Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Ja len dúfam, že to nebude plné chémie…Že by to nejako mohlo uškodiť zubom…Aj ja by som chcela biele zuby…Len proste sa obávam toho aby som zubom viac neuškodila jak pomohla…:frowning:
A tiež hlavne aby to bielenie ma nestálo majlánd, aby som neskrachovala len preto, že chcem mať biely a žiarivý úsmev… :frowning:

…je to sada, ktora obsahuje dve pasty…jednu pre denne pozitie a druhu pre nocne pouzitie…tiez obsahuje aj led bieliacu elektricku kefku a nahradne hlavice na nu…podla mna je to super rovno si takto celu sadu zaobstarat, ze to mas pokope…mna velmi potesila aj ta kefka…lebo je to jednoznacne lepsie a efektivnejsie, jak klasicka kefka…

…nie nie keby to bolo plne chemie tak si to nekupim…je to bielenie na prirodnej baze…co mna osobne velmi potesila a myslim, ze to by urobilo radost aj tebe…lebo presne pri takomto bieleni sa nemas coho obavat…a poviem ti, ze ta sada ani neni cenovo nejako narocna…je to dostupne…:slight_smile:

Neni cenovo narocna? Kolko to vychadza? Ako??

…tento set vychadza necelych 30€…co je podla mna super cena na to ake vysledky to prinasa…zainvestovat sa do toho oplati…:slight_smile:
IMG_20190403_120711_resized_20190403_120731407

To ozaj len tolko?? Cakala som, ze mi napises viacej. Som netusila, ze by sa nieco taketo dalo za taketo peniaze zohnat, to je pre mna velkym prekvapenim.
Normalne je mozne to pouzivat kazdy den, hej?

…len tolko…aj podla mna je to dobra cena…je kopa drahsich veci a pritom neprinasaju ziadny vysledok…a toto je aj ucinne aj cenovo dostupne, takze za mna parada…jasne normalne pravidelne…co by si to chcela ako casto pouzivat?..raz do tyzdna, ci jak??..

To fákt?..To sa potom teším…Lebo zuby sú pre mňa taká dosť háklivá vec…Záležitosť…Proste som názoru, že práve zuby zaujmú a oslovia na človeku často ako prvé…Preto by som si ich nejako nechcela zbytočne poškodiť…Nejako im uškodiť…Preto som sa na to pýtala, ale keď je to na prírodnej báze, tak tým si ma potešila a to nesmierne…Po akej dobre si začala pozorovať prvé zmeny??

To ti musim povedat, ze mas pravdu. Najma ked mas nejaku pracu, ze robis nejaku profesiu, kde sa pravidelne stretavas s ludmi. Je to vec, ktora clovek zaujme, ale moze aj odradit. Preto je dobre dbat na to aby sme mali biele zuby. Ja mam tiez doma tu sadu, co simurka pridala fotku :slight_smile: Pouzivam pravidelne a tie zmeny je ozaj vidiet. Tak u kazdeho myslim, ze je to ine, predsa tie zubky su ine. Ale daj tomu cas, ja uz po par tyzdnoch pravidelneho pouzivania som zbadala riadne zmeny :slight_smile: Len treba to pouzivat tak, ze rano pouzijes dennu pastu a LED kefku, vecer zase ciernu nocnu pastu a opat LED kefku :slight_smile:

som ti chcela písať, že či by si mi ju odfotiť nemohla a pozerám, že fotku si už pridala :slight_smile: a vyzerá to dobre, celé takéto balenie :slight_smile: a ani cena nie je vysoká :slight_smile:
aké sú rozdiely medzi tou dennou a nočnou pastou prosím ťa??

…uz po par tyzdnoch…len je dolezite pouzivat to denne…vecer aj rano…:slight_smile:

Denna pasta obsahuje 100% kokosovy olej, ktory posobi ako detox ustnej dutiny. A nocna pasta ta zase obsahuje aktivne cierne uhlie.
Super je podla mna to, ze su tieto pasty setrne k zubom aj k dasnam :slight_smile:

takže prírodné zloženie má aj jedna aj druhá, to som chcela vedieť, že aký tam je rozdiel, prečo jednu je lepšie cez deň a druhú na noc :slight_smile:
väčší vplyv na bielenie má asi tá, čo sa na noc používa, čo??

Sak toto je to, ze aj mne sa zda ta cena velmi dobra, ze taka dostupna :slight_smile:
Tak neviem niektore bielenia sa neodporucaju kazdy den, niektore sa len raz tyzdenne co som kukala, preto som myslela, ze radsej sa ta opytam aby som si bola na istom. Len neviem kde sa k tomuto dostanem, kde si budem moct kupit tu kefku a pasty??

Ano ta co sa na noc. Ta denna kedze obsahuje kokosovy olej, tak ona posobi ako detox ustnej dutiny a znizuje mnozstvo bakterii v ustach.
Ta cierna aktivizuje proces bielenia zubov a tym padom ked sa pouzivaju kazdy den, tak vysledok bude zanedlho viditelny :slight_smile:

ale to je potom vsetko, ze len tieto pasty pouzivate potom uz klasicke nie, ci??

…ako klasicke akoze naco?..nie normalne ty pouzivat potom budes len tuto sadu…tu kefku a tie pasty neni dovod aby si este nieco ine…:slight_smile:

zbadala som, ze si sa pytala, kde kupis tu sadu o ktorej tu baby pisali, ja som si ju objednavala len nedavno a z tadeto https://daynight.sk/collections/frontpage :slight_smile: dozvedela som sa o tom od kamosky a ked som videla ako to jej pomohlo, tak som si povedala, ze skusim a objednam, tak idem aj ja do toho :slight_smile:

ale najlepšia je asi kombinácia toho, dobre vedieť :slight_smile:
rozmýšľam nad tým, lebo sa mi to páči, keď to neni žiadna chémia, lebo pred tou mám akože fest veľký rešpekt a keď to neni ani drahé, tak myslím, že by stálo za to to vyskúšať a mohla by som to hneď aj mamine ako darček, keď bude mať čochvíľka meniny :slight_smile:

ked si si to z tade objednala, tak dokedy ti to prislo?? za aku dobu?