Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

@kreolla ale samozrejme ze prezila. Sice to bolo neprijemne a uz som mala chvilkami pocit ze nieco tej zubarke poviem, ale napokon som to nejako rozdychala a je kaz opraveny. Som rada, lebo som sa jej pytala aj na ten system bielenia a povedala, ze uz teraz si ho mozem aplikovat. Tak pojdem skusat a aj tie pasty hovorila ze su fajn, ze si s nimi mozem aj nadalej umyvat zuby

Mozno sa ti bude zdat, ze maju inu prichut, ale mne pridu rovnake. Neviem, mozno som nejaka divna ale ved vyskusaj a potom posudis:-) Preco chces vediet zlozenie? Bojis sa ze pasty zvysuju citlivost zubov? Toho sa bat nemusis, lebo oni obsahuju ucinnu latku potassium nitrate, ktora prave znizuje citlivost. A tieto pasty este maju aj velmi nizku abrazivitu, iba 13RDA, co je len dobre

nejako ta Andrej ingonoruje, tak si dovolim ti odpisat na tvoje otazky, kedze som ten system vyskusala…aplikacia trva 10 dni a po tychto 10 dnoch som uz videla vysledok, ze som mala belsie zuby…neprirovnavala som si belost na stupnici, takze ti neviem povedat o kolko stupnov ale vsimli si to aj moji blizky, ze mam krajsie zuby…aplikacia je jednoducha…prvy krat si vytvarujes svoj ohryzok tak, ze ho namocis do vriacej vody, on zmekne a ty si ho das do ust…potom uz ked budes mat tieto ohryzky tak len nan das gel a vlozis do ust a mas 20 minut v ustach…takto to opakujes kazdy den…snad som ti to zrozumitelne napisala…

Vsimla som si, ze mi neodpisuje…Bola som z toho aj trochu smutna, lebo som chcela vediet tieto informacie a chodila som sa sem pozerat kazdy den…Som rada, ze si mi odpisala, ani nevies ako si to vazim;-)…Kazdy den pocas tych 10-tich dnoch, ano?..A potom je nejaka prestavka a ma sa to aj opakovat alebo sa to moze aplikovat len raz?..A este by si mi vedela povedat, kolko tento system stoji?..Nie je nejako moc drahy?

Babule, babule o akom produkte sa to tu bavíte? Nemám momentálne čas nejako študovať celú diskusiu len ma zaujalo bielenie zubov, lebo ich mám zažltnuté a chcela by vyskúšať nejaký produkt, len neviem ktorý je dobrý. Bojím sa totiž, že skôr ako mi niečo vybieli zubnú sklovinu tak mi ju zničí a to nechcem:( Budem rada keď aj mne odpíšete, vďaka

hahahah :smiley: ze vraj ma s tym skusenosti :smiley: ty nevidis, ze si sem len pan podnikatel prisiel robit reklamu na svoj trapny affiliate web? Ved tieto linky na ten trapny web kde maju byt kupony, dava do takmer vsetkych diskusii na internete ku takmer vsetkym produktom ake len existuju :smiley: Neklikajte na to, ludia, su to oblby na ludoch! On ma z tych preklikov provizie. To je system affiliate. Ak neviete co to slovo znamena, nastudujte si o tom nieco…nenechajte sa nikdy na tieto podvodne weby nachytat. ZIADNE KUPONY tam nie su, po prekliku sa ziadna zlava nekona, len provizia prenho :slight_smile:

A este dodám, ze white look je neperoxidovy neucinny produkt na bielenie zubov. Je to nizkonakladovy slovensky šmejd, nekupujte to, nebudte blbi preboha :slight_smile: ved to ma same negativne ohlasy…neobsahuje to ziadnu latku, ktora by dokazala bielit zuby…aj napriek tomu, ze pani predajkyna si obcas pride robit cez umele nicky reklamy do takychto a podobnych diskusii…je to lacny produkt, nefunguje…bielenie zubov nestoji 15 eur…

To som si vsimla, ze tie kupony su vsade, ale vsimla som si to az potom, co som tento prispevok napisala a co som sa zacala zaujimat…potom mi doplo, ze to je nejake divne a ze tie kupony asi take super nebudu:/…a ani som nevedela co to slovo znamena, ale fajn ze si mi to vysvetlila aspon trochu…budem uz mudrejsia

v pohode, vsimla som si tvoj prispevok a tak som sa rozhodla ze ti napisem…ano, pocas celych 10tich dni po 20 minut a bolo by fajn keby si to dodrziavala poctivo…lebo jedna kamoska mi hovorila ze ho ma uz mesiac, ze ona na to zabuda…a to nie je podla mna dobre…prestavka by potom mala byt polroka a potom ked chces tak kuru mozes znovu opakovat…pozri na nete, tam je napisana cena ale okolo 20€ stoji…

Inak ako som si citala diskusiu tak uz viac krat si napisala, ze white-look nie je ucinny produkt a ze nedokaze vybielit zuby ale viacere baby ti napisali, ze s ktorymi produktami si ty spokojna, lebo si nieco take pisala, ze ty pouzivas ine. Mohla by si uz prezradit, o ake produkty ide?. Mozno by si mnohym babam pomohla a nie len nadavala na spominany produkt. Hm?..

