Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Lilinka56 alebo si ludia nevsimnu, ze sa tu bavite o bieliacom pere (ako ja):slight_smile: A to som ho realne taktiez vyskusala ale len minuly tyzden. Mne ho spominala sestra, ze ho skusala a ze jej pekne vybielil zuby tak som isla do toho aj ja. Ostala som milo prekvapena, ze za 4 dni sa daju vybielit. Aj ked nie uplne ale aspon o dva stupne (to mi ukazala stupnica, ktora bola v baleni).

a kde tie produkty kupujete baby prosim vas?

Anitka98 alebo aj to sa sem tam stane :slight_smile: A vidíš, už sme dve, ktoré ten produkt na bielenie vyskúšali a pomohol im :slight_smile: Plánuješ si ho ešte niekedy kúpiť? Že po pol roku sa môže kúra zopakovať, to si vedela?
Honey19 čo sa týka mňa, tak ja som ho kúpila v DM drogérií, keďže tam väčšinou kupujem všetku kozmetiku. Mám ju najbližšie k domu, tak ju aj najviac využívam :slight_smile:

Lilinka56 vsimla som si, ze som v tom neni sama :slight_smile: Mozno ze sa este k nam niekto prida :wink: Budeme teraz cakat, ci este niekto napise alebo nie. Neviem, ci to este vyskusam. Myslela som, ze sa to iba raz aplikuje a koniec, ze sa to viac krat nemoze. Zacnem teraz uvazovat nad tym. Ty ho ides opakovat?

radiss nemusis sa bat…nebudem nadavat, prave naopak som milo prekvapena, ze vysledok som zbadala a zbadalo to aj viacej ludi…spociatku som si myslela, ze si nikto nevsimne ze mam belsie zuby ale vsimli si to…viac ludi mi povedalo ako je mozne, ze mam take pekne biele zuby, tak som im poradila system, ktory si mi aj ty poradila…uz je ich vec, ci vyskusaju alebo nie…no ja som max. rada ze som skusila :slight_smile:

Anitka89 možno áno a možno nie. Vieš, nie každý tu má účet a sem chodí. U mňa to bola tiež náhoda, že som sa sem prihlásila a že sem-tam mám čas sem chodiť a odpisovať. Hej hej ja by som chcela opakovať kúru. Keď to má mať ešte lepší výsledok, tak prečo nie? Veď to nie je ani veľa peňazí

Lilinka56 ved jasne, tak to je ako si to napisala. Uvidime casom :slight_smile: Ale zatial to tu je mrtve, takze mozno nam uz nikto ini ani nenapise. Ano, to mas pravdu. Ked to ma pomoct a ma to mat este viditelnejsie ucinky, tak by som to mala aj ja este raz zopakovat. No uvidim ako budem na tom, ved to az o polroka sa moze si mi pisala, ze?

Violita tak to som rada, že nebudeš na mňa nadávať. V kútiku duše som dúfala, že ti systém pomôže a že tvoje zuby budú krajšie a tak aj je. Som šťastná, že som ti dobre poradila. Teraz už stačí len po polroku zopakovať kúru aby si ich mala ešte krajšie, hm? Čo ty nato? Zopakovala by si si to ešte?

radiss poviem ti pravdu, ze zo zaciatku som si system kupovala len tak, ze ved vyskusam a nerozmyslala som vobec nad tym, ze ci budem kuru opakovat alebo nie…ale teraz ked viem, ze to pomaha tak ho jednoznacne znovu zopakujem…chcem mat este krajsie zuby…zuby su korunkou krasy, predsa, no nie? :slight_smile: :slight_smile:

Baby pozerám, že je tu strašne veľa správ a ja momentálne nemám čas na to aby som ich všetky čítala. Ale chcela som sa vás spýtať, či ste nejaký účinný spôsob na vybielenie zubov našli? Chcela by som mať konečne aspoň o trochu belšie zuby a neviem ako na to. Poraďte mi, prosím

mas pravdu, ze tu je toho uz pomerne dost vela…ale v podstate si tu baby pisu stale dookola to iste…az na ten novy produkt, ktory tu zacali rozoberat…o nom som ani ja nevedela…osobne ti mozem poradit white-look system…s tym skusenosti mam…neviem v akom presne stave mas zuby a ci ich nemas nejako kazove ale ak nie, tak by si ho mohla vyskusat…mne pomohol…

