Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Aha, no už mi to je jasné, prečo nejdete na dovolenku. Keď sú neni peniaze, tak sa nedá nikam ísť. Ale budúci rok si to vynahradíte a pôjdete niekam;-) A navyše tento rok je pekné počasie aj tu na Slovensku, tak sa dá chodiť na kúpaliská:-) No mala si asi aj pravdu. Už ďalšie 4 dni mám za sebou a už taký malý náznak belosti tam vidím;-)

radiss len nie kazdy ma aj predlohy na to, aby mal ziarivo biele zuby…zase netreba to s tymi produktami moc prehanat, aby si si ich nahodou neposkodila…aj systemy od white-looku sa doporucuju iba dva krat a to po pol rocnej prestavke…ved to vies, to sme tu uz raz rozoberali, no chcela som ti to pripomenut aby si na to nezabudla…a inak co hovorila si sestre?..aka bola jej reakcia? :smiley:

Violita jasné, s týmto s tebou súhlasím. Niektorí aj môžu vyskúšať kúry a nezaberú im. Záleží to aj od zubnej skloviny a myslím, že bielosť zubov sa aj dedí po rodičoch. Taký je môj osobný názor. Neboj, to ja viem. Viac krát za rok si ani neplánujem, neboj nič:-) Sa len smiala a povedala, že ona na také neverí :smiley:

no ved toto, aj sme spekulovali ze aspon niekam na Slovensku ale kdee, ved to vyjde pomaly viacej ako dovolenka v zahranici…uz fakt sme si povedali, ze radsej tento rok dovolenku ozelieme a ze buduci rok pojdeme na nejaku dlhsiu:-)…tak sa uz tesim…vidis, ja by som ta neklamala…a teraz sa ako citis?..paci sa ti vysledok?..staci ti taka belost?

Fúha, to máš pravdu. Dovolenka na Slovensku ešte viacej výjde ako v zahraničí. Lebo teraz vedia, že ľudia sa boja ísť do zahraničia kvôli tým útokom a tak zdvihli ceny. To radšej fakt nechajte až na budúci rok. Idem ti ale napísať o tých zuboch. Som veľmi nadšená z výsledku. Mám ich krásne. A aj cudzí ľudia si to všimli, to bolo pre mňa najviac! Som šťastná, takéto som ich vždy chcela mať a konečne ich aj mám;-)

presne tak…a nemas ich aj odfotene?..ja by som chcela vidiet ake ich mas teraz pekne…nespravila si si taku fotku ze “pred” a “po”?

radiss presne a potom sa rozculuju preco im nezabrali a preco oni maju stale take zlte zuby…no ale oni chudaci za to nemozu…takym uz nepomoze asi ani specialne bielenie za vela korun u stomatologa…to je ako mozne ze neveri??

Sklamem ťa ale takú fotku ma vôbec nenapadlo spraviť a ani teraz by som si ich neodfotila, príde mi to také divné. A ešte keby ti to mám sem posielať tak to už duplom. Nie sú až také krásne, že by som ich mohla vystavovať na internete:-)

skoda…na jednej strane chapem tvoj postoj…no mohla si si aspon kvoli mne ich odfotit…velmi by som chcela vidiet vysledok ale tak nebudem ta do toho tlacit…ani ja nemam rada, ked ma ludia do niecoho tlacia…aj budes chciet, dala by som ti aj e-mailovu adresu a tam by si mi fotku mohla poslat…a co ty vies?..mozno prave kvoli tvojim zubom by si ju kupili aj ini ludia:-):slight_smile:

Ahojte! Túto otázku si už kladiem vyše roka. Ísť do nejakého bielenia, alebo radšej nie? Aký vy máte na to názor?

Violita tak je to, gény sú gény, s tým sa nedá nič spraviť. To neviem, prečo neverí. Povedala mi, že také veci sa nedejú a že ona by zubára za priateľa nikdy nechcela. Čo som sa čudovala, lebo veď jej hovorím, že aspoň by sme mali zuby za lacnejšie peniaze alebo zadarmo :smiley: :smiley:

U mna to trvalo asi pol roka pokial som sa rozhodla, ci si dam vybielit alebo nie. A napokon som sa aj tak rozhodla, ze skusim najprv lacnejsiu variantu a ked to nepomoze tak az potom pojdem na drahe bielenie. No este som nebola, lebo som to nepotrebovala. Pomohol mi trosicku aj white look. Bolo tam vidiet vysledok a o cosi belsie zuby. Takze na teraz nic a uvidim neskor

Tak nie som sama, čo sa dlho rozhoduje :smiley: Aha, takže najprv lacnejšie a potom keď tak investuješ viacej, hej? A čo ten system si skúšala či čo od nich?

Nie si, toho sa bat nemusis, je nas viacej takych :slight_smile: :slight_smile: Ano, ja som sa rozhodla tak. A vidis, vyplatilo sa mi to a usetrila som nieco. Lebo mi pomohol aj lacnejsi produkt a tym padom nemusim ist na odborne bielenie. Lebo to stoji vela penazi :frowning: Ano system, to pero este vtedy nemali, ked som sa rozhodla

ty si to brala z tohto hladiska radiss ale ona asi z ineho…zubari su dost zaneprazdneny a moc by na nu cas asi nemal…a ved mozno si raz niekoho najde:-)…

Vyplatilo a spravím to tak aj ja, lebo nemám veľa peňazí na rozhadzovanie. Škoda, chcela som vedieť ako účinkuje aj to pero, lebo tam ma zaujala ešte nižšia doba aplikácie. No uvidím, možno vyskúšam aj. Potom to budeme vedieť aspoň porovnať.

To by som bola velmi rada, keby si vyskusala aj to bieliace pero. Aspon by si mi vedela povedat, ci je to dobre. Tam je ta doba aplikacie len 4 dni sa mi zda, ze?

Včera som si ho kúpila a v návode bolo napísané, že je potrebné užívať gél 2-3 krát denne v priebehu 2-4 dní. Takže sa ti dobre zdalo. Od pondelka ho začínam aplikovať. Ešte cez víkend máme mať oslavu, takže na to by som zabudla popri chystaní ale od pondelka už bude taký kľud tak s tým začnem. Dám potom info:-)

Violita v tomto máš pravdu a súhlasím s tebou, oni sú veru niekedy až moc zaneprázdnený a to nie je bohvie čo. Samozrejme, nájde si. Nie je hádam až taký stratený prípad:-) A ešte keď bude mať belšie zuby, tak si hneď nájde nejakého chlapa;-)

Presne viem ako to chodi, ked sa chysta nejaka oslava. O tom mi vobec nemusis pisat:-) Uz ale aplikujes, ked od pondelka, ze? Aky mas zatial pocit? A aka je aplikacia?