Avon alebo oriflame?

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

ahoj,ak ťa to veľmi zaujíma a si z BA a okolia kľudne sa môžeme stretnúť a vysvetlím ti,ako sa pracuje v Avone a ako v Oriflame:o)

ahoj,ak ťa to veľmi zaujíma a si z BA a okolia kľudne sa môžeme stretnúť a vysvetlím ti,ako sa pracuje v Avone a ako v Oriflame:o)

Ahojte, ak mate zaujem o kozmetiku Yves Rocher ozvite sa, super ceny, serioznost!!! Vela spokojnych kociek sa uz presvedcilo:O) M.

dobry den mam zaujem sa stat avon lady dakujem andrea

Ahojte, ak by niektorá z Vás mala záujem o Avon či Oriflame výrobky tak sa mi ozvite na e-mail. lucy200@azet.sk. Vieme sa dohodnúť aj na zľavách.
Platí pre Košicky a Prešovský kraj, taktiež aj BA

Mne sa nepáči, že aj keď mám objednávku za celkom slušnú sumu, polovica im furt chýba, Načo potom dávajú do letáku?!

Bioderma je super, LR som skúšala ale neohúrilo ma, aj preto že je to multilevel marketing - predajcovia sa snažia intenzívne získať ďalších zákazníkov aj predajcov, potom vám vyvolávajú a otravujú a je to nepríjemné. Čo sa týka Oriflame, síce sa prezentujú ako prírodná kozmetika (plná chemikálií, hehe), ale aj dermatologička mi povedala, že dráždia pleť dokonca aj výrobky označené pre citlivú pleť. Dekoratívka niektorá v pohode, ale to je všetko.

S tým vyvolávaním súhlasím,je to nepríjemné ale mne sa ich kozmetika, hlavne parfumované vody oplácajú (vôňa, výdrž vône, cena)a sú tam aj registrovaný ľudia ako samo-spotrebitelia-nakupujú produkty za nákup, cena je o 35% nižšia. Oriflame a Avon mne nesedí, Oriflame už vyrábajú v Poľsku a príroda je fuč. Bioderma je francúzska kozmetika?

Mám záujem dozvedieť sa niečo viac o značke dr.NONA, a či je v Kežmarskom okrese už nejaký predajca ako sa to dá zistiť.
Ďakujem

Pěkný den, neměla byste zájem o spolupráci s českou firmou Dedra? Kvalitní ekologicky šetrná drogerie. Pro více info pište: klara. klonfarova@centrum.cz

Ahoj Lenka, som z Sk a rada Ti všetko vysvetlím. Pošli SMS alebo zavolaj na 0911535555 a dohodneme sa Helena

Oriflame

Teraz myslíš čo? Avon alebo Oriflame. Ja robím aj to aj to a mne sa raz stalo, že kamoška si u mna objednala z oriflamu praskový očný tien a nemali ho na sklade 4 kampane, hoci v katalogu pocas celých tých 4 kampaní bol.

Oriflame. Užívam už dosť rokov a som velmi spokojná. Pokial by si chcel niekto nakúpovať so zľavou, kľudne sa ozvite trojskahelena@post.sk

Avon s Oriflame by som neporovnávala. Je to jedna a tá istá lacná kozmetika. A kvalita naozaj niečo stojí, takže to asi nebude telové mlieko za 2, 90€.

Podla mna na telovu kozmetiku staci aj avon, je lacnejsi a je tam vacsi vyber. myslim tym sprchace, mlieka, kremy na ruky, balzamy na pery. Alebo veci z tesca, garnier a tak. Vlasy, tam treba zainvestovat - loreal profesionel je podla mna velmi dobry a plet - tu sa setrit neda, mne sa tiez osvedcil loreal, alebo aj kozm. z lekarne, ale nie vichy, to je prilis agresivne. Yves rocher - nemam dobre skusenosti, drazdive. LR - zbytocne drahe, smrdi.

Chcem si objednat z Oriflame plus zlava - BA.

Ahoj, čo potrebuješ ? Daj vedieť.

Ahoj ja som tiež v oriflame, je to naozaj dobra kozmetika ale sestra nedavno ukončila avon a mam s nim dobre skusenosti chcela bi som sa zaregistrovat ale neviem ako pomožeš mi?