Bolesti chrbtice

043 5801 228 pondelok, streda, piatok

dakujem, akurat som si precitala cvik a urcite to skusim, pretoze skusam vsetko:)Navstevovala som rehab. a tam mi uvolnili kostrc, mam robit taktiez cvik, kde opakovane stahojum zvierac, okrem mojej kostrce, ktora sa ozvala po roku, predchadzala bolest v krizovej oblasti. Moje panvove svaly odisli:(. Chodim na cvicenia a bohuzial jednoduche cviky na rotaciu panvy mi robia problemy, stale stahujem svaly na boku, neviem sa uvolnit a hybat len panvou. dakujem za kazdy novy cvik, do prace som si kupila podlozku na sedenie klinovu a s vyrezom na kostrc, cvicim na lopte, ale stale sa mi vracia bolest…vie ma pichnut, zvycajne tak poobede v praci a cestou domov, domov pridem lahnem a prejde, potom cvicim a so spanim problemy nemam ani rano necitim bolest.

Ahoj, mozno idem na to zlozito, ale nechcem nespravne robit tvoj cvik, zatlacit prstom na postupne na jednotlive stavce kostrce? alebo sa snazit tlacit ako keby pomocou brusnych svaloch to toho bodu,kde mam prave polozeny prst. Mne to pride cela vysoka skola naucit sa naozaj spravnu techniku uplne jednoduchecho cvicenia, dakujem:)

moja zena je uz 14den po ozonoterapi a jej stav sa zlepsil o 99percent,a to uz nemohla chodit a v kuse na tabletkach,teraz uz bez tabletiek a pohyb super

Ja mám podobný problem s bedrovou chrbticou
termín na operáciu mám 2.4. 2009, ale z rod. dôvodov ju musím odložiť. Mám pri takejto diagnoze nárok na ZTP preukaz?

Tak toto aj mna zaujima. Este som nezistovala.

Zdravim vas mam 20 rokov a pred 2 mesiacmi som ležal na neurologii kvoli bolestiam hlavy po pade.Robily mi lumbalnu punkciu po nej ma bolela hlava ešte viac ale potom mi vpichly vlastnu krv do miesta Lumbalky a bolesť hlavy prešla.Ale po prepustení ma stale bolel chrbat v oblasti kde mi robily lumbalku.Potom ma to bolelo už len trošku a teraz z ničoho nič ma strašne začalo bolieť na lavej strane tesne pod hrudnikom a aj celý chrbat hlavne pri chodzi ked ležim je mi dobre.A dosť mi to vraža do lavej nohy citím že je taka slabšia oproti pravej.Nemate s tymto niekto skusenosti?bol som aj u doktorky ktora ma poslala na neurologiu tak uvidim čo mi povedia tam…

skusam tie vase cviky, a naozaj mi je lepsie. Teraz som skoncila rehabilitaciu, okrem manipulacie kostrce aj napravenie a uvolnenie chrbtice, musim len cvicit na panvove svaly, ktore mam ochabnute, rovnako aj brusne a chrbat mi tiez zlenivel. Dakujem Vam za mail a podporu

Mam problemy s bedrovou chrbticou L ale aj Th.Nemam zavazne diagnostikovane stavy ale ked ma sekne nemozem sa ani pohnut!Som 46,191,92-vysoky,vraj ti maju problemy?!Som ochotny finančne sa angazovat ale musim mat zaruky,ze mi pomozete trvalo a nielen v akutnom stave.Peter

Tak to jej závidim lebo aj ja mam ten isty problém a mne ten ozon zabral len na jeden deň a naďalej mám strašne bolesti prajem len skore uzdravenie eva

ahojte, už od októbra mam problémy s krčnou a hrudnou chrbticou. