Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

radiss to vobec nie je, ona je kocka…a ma aj pekne zuby…:slight_smile: presne, ved nahovorila som ju na white look system…tak uz ho skusa…:slight_smile:

Prepáč, že až takto neskôr odpisujem ale nestíhala som sem skôr prísť. Keby som vedela, tak sa odfotím. Mala si mi to predtým napísať. Mňa to fakt vôbec nenapadlo:-/ No možno hej, ale snáď im budú stačiť len moje písmenka a kúpia si white-look:-)

Musím ti ale napísať, že oslava bola výborná. Každému všetko chutilo, čo som pripravila. A to mňa vždy tak veľmi poteší;-) Jasné od pondelka už frčím a poriadne aplikujem. Ale poviem ti pravdu, som rada že sú to len 4 dni. Viac by som asi nevydržala. Pocity sú zatiaľ dobré. Uvidím zajtra keď priložím k zubom stupnicu:-)

Tak to je hlavne! Co si take pripravovala? Len nejake chlebicky a take blbosti alebo nieco specialne? Vazne? Je to az take obmedzujuce alebo ako by som to nazvala? Ozik a ako si na stupnici pochodila? :smiley: :smiley:

neviem no, radšej by som volila pomale a postupné bielenie pomocou zubnej pasty. Sama to takto robím.

dalja789 a ktore pasty pouzivas???

zalezi od danej technologii. niektore bielenia su ucinne a dobre a niektore naopak vobec a su to len zbytocne vyhodene peniaze

použivam čiernu zubnu pastu a ustnu vodu s bieliacim učinkom a prijde mi že su bielejšie. Trpím na citlivé zuby a preto ich nemožem bielit ambulatne. Pastu použivam tuto https://www.notino.sk/white-pearl/nanocare-whitening/

ty si nejako moc zatazenu na tu stranku :grin::grin::grin:

Ahojte, mne sa osvedcila táto zubná pasta na bielenie zubov. Skúšala som aj tú čiernu, ale táto je asi najlepšia. https://splatslovakia.sk/produkt/bieliaca-zubna-pasta-professional-white-plus-40ml/

ano, ale jedine zubnou pastou. Ambulantne bielenie zubov nie je vhodne pre citlive zuby a stoji dost penazi. AK miesto klasickej zubnej pasty budete použivat bieliacu, budete spokojní. Použivam tuto už asi pol roka vkuse a som nadmieru spokojná https://www.notino.sk/white-pearl/nanocare-whitening/

ano, ale po domacku, tj. so zubnou pastu. je vela zubnych past s bieliacim učinkom. K zubarovi na bielenie by som nešla.

mám taký problém, chcela by som mať biele zuby, no nemám odvahu ísť na bielenie zubov k zubárovi, celkovo pred zubármi mám taký rešpekt a som rada, keď k nim nemusím, čiže ísť tam ešte kvôli bieleniu to by bol pre mňa nadľudský výkon, preto už niekoľko dní hľadám kukám po nete ako si vybieliť zuby, čo by bolo vhodné, či nejakú pastu alebo nejaké babské rady alebo niečo, ak máte s niečím skúsenosť tak by som bola rada keby ste sa so mnou podelili :slight_smile: veľmi mi na tom záleží :slight_smile:

ahojky, ani sa ti necudujem, tiez sa tomu vyhybam a co som pocula, tak take bielenie u zubara vraj je aj dost draha zalezitost, aspon tak mi kamoska spominala, ked sme sa o tom zhovarali, ale ja sama som si ceny nezistovala, lebo by som sa asi zblaznila, keby som tie sumy videla :smiley:

…babske rady nie…myslim, ze to nie je vhodny sposob bielenia kadeco take skusat…ked bielit zuby tak niecim co je priamo na to urcene a nie kadeco skusat…co nevies ci ti prinesie vobec nejaky vysledok…

danicina totok neviem, že ako je to s cenami u zubárov, to som si po pravde nezisťovala a ani to nemám v pláne, keďže mám problém s tým aby vôbec som do takej ambulancie zašla :wink:
simurka prečo nie? veď niektoré babské rady môžu byť fajn, či nie? máš niečo oskúšané na bielenie zubov?

ved ani ja, len kamoska ta ma s tym skusenost, tak ona mi o tom hovorila, ze to su take sumy, ze jeden by sa z toho zblaznil, ze radsej nech sa poobzeram po lacnejsich variantach, ktore budu ucinne, aby som proste zbytocne peniaze nevyhadzovala :slight_smile:

bolo by super, keby ti aj niečo konkrétne poradila, lebo tých možností je akože veľa, toho som si vedomá aj ja sama, len ja by som rada skúsila niečo, čo mi ozaj aj nejakú zmenu prinesie :wink:

…to mas pravdu, ze je toho ako maku…ja som sa od kamosky dozvedela o sade Day Night na bielenie zubov…:slight_smile: netusila som co to je…napokon kamoska mi to vsetko dopodrobna vysvetlila…ze ako sa to pouziva…ako to bielenie funguje a zaujalo ma to, preto som sa rozhodla, ze si to aj ja vyskusam…a skusila som a uz by som nemenila…:stuck_out_tongue:

čo je to za sadu? mohla by si mi o tom niečo viac napísať, ak teda by ti to nejako nevadilo, lebo som o tom ešte nepočula :open_mouth: