Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Ahojte kocky, tak ja som si precitala celu diskusiu a na zaklade tej som sa rozhodla, ze si urobim radost aj ja pod stromcekom a aj segre, posielam vam fotku, co som objednala :slight_smile: Toto konkretne je pre segru, je to set a potom este zvlast aj pasty, len este nemam baliaci papier, ten musim skocit este dnes kupit aby som to mohla pobalit :smiley: Aj ked musim povedat, ze moc sa mi po ten papier nechce, ked vsade je kvantum ludi, ale dufam, ze sa tomuto darceku potesi :slight_smile:
darcek

Mala sestra radost z tohto darceka?? :slight_smile:

Podľa mňa takýto darček poteší každého, ja si neviem predstaviť, že by dakto nad takýmto darom ohrnul nos.
Myslím, že by bol blázon taký človek. Ja by som bola rada, keby niekto myslel za mňa na tieto veci. A najmä darčeky by mali byť praktické, využiteľné, čo tento jednoznačne je :wink:

Bozinku ani nehovor :slight_smile: Velku radost mala, tesila sa, hovorila, ze toto bielenie uz zahliadla niekde na instagrame. Ze aj rozmyslala, ze by si ho objednala, ale nejako sa k tomu nedostala.
Tak esteze som ju ja takto prekvapila, ze sa mi to podarilo.
@sofininsof Poviem ti, ze mna potesila aj ta cena, ze bielenie je uz vlastne takto bezne dostupne pre kohokolvek :slight_smile:

to je mozne, ze to niekde videla, aj ja som sa k tomu dostala. Ale tak tesila by sa aj keby to uz mala, lebo ved do zasoby moze byt nie?
Ale chapem tu tvoju radost teraz :wink:
Ano ano sak toto je sto a jedno ked si vezmes cenu tohto bielenia a cenu ked ide niekto k zubarovi si dat vybielit, ja som sa s jednou kamoskou asi tyzden dozadu o tom bavila, ze bola, ze pekne peniaze u zubara nechala :confused: Tak som jej tiez o tomto povedala :smiley:

nehnevala sa na teba, že si jej o tom nepovedala skorej??

Myslím, že to sú také veci o ktorých sa bežne s kamoškami na káve nebaví človek nie? Aspoň teda my nie, riešime kvantum iných vecí, chlapov, stravu, cvičenie a takéto veci, nie zrovna, že akým spôsobom sa staráme o zuby. Čo je celkom aj škoda, lebo by sme si takto mohli si dosť pomôcť si myslím :slight_smile:

nie nehnevala sa, ved ja som nevedela o tom, ze ma problemy, teda ze jej vadi, ake ma zuby, ze ich chce mat bledsie.
Ale tak myslim, ze sa potesila, ked som jej povedala o lacnejsom sposobe a najma o efektivnom :slight_smile:

ahojte, rada by som sa zapojila. Kolko vychadza cca to bielenie u zubara, ked @magdinla si pisala, ze pekne peniaze tam nechala? Aby som si to vedela trosku predstavit.
Dalej by som chcela vediet ci je ozaj vhodne bielenie u zubara porovnavat s takymto, predsa len asi je to o niecom inom, na inom principe to funguje nie??

tak hadam nie viacej ako stovka, to by bolo uz dost keby to slo cez taku sumu nie??

Tak to by si sa čudovala…Tie ceny u zubárov sú aj zo dve stovky…Záleží samozrejme k akému človek ide…Ale ja tiež nie som ochotná dať toľké peniaze…Ja približne od leta minulého roka používam bielenie Day Night a stále ma to dokopy nestálo toľko ako by ma vyšlo jedno sedenie u zubára…Takže má toto podľa mňa väčší zmysel…

Prečo by sa to nemohlo porovnávať?..Máš pravdu v tom, že to funguje na inom princípe…Toto bielenie čo ja používam je prírodné a bezbolestné…Zatiaľčo normálne bežné bielenie sa nezaobíde bez dentálnej hygieny, tým pádom často bez krvácania ďasien…A najmä toto ti nemá ako poškodiť zuby, sklovinu, keďže pasta jedna obsahuje 100% kokosový olej a druhá zase aktívne čierne uhlie…Takže to nemá čo zlé urobiť…Len aby to malo zmysel aby si videla výsledky, tak tie pasty treba používať denne…Pravidelne len tak docieliš výsledky…

ked som si precitala, ze si spomenula krvacajuce dasna - zjezili sa mi vsetky chlpy, aj tie co nemam :smiley:

to vazne?? to som ja napriklad ani len netusila co take bielenie zahrna, ze aj dentalna hygiena je potrebna, to je preco treba??

…viacero ukonov zahrna bielenie zubov u zubara…aj preto som to ja nedala…lebo je to aj cenovo narocne a aj casovo…co mne teda velmi po chuti nebolo…ja som rada, ze mozem si bielit zuby z pohodlia domova…ze nemusim nikam chodit…a vidim tie vysledky to je pre mna najviacej…:slight_smile:

celkovo je to cez, mam kamaratku, co bola na takom bieleni a ja by som tolko penazi za to nedala, ved za tu cenu si mozem aj patkrat a mozno aj viacej zakupit pasty a bielenie, co som zacala minuly rok pouzivat a to je teda co uz povedat :wink:

mas tak pokoj na dlhsie obdobie, ja som velmi bola zvedava na fotky, ze pred a po pouzivani, ze ako to vyzera, tak som si ja take zacala robit a celkom dobre to vyzera, sice pokroky su mensie, ale vidim, ze furt sa to zlepsuje, ze to zo dna na den lepsie vyzera ten moj chrup :slight_smile:
pojdem cca za mesiac na preventivku k zubarovi, tak som zvedava, ze ci si to vsimne, co mi povie, ked si to on vsimne, tak budem vediet, ze ozaj som na dobrej ceste :wink: muz moj doma, ten zmenu zaregistroval, co som az nechapala :smiley: lebo ten si nevsimne ked mam nove vlasy :smiley:

Magola chodis pravidelne na prehliadky? To som prekvapena, ze si to chlap vsimol, ti zvyknu taketo veci prehliadat a to smelo :smiley:

niektori to prehliadaju, ale niektori nie :wink: ja pred dakym casom som tu pisala o tom, ze napriklad moj bracho si velmi na zuby potrpi a to je aj vec, ktoru si prvu vsimne na inom cloveku, co az niekedy nechapem, ale tak kazdeho nas zaujme cosi ine, to je normalka :slight_smile:

magola vies ako sa hovori, ze pomaly dalej zajdes :slight_smile:
ide to sice pomalsie, ale aj ja, odkedy pouzivam Day Night tak postupne vidim, ze mam belsie a belsie zuby, co mna teda tesi, lebo mala som problem, ked som si dala cerveny ruz, tak sa usmievat ukazovat zuby a teraz nie, teraz hrdo nosim ruze a usmievam sa :wink:
lebo pri nejakom kriklavom ruzi myslim, ze prva vec co si clovek vsimne su zuby, ake su, aku maju farbu :wink: