Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

@Aluša v ktorom obchode si taketo nieco videla? O tomto som este nepocula a to sa dost zaujimam o produkty, ktore sluzia na bielenie zubnej skloviny. A vsimam ze ti tu nikto neodpisal, tak budes asi jedina, ktora to videla. Daj blizsie info aby sme vedeli o co priblizne ide. Mna osobne to dost zaujima

mna taktiez na bielenie laserom…len ja som mu to hned zamietla, kedze som vedela kolko to stoji…moja svagrina si tak davala bielit zuby a nebola moc nadsena…odkedy na tom bola, tak ma zuby citlivejsie…takze ja som razne povedala nie…ale jeden lacnejsi produkt som vyskusala a to bolo celkom fajn…tak vyskusaj aj ty najprv nieco take a potom ked to nezaberie tak budes vymyslat nieco ine…

Nebola?..to by som nepovedala…myslela som si, že keď to stojí toľko peňazí, že aj výsledok bude super…teraz keď si mi toto napísala, tak nad tým už ani neuvažujem…a to si ktorý vyskúšala?..a kde ho dostať kúpiť a koľko stojí?..by som tiež najprv niečo lacnejšie skúsila a potom keď tak drahšie…ako videla som v drogérií, že tých produktov na bielenie je viacej ale tak rada by som vedela, ktorý tebe pomohol…nechcem kupovať hociktorý…

Videla som to v dm drogérií. Tam väčšinou nakupujem kozmetiku a minule som mala tak viacej času, tak som sa tam prechádzala a zbadala som toto pero na bielenie. Ma to zaujalo ale najprv som si povedala, že sa skúsim na to popýtať tu na fóre, či niekto o tom niečo nepočul. Lebo nechcem kupovať niečo len tak, keď neviem ani či to funguje a podobne. Keby som tak vedela bližšie info. Viem iba, že to je nejaké pero a že aplikácia je jednoduchšia ale iné nič. A že stačí keď človek si to nanáša 2-4 dni a mal by sa dostaviť výsledok. Viem iba toto a preto by som bola rada, keby sa niekto našiel kto vie o tom viac alebo bohužiaľ asi moc neuspejem:/

Musíš sa vzdať kávy a vína. Dosť rýchlo potom zuby naberajú farbu. Ja som sa po bielení dala na pastu s bieliacim účinkom MEDIBLANC Whitening. Obsahuje silíky, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia a tým, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine. Patrí medzi bezpečné a účinné :wink: navyše pomerne lacné…na notine stojí cca 8 eko

Ja som tiež podstúpila bielenie zubov u lekára, neviem teda ako presne sa ta metoda menovala, ale od tej doby používam beliaci pastu aj beliacu ústnu vodu od Swissdent, tuším sa volá Extreme. Oboje kupujem na Notine, vychádzá tam najlepšie…

@Aluša aha, no to by som sa tam mala ist niekedy pozriet. Inak ved mala si si precitat navod, ci asi by bolo blbe, keby to balenie otvoris - to mi az teraz doplo. Bola by som tiez rada, keby niekto este nieco viac napisal, kedze ma tento produkt zaujal a hlavne to, ze tam nie je dlha aplikacia. Lebo som chcela vyskusat od nich aj ten white-look system ale tam sa to musi aplikovat az 10 dni v kuse a to by mne nevychadzalo lebo cez vikendy stale niekde bahame a tak. Ked sa nieco nove dozvies, tak daj prosim vediet aj mne

@Delfinita nie vždy je potrebné úplne vylúčiť kávu. ako nehovorím, je jasné, že zafarbuje zuby ale napríklad ja som ju len obmedzila, že namiesto 3 káv za deň pijem už len jednu a do toho som si pravidelne začala umývať zuby pastou na bielenie. ale vyskúšala som white look enzyme. myslím si, že každému vyhovuje nejaká iná. túto už používam niečo cez tri mesiace a všímam, že mám belšie zuby. a to som predtým nebola ani na žiadnom bielení ale iba som si začala pravidelnejšie zmývať svoje zubáre:-)

Vidíš a na počudovanie to tak vôbec nebolo! Po pravde aj ja som bola nemilo prekvapená, ale tak čo už. Nie každý zubár má asi také kvalitné stroje - aj od toho si myslím, že to môže závisieť. Čo sa týka mňa, tak som skúšala ten white look systém a kupovala som ho v dm-ke. Stojí okolo 20€, nie je to nejaká vysoká cena a máš v tom aj jednu bieliacu zubnú pastu. Jasné, chápem. Tak už teraz vieš, ktorý som odskúšala a ty sa už rozhodni či chceš skúsiť ten istý alebo nejaký iný. To už je čisto na tebe:-)

