Avon alebo oriflame?

Registrovať sa môžeš aj priamo na stránke oriflame alebo zájdi do servisného bodu, prípadne si nájdi na nete kontakt a zavolaj, je to celkom zaujímavá vec

Ma niekto skusenost s REFAN-om?

Ahoj, ak by si sa chcela zaregistrovať, rad ti pomôžem, odkial si?

Avon

Ja ti doporučujem Oriflame. Prešla som po osobnej skúsenosti na Orilame. Po 9 rokoch som ukončila spoluprácu s Avon. Nie že by bol zlý. Ale zmena je život, a dosahujem lepšie výsledky a babule sú ešte viac spokojné. Musíš to sama na sebe skúsiť, a potom až posudzuj.

Ahoj Mirka. Už sa ti podarilo rozbenúť svoj vlastný biznis v kozmetike? Ak áno, tak napíš s ktorou kozmetikou.

Momentalne avon nakolko si ho viem zohnat bez problemov z internetoveho obchodu bez poplatkov. Len nemaju vzorky parfemov. Ktora z vas mi ich vie predat - BA?

Ahojte! Ja som sa dostala k oriflamu náhodou a som veľmi spokojná. Hneď som sa zaregistrovala ako poradkyňa a mám skvelé výsledky. Dokonca ma oslovujú dievčatá, ktoré kupovali len avon, ale teraz prešli na oriflame. Ak sa chce niekto niečo spýtať môže poslať mail na iveta buncekova@zoznam.sk

Avon mi dodnes dlží 12 € za reklamáciu a stále sa im to akosi nechce riešiť, aj keď som sa o to pokúšala ja už niekoľkokrát.

Milý Kaša,
dik za mail. Rada zašlem katalóg a info o Oriflame, pošlite mi adresu.
Renča

Ja som poradkyňou pre Oriflame ale moja suseda robí Avon. Vymieňame si ich medzi sebou a nemôžem povedať, že jedno alebo druhé je lepšie. V podstate Oriflame má o čosi lepšie podmienky pre kariérny rast a lacnejšiu kozmetiku. Ale objednávam si aj z Avonu. Ak odporúčiť, tak Oriflame, pretože nie všetko čo je lacné musí byť aj zlé. To je pre tie názory, čo som čítala nižšie.

Ahoj Lenka, Lucia a Renatka, Volam sa gabika a som bývalá avonlady, i užívateľka oriflame - cca 15 rokov - po tomto čase nastalo obdobie krízy - začalo to po pôrode, kedy moje telo začalo odmietať všetky sprchové gély, krémy - pokožka bola vysušená, až štípala, pleť premastená, s gélov na celulitídu som dostala vyrážky - dlho som hľadala alternatívu a našla som ju - su to výrobky fi. Nuskin - je to kozmetika bez ropných produktov ako parafin, vazelína, parabeny - plus ponúkaju aj galvanický prístroj na domáce ošetrenie pleti - takže koniec kozmetičiek a naparovaniu pred čistenim. A dokonca som založila svoj vlastný obchod s týmito výrobkami. Ak by ste chceli vedieť viac - neváhajte kontaktovať ma, ahojte gabika,

Byť alebo nebyť? Filozofická otázka. Komu čo vyhovuje. Avon - Oriflame? Je to o ľuďoch, o kontaktoch o peniazoch. Robila som dávnejšie Oriflame- nemala som dobrý kontakt do centra, chodiť pre balíky, vyššie ceny a kvalita? Teraz dlhšie robím Avon, balíky chodia pravidelne domov, sú tu ceny pre bežných zákazníkov, aj kvalita sa dá vybrať podľa značky a tiež ceny. Som spokojná.

Mám názor, že Oriflame je drahšia kozmetika ako Avon.

Ohľadne preplatku volaj na Zákaznícky servis - číslo je na katalógu. Alebo ak si zaregistrovaná na internete, je tam formulár na vrátenie preplatku

Jednoznačne je Oriflame lepší a hlavne výhodnejší vo všetkom ako Avon. 100% odporúčam Oriflame.

Avon alebo oriflame? Koľko ľudí, toľko názorov. Každý uprednostňuje to, čo mu vyhovuje. Ani jeden, ani druhý nie je bezchybný. Robím aj s jedným, aj s druhým. Jeden ma výhodu v tom, iný zas v inom. Neviem povedať ktorí je lepší. Podľa mňa sú výrobky dobré aj v Oriflame a aj v Avone.

Ja som už posielala toľkokrát a stále nič.

Ahoj, s kozmetikou LR som sa stretla. Mám veľmi dobré skúsenosti. Používala som ich peeling, rúže a laky a tiež používam parfémy. Skutočná kvalita, ale zodpovedá tomu aj cena. Odporúčam. Erika

Dobry den. S kremami mam podobne skusenosti. Ak by ste mali zaujem, na trh prisla nova, tzv. kyslíková kozmetika, velmi vhodna aj na citlivu plet, miliony zien ju pouzivaju, je vytvorena ruskymi a japonskymi vedcami. Ma ucinky liecivej kozmetiky, kyslik aktivuje vlastnu tvorbu kolagenu a elastinu.