som vyskúšať takúto prácu, no neviem sa rozhodnúť či avon ,či oriflame.Alebo naraz obydve? Poradí mi niekto,prípadne poskytne bližšie info.o registrácii?? Vopred ĎAKUJEM.

Avon - Ak si z regionu: Medzilaborce, Humenné, Snina, Vranov nad Topľou, Stropkov, Svidník, tak pošli kontakt a všetko nezáväzne vysvetlím, prípadne zaučím. Na začiatok pošlem info cez email … Pá

Ahojte chcela by som vyskusat tuto pracu.Som zo Svidníka.Za info vopred dakujem.

Ahoj no ja robím avon už 4 roky a páči sa mi.Nemôžem povedať aj oriflame má dobré veci,ale mne vyhovujú viac veci z avonu.No a ak si z BA a blízkeho okolia tak mi napíš, lebo práve hľadáme nové členky.diky pa

Som od Trnavy.Pomože mi niekto rozbehnúť Avon,alebo Oriflame??Ďakujem.

Som od Trnavy.Pomože mi niekto rozbehnúť Avon,alebo Oriflame??Ďakujem.

Ak mas zaujem, napis mi na skica@azet.sk a mozeme sa porozpravat o oriflame…

ahoj Mirka,ak chceš,rada ti pomôžem,robím oboje aj Avon aj oriflame,tiež som sa nevedela rozhodnút,ale nakoniec som začala oboje,lebo v každom je niečo iné a dobré,napíš mi na môj mail a môžeme sa dohodnút.

ak chce niekto pomôct rozbehnút Avon alebo Oriflame,napíšte mi na mail aisovka15@azet.sk rada pomôžem a odpoviem na otázky.

Ahojte, všetci. Nemá zmysel škriepiť sa, ktorá kozmetika je lepšia, pretože každému vyhovuje niečo iné. Ide skôr o to, s akým ľuďmi sa pritom stretnete. Ja som napr. začínala s Avonom. Tá dáma, ktorá ma tam zaregistrovala, mi všetko vysvetlila, pozvala ma na stretnutia o novinkách každý mesiac, sem-tam mi poslala katalóg alebo info o akciách, ale nič viac. Nechala som to tak, lebo v mojom okolí sú samé ALs, nemala som šancu, len si občas pozriem katalóg. Som z Pezinka, Avon Centrum tu medzičasom zrušili, stretnutia tiež, nie je kde pozrieť si ponuku naživo a vyskúšať. Skúsila som Oriflame a je to neporovnateľné. V servisnom bode si môžem vyskúšať a požičať čokoľvek, či už pre seba alebo pre svoju zákazníčku, pravidelne sa konajú stretnutia o novinkách a o ošetrovaní pleti… A to ani nehovorím o prístupe mojej sponzorky. Je skutočne super, ochotná poradiť, stretnúť sa hocikedy, pomôcť spraviť prezentáciu… Pod takýmto vedením a pri patričnej snahe sa to dá niekam dotiahnuť. Moja ambícia je odísť z normálnej práce a s pomocou Oriflame mať viac času pre rodinu. Takže, kto je z okolia Pezinka, môže sa ku mne pridať, neoľutuje.

Avojky preciatajte si to bude vas to zaujimat v oriflame kozmetika je najhorsia kozmetika na sampony sprchace a kremi hoci vzorky a pod. su lacne ale stoja za prt.V avone robim rok a nikdy sa mi nestalo niaky problem dostavam 1000.- darceky a podobne som spokojna aj ta hygiena vyzera inak.Chodim na stretnutia kde mozem vyskusat nove vyrobky kataloy ale aj male obcerstvenie ja si najviac objednavam sampony sprchace a kremi znacky avon-anew ale aj soluntions su suprove ale aj vyrobky avon-color trend a verim tomu ze aj vy sa zaregistrujete na avonnnn.

Každý má iný názor, ja mám kožné alergické reakcie na krémy z Avonu a mám dosť veľké výhrady k 80% sprchových gélov+kondicionérov. Ale každý nech si utvorí názor sám a vyskúša. Parfémy sú fajn.Ja som za Oriflame.

Ahoj.
Veľmi rada poskytnem info, či už telefonicky, email alebo pri stretnutí. Len by som Ťa chcela poprosiť o číslo na tvoj mobil, aby som sa s tebou mohla dohodnúť. Moje číslo je 0907 321 759 , 0904 118 757 Email: lenka.leukanicova@gmail.com Ďakujem

Áno, zdaňujem si to…