Nechapem takych ludi, co skusaju nejaky produkt a este ho poriadne ani nepouzivaju…ved to su potom zbytocne vyhodene peniaze…bud si ho kupim a budem ho 10 dni poriadne pouzivat alebo sa na to vykaslem a nebudem si ho davat na zuby, no nie?..takyto mam nazor na vsetky produkty, ktore skusam prvy krat a o ktorych chcem zistit ci funguju alebo nie… a tak isto to bude aj u tohto…a ty si kuru aj opakovala?

Martina29 tak ja som si to nejako nevšimla, keďže som písala už v prvom príspevku, že som si moc diskusiu celú nečítala. Všimla som si len nejaké produkty, ktoré sa tu spomínali a preto ma zaujímalo, že ktorý je dobrý a ktorý aspoň trošku dokáže vybieliť zubnú sklovinu

je to tak ale tak niekomu to nevadi, ze vyhodi peniaze a nepouziva to podctivo…je to kazdeho vlastna vec ako sa k tomu postavi…je ale fajn, ze to ty beries takto…lebo potom je vacsia sanca ze aj vysledok sa dostavi…taky co ho nepouzivaju pravidelne nemozu chciet, ze budu mat hned krasne ziarive biele zuby…este som ju neopakovala…este nepresiel pol rok ale planujem opakovat…

Podla mojho nazoru to nevadi iba tym, co nevedia co s peniazmi… a co sa radi rozhadzuju… ale to uz je ich vec, do nich sa nestaram… ved to je logicke, aj ked niektorym ludom to jednoducho nevysvetlis… no ale toto nechajme tak, je to bezpredmetne sa o tomto bavit… aha, to az po polroku? - to som nevedela…

ano, suhlasim s tebou o tomto by sme sa tu mohli bavit dlho a aj tak by sme to nedoriesili, je to fakt zbytocne…az po polroku…skor by to bolo zbytocne a mohla by si si narobit nejake zdravotne problemy…tak byt tebou to moc neriskujem

Pekný deň prajem všetkým…včera som bola na preventívnej prehliadke u môjho stomatológa a tak padla reč aj o bielení…dnes samozrejme som si to hneď začala googliť, lebo ako každá žena, by som chcela mať čo najkrajší chrup…dosť som začala uvažovať nad bielením…postúpili ste to niektorá?..neostali vaše zuby citlivejšie po zákroku?

Ake zdravotne problemy by mohli nastat? Mas aj nejake info od niekoho, komu sa taketo nieco stalo?..ci to len na zaklade tych odporucani dedukujes, ze by tam mohli nejake nastat?.. no ale ked to tak je v navode, tak nebudem riskovat… To sa predsa neoplati… nechcem si pokazit zubnu sklovinu a mat problemy… Teraz je to fajn, ked nemusim riesit zubarov…

Prišla som sa spýtať na jeden konkrétny produkt. Je to asi novinka, lebo iba teraz prednedávnom som si ho všimla v obchode ale možno sa tu niekto taký nájde, kto ho už vyskúšal a bude mi vedieť poradiť. Ide o nejaké pero ktoré obsahuje gél na vybielenie zubov a že sa jednoducho aplikuje na zuby. Počuli ste už o niečom takomto? Či som jediná?

sranda ako sa snazia stomatologovia nahovorit na bielenie pomaly kazdu zenu…chcu natom zarobit a takto potom blaznia svojich pacientov…to iste aj mne na kazdej preventivke hovori…ale zatial som sa na to nedala, lebo je to neskutocne vela penazi…pytas sa na odborne bielenie laserom alebo niecim takym,ze?

Hej zaujíma ma bielenie pomocou laserom, lebo to mi hovoril môj zubár a na to ma vlastne nahováral…teba na ktoré nahováral, tiež na toto?..či na iné?..vieš, ja by som možno aj išla, len ak je niečo lacnejšie, tak najprv by som to vyskúšala a potom možno až niečo takéto…no neviem, preto chcem počuť viacej názorov…