Ďakujem ti za odpoveď. Vieš, ja som nemala ani len čas si to tu trochu prečítať. Zbadala som len názov témy a hneď som písala správu a takto sa mi už lepšie odpisuje, keď mi to aj na boku zasvieti. A ty si skúsila ten nový produkt alebo nejaký starší? A aplikácia je aká?

a coze si taka zaneprazdnena?..mas vela roboty alebo doma stale nieco robis?..ten novy som veru este neskusala, kedze ja som skusala ten ich prvy system, ktory mali v ponuke a teraz polroka si nemozem aplikovat ziadny…nepotrebujem si zase donicit zuby…mozno potom vyskusam aj to pero na bielenie (ten ich novy produkt) ale zatial mam len s tym systemom skusenosti…tam je aplikacia velmi jednoducha…nemusis sa jej vobec bat…

Violita hovorí sa to tak a myslím, že to tak aj je. Ešte keď som bola o čosi mladšia, tak som robila na diskotéke a tam som vďaka mojím celkom pekných zubov spoznala jedného chalana (ktorý je zubný technik) takže on sa pozeral len na zuby :smiley: :smiley: Moje sa mu páčili, tak potom sme sa aj spoznali :smiley: Teraz keď si na to spomeniem, tak sa len smeje. Keby ich teraz videl, by sa ešte viacej zahľadel :smiley: cha…Keďže teraz sú ešte krajšie :slight_smile:

Veľa práce v robote, keďže kolegyňa je na dovolenke a musím aj za ňu nejaké veci robiť a samozrejme, že aj doma sa vždy nájde robota. V rodinnom dome je stále čo robiť, vieš ako. Aha, to som nevedela, že by sa mohli aj zničiť. Na to si budem dávať teda aj ja pozor. Vyskúšam ten, ktorý aj ty. Keďže s ním máš skúsenosti a dobré. Pôjdem radšej na istotu ako skúšať niečo, čo neviem či je účinné

radiss to ako vazne??..som necakala, ze budes mat takuto prihodu este z mladosti…uz sa necudujem, ze si chcela aby si mala zuby este krajsie…ale uz teraz mas partnera a nemusis takto balit chalanov, ci sa mylim? :smiley: :smiley: musim povedat sestre, lebo ona si neviem najst partnera…ze to bude asi kvoli zubom a ze nech zacne tiez pouzivat nejaky produkt na bielenie :smiley: :smiley:

Violita vážne, veď takýto príbeh by ma ani len nenapadlo si vymyslieť :slight_smile: Áno, už mám stáleho partnera ale aj tomu sa chcem páčiť, takže ešte stále premýšľam ako dosiahnúť ešte krajšie zuby :slight_smile: Ešte to stále nie je to pravé orechové, ako sa hovorí :slight_smile: Povedz, možno si potom nájde :smiley:

vidis, ja som na to aj zabudla, ze su dovolenky…kedze mna tento rok ziadna dovolenka necaka…tiez len hlusim stale v praci:-/ ale nastastie toho mam tak primerane a mam cas aj na internet skocit:-)…myslim, ze si sa dobre rozhodla…a uz si ho aj vyskusala?

Nečaká ťa žiadna, na žiadnu neplánujete ísť? A prečo? Ak smiem vedieť? To máte fajn, že to máte takto. Nemusíš robiť robotu aj za kolegyne, či ty kde vlastne robíš? Snáď áno, verím ti, tak preto som si kúpila ten systém white-look. Ale ešte len ho tri dni aplikujem a zatiaľ nevidím žiadny výsledok, no snáď sa to zmení. Ešte mi zostáva ďalších 7, takže tomu verím, že na konci budú moje zuby krajšie:-)

neplanujeme veru, lebo tento rok nam to nevychadza financne:-/ a preto sme povedali, ze jeden rok prezijeme bez dovolenky…jednoducho ked sa neda, tak sa neda:-/ aj ked mne to bude velmi chybat, kazdy rok som bola zvyknuta byt minimalne tyzden pri mori, no co uz, prezijem nejako:-(…nie nemusim, ja robim za pasom…to po 3 dnoch som ani ja nevidela, to az neskor zbadas…uvidis, len nezufaj…ked mne vybielil, tak by mal aj tebe;-)