To moze byt tiez pravda, ze nemaju take kvalitne lasere alebo aj ked maju tak s nimi asi nevedia dobre narabat…a tym padom nevedia ani ludom dobre vybielit zubnu sklovinu…no ktovie co je za tym…kedze tomu nerozumieme tak my mozme len polemizovat…ano, ano uz viem a dakujem ze si mi to napisala…ked pojdem do drogerii tak to skusim kuknut a uvidim ci kupim…ale premyslam ze asi hej…za skusenie to stoji…

To by bolo asi trochu blbé. Aj som pozerala, či náhodou nie je niektoré otvorené ale nebolo a ja som ho otvárať nechcela. Toto nikdy nerobievam. Hej hej tam sa odporúča používať dlhšiu dobu a presne z toho dôvodu, ktorý si napísala aj ty, by mi to pero viacej vyhovovalo. No ešte počkám nejaký týždeň a ak nikto nenapíše tak si ho pôjdem kúpiť a vyskúšam ho aj tak

@Aluša tak bolo by to blbe ale tak nejako nenapadne si to mohla pozriet :smiley: :smiley: Tak budeme cakat spolu pretoze tiez som si povedala, ze este pockam a potom by som si ho zakupila a vyskusala. Budem dufat, ze sem niekto osobnu skusenost napise

Ženy, čítala som si túto konverzáciu a zistila som, že vlastne ja som ten jeden produkt odskúšala, na ten ktorý sa tu pýtate. Mám na mysli to pero, ktoré je určené na bielenie zubnej skloviny. Neviem, čo konkrétne potrebujete vedieť, tak dajte nejaké otázky a ja vám s radosťou na ne zodpoviem :wink: :slight_smile:

Jeeej ani si nevieš predstaviť, ako si ma potešila, že si napísala. Aspoň od teba zistím nejaké bližšie informácie čo sa týka aplikácie. To by ma asi najviac zaujímalo. Ako sa s tým perom narába a ako si si to nanášala na zuby? Čo všetko bolo v balení?

Aluša to som rada, že som ťa potešila. V balení máš to bieliace pero, zubnú pastu intensive, otvárač na ústa a stupnicu belosti. Čo sa týka tej aplikácií, tak tá je vcelku jednoduchá. Ja som išla priamo podľa návodu. Musíš si dať do úst ten otvárač a potom následne zoberieš pero (to je taká štetinka alebo ako by som to nazvala) a už si tým len natieraš zuby. Mala by si si ale dať pozor, aby si si ten gél nenatrela na ďasná. Neviem čo ťa ešte zaujíma, tak sa kľudne pýtaj

@Aluša,@lilinka56 baby prisla som sem po tyzdni a co tu nezbadam. Som rada lilinka, ze si nam napisala tvoje skusenosti s produktom. My sme si tu predtym lamali hlavu, ci ho vyskusat alebo nie, kedze sme vobec nevedeli o aky produkt ide. Takto uz aspon trochu vieme, ze ho niekto aj realne vyskusal. Dakujeme ti

Veru, zbytočne to tu budeme my pol dňa rozoberať aj tak k ničomu nedospejeme. Keď sa niekto rozhodne ísť k zubárovi na bielenie, je tiež dobré, aby si predtým zistil, ktorý stomatológ bieli ozaj dobre. A tak to platí u mňa so všetkým. Ja som sa aj ohľadom tohto produktu najprv popýtala a až potom som si ho zakúpila. Ty si ho už bola kúpiť, či ešte nie?

Ved ja tak isto…keby som sa chcela spoliehat iba na seba, tak si ho jednoducho kupim a nezistujem, ze ci je fakt dobry a ucinny…ale kedze si mi ty napisala, ze s nim mas pozitivne skusenosti tak som sa ho rozhodla zakupit a uz treti den si ho aplikujem na zuby…som zvedava aky bude u mna vysledok…

Ako pozerám, že si mi to písala pred 7 dňami, už by si mala ma aj po kúre, nie? Keďže white look systém je určený na 10 dňovú aplikáciu. Aký máš pocit? Máš pocit, že ti to vybielilo? Napíš prosím, som zvedavá a v kútiku duše dúfam, že nebudeš nadávať :slight_smile: (lebo to by si potom aj na mňa nadávala, keďže som ti ho poradila) :slight_smile:

Linea všimla som si, že ste ani jedna nevedela aký je to produkt a či je účinný a preto som sa aj rozhodla, že vám napíšem aby som vám pomohla. A som rada, že to pomohlo. Už si ho bola aj kúpiť, či? Odskúšané? Či si ešte nestihla? Myslím, že ho aj viacerí ľudia reálne vyskúšali ale nie každý má čas takto si vypisovať na rôznych fórach