Avon alebo oriflame?

Môžem vedieť koľko percent parfumovaného oleja obsahujú tie “parfumy” z Avonu a Oriflame? Lebo mne sa zdá, že všetko sú to podľa zloženia toaletné vody.

v avone sa vela krát stalo ze objednany vyrobok nemaly na sklade, ale v katalógoh mali aj viac kampaní ten vyrobok.

Bolo by fajn, keby sa pani Avon lady naucila pravopis. Podla mna su dobre vyrobky aj v Avone aj Oriflame. Samozrejme, ze nie vsetky. Podla mna je v Avone viac chemie.

Rad poskytnem potrebne info, staci mail s kontaktom, zavolam.

Mne Avon nerobil dobre,s Oriflame som spokojná,takže si myslím,že je to vlastne “na pleti”,ktorú kozmetiku príjme a ktorú nie.Popri kozmetike sa venujem aj prírodným čistiacim prostriedkom a ak by ste mali záujem,tak mi napíšte vaše tel.číslo a ja vám zavolám.Systém je podobný ako avon alebo ori.

Ahojte. Ja som robila najskor Avon a teraz som presla ku Oriflame. Mie ze by som s Avonom nebola spokojna, ale myslim ze Oriflame je o niecom inom…Lepsie vyrobky, vyber, ceny a podobne. Tak isto je tu aj lepsia moznost financneho zarobenia. V pripade zaujmu o pracu kozmetickej poradkyne v oriflame ma kontaktujte na: siska05@azet.sk a poskytnem Vam blizsie informacie

A už si sa stretla s odmeňovaním a marketingom LR? O kvalite produktov ani nehovoriac.

ja som kozmetická poradkyňa pre oriflame dekorativna kozmetika je podla mna dosť kvalitna ale ináč používam kozmetiku z lekárne podla mna su kvalitnejsie ako avon alobe oriflame ale hoci co iné a sú aj samozrejme drahsie ale za kvalitu sa musi platit …
toto je môj osobný nazor

jaja a s kozmetikou LR si sa už stretla? ak áno, aký máš názor?

To je kozmetika la roche ? ale ináč som sa ešte stou kozmetikou nestretla používam biodermu

LR - L de Recapin nemecká kvalita a celý názov spoločnosti LR Health & Beauty Systems.

hľadám nejakú pohodovú AVON lady z Bratislavy od ktorej by som mohla nakupovať so zľavou, viete mi poradiť? Dík moc :slight_smile:

ahoj ja som z BA, som asistentka v avone a mohla by som ti poradit ohladom objednania. napis mi mail a mozme sa nejako dohodnut. dik :smiley:

Suhlasim, s avonom mam vzdy vacsie objednavky ako u oriflame,ale robim s obomi a je to diskutabilne, lebo z kazdej je nieco dobre, co sa mi ale na oriflame nepaci, je to, ze ak neobjednam v prvy den kampane, tak sa mi nekozmeticke vyrobky (osusky, tasky, obrusy) neujdu, lebo uz nie su na sklade (podivne v prvy den a hned minute???), ale inak sprchove gely a sampony kupujem iba z avonu, z oriflame su dobre niektore kremy, cajovnikovy olej a hojivy zazrak. Pracujem aj s Mary Kay a ak este mas zaujem o knihu krasy (katalog), tak ti ju mozem poslat, len mi daj na teba nejaky kontakt.

Mary Kay je dobra, len ak podchvilou menis znacku, nemusi posobit na takuto precitlivenu plet prave vhodne, keby boli ceny privysoke, tak by to nikto nekupoval a predsa si to ludia kupuju, rovnako ako diora a podobne, balenia su vacsie a potrebne je mensie mnozstvo kremu, ale ak nim niekto plytva, dokaze ho minut za chvilku, ludia si myslia, ze ked daju na plet centimetre kremu,ze je to dobre, ale vobec, len co dosiahnu lesknucu sa plet a ak na to nebodaj daju make-up, tak vrasky su dvojnasobne!

Pracujem aj s avonom, aj s oriflame, aj s mary kay, prirodna je oriflame a mary kay, v mary kay su vsak pridane konzervanty a avon je synteticka, alebo umelo vyrobena, alebo si to nazvite ako sa vam hodi…kazdy z tachto troch kozmetik ma nieco dobre…

Niekto s okolia PO čo pracuje a vyrobkami avon ???

Avon lady s okolia PO ???

Hľadám kolegyne do svojho tímu s kozmetikou AVON. Ponúkam zaškolenie,stálu podporu z mojej strany, a štartovací materiál zadarmo.
Rada vás oboznámim s možnosťami rastu v AVONE.
Neváhajte a kontaktujte ma. O svoje AL sa osobne starám a som im k dispozícii vždy keď to potrebujú.
Tiež ak máte záujem len o výrobky, môžte ma kontaktovať. Za registráciu sa neplatí, a navyše dostanete odo mňa darček v podobe kozmetiky za registráciu.
Tešim sa na spoluprácu.
Vríčanová Veronika
asistent
vricanova.veronika@gmail.com

Robím s Avonom, Oriflame aj Mary Kay, tí, ktorí máte záujem o kozmetiku alebo informácie, kontaktujte ma e-mailom.