Avon alebo oriflame?

Ja som s Oriflame maximálne spokojná - aj s výrobkami, aj celým systémom fungovania: rôznymi výhodami členstva / môžete ušetriť peniaze z nákupu kozmetiky pre seba, či rodinu, alebo zarobiť peniaze navyše, alebo budovať kariéru a svoj vlastný obchod /.

Súhlasím. Dva roky som robila v Avone, ale úprimne povedané, nepáčilo sa mi tam. Potom nasledovala pauza a teraz (už pomaly rok) robím Oriflame a vidím rozdiel. Skutočne! Výrobky, ceny, akcie, novinky,… U mňa vyhráva jednoznačne Oriflame.

Ja som jednoznačne pre Avon. Výrobky sú kvalitné a ak sa to týka make-upu, tak Oriflame sa môže schovať. Ani raz sa mi nestalo, že ani jedna linka alebo tiene by mi farbili tou istou farbou, ako by mali.

Ja si myslím, že zhľadiska zárobku je to takmer podobné. Poznám ľudí z Oriflame, ktorí dostávajú zadarmo výrobky, ale aj v Avone sú ponuky, kedy možem dostať výrobok zdarma alebo elektroniku za minimálnu cenu, ktorá je naozaj kvalitná. Mala som niekoľko vecí z Oriflame, ktoré boli neuveriteľne nekvalitné. Aj v Avone sa také nájdu, ale myslím, že to sú len tie najlacnejšie. Už niekoľko rokov si z neho objednávam a som spokojná. Niektorí ľudia tvrdia, že výrobky z normálnej drogerky ako DM zo značiek balea alebo essence sú kvalitnejšie, ale je to ešte horšie než Avon, aspoň mne sa zdá. dekoratívna kozmetika mi vydržala dlho, bola kvalitná. ale prikláňam sa k názoru, že nech každý vyskúša a uvidí, čo mu bude vyhovovať. :slight_smile:

Asi ste zabudli na pointu diskusie. Nešlo tu o reklamu dámy.

Známa mužská reakcia… ešte, že sme silné ženy a vieme vám dokázať aj to, čo nečakáte, vďaka Oriflame si budujeme karieru a zarábame viac ako vy!

Ja uprednostnujem kozmetiku AVON. Stale ma nove a kvalitnejsie vyrobky. Praca poradkyne je lepšie ohodnotena s porovnanim ORIFLAME a lepšia možnost postupu kariery. Pracuje už na 3. projekte a to pre zelensi zajtrajsok. Robi pre nas zeny vela zo zdravotneho hľadiska. Som tuná viac ako 15 rokov, a
nielen ja aj ostatné ženy sú nadmieru spokojné. Pretože tu nejde iba o biznis ale aj o niečo viac, čon sa dostáva ženám.

Ahojte. Myslím, že každá značka má svoje čaro. Mne momentálne učarovala značka TianDe. Je novinkou na Slovenskom trhu. Čo ma na nej zaujalo je, že pochádza až z ďalekého Tibetu a v každom výrobku sa nachádza nejaká rastlinka. Ceny sú super, provízie tiež. Ak máte chuť ju vyskúšať, či si privyrobiť nejaké to euro uvítam Vás v mojom tíme.

Všetko pre zdravie a krásu!

Ja mam osobnu skusenost s obomi znackami.
V minulosti som sa zaregistrovala do Avonu, s tym ze na zaciatku nie je nutna ziadna objednavka, objednam si kedy ja chcem a v akej hodnote chcem, tak mi tvrdila Avon poradkyna, ktora ma registrovala, no cca mesiac po registracii mi zacali chodit vyzvy ze si musim objednat na zaciatok v minimalnej hodnote 50 eur. Kedze som nemala zatial zaujem a nic ma neoslovilo, bez mojho vedomia mi poslali balicek nimi vybranych vyrobkov v hodnote 50 eur a neustale ma kontaktovali ze ho musim prevziat, ze ma caka na v ich regionalnej kancelarii alebo ako by som to nazvala, dalsi mesiac som sa listami a telefonatmi dozadovala spravodlivosti preco by som si mala kupit nieco co som vlastne ani neobjednala a este v hodnote 50 eur? V tom case studentka SŠ… Nakoniec po hrozbach sudom atď objednavku stornovali, panie s ktorymi som bola v kontakkte asi boli platene za to aby boli maximalne protivne a tak skoncila… vytuzena… kariera s avonom… Ked som videla aky pristup maju velmi rychlo ma to odradilo. Ked sa mi naskytla moznost pracovat s Oriflame, vahala som, no opat som do toho sla, teraz poucena kompletne som dbala aby boli vsetky podmienky dodrzane, ziadna nutna prvotna objednavka, ziadne fiktivne objednavky ktore musim prevziat a som nadmieru spokojna, co sa tyka kvality vyrobkov takisto som spokojna, i ked samozrejme nesedia mi vsetky ale vzdy si viem vybrat…

Dobrý deň, mám záujem pracovať s Avonom, mám 62 rokov. Ďakujem. Adriána Nádaždyová, katalóg som si prezrela, je super.

Ak vám pri výbere výrobkov nikto neporadí, tak sa ani nečudujem, že ste pri niektorých výrobkoch z Oriflame neboli spokojná. Aloe vera nie je sada na citlivú pleť. Skúste Eco beauty alebo poprípade ružovú Optimals. Nakoľko máte ale citlivú pleť, nikto Vám nevie zaručiť, že Vám toto sadne, treba skúšať… Pri Ecobeauty si ale myslím, že by nemal byť problém.

Chcela som sa spýtať či aj dievčatá pod 15 rokov môžu byť avon alebo oriflame lady?

Ahoj je neaky poplatok za registraciu na oriflame, ? aj ja by som chcela katalog…

“mali” a zavolajte “mi” ! pán poradca

Zaregistrujem avon lady Trnava, Senec, Piestany a Hlohovec :slight_smile: natulka.b@gmail.com

Pridaj sa do rád Avoniek a dostavaj skvelé darčeky. http://tinyurl.com/ogf3r34

Ahoj ako sa viem zaregistrovat do avonu ked snim chcem pracovat? som z Komárna. prosim skuste mi pomoct. dakujem

Silvi, asi si nikdy nemala problem s peniazmi, ze?
Ked chcete cisto prirodnu kozmetiku, vypestujte si bylinky a pripravte si masticku z bravcovej masti z tychto byliniek… Ale suhlasim s nazorom, ze radsej uverim Svedsku ako Amerike.

Preco riesite zarabanie penazi? Rec bola tusim o kvalite…

Ahojte, registrujem nové Oriflame kozmetické poradkyne Košice-okolie, aj celé SR:) email fuxina@centrum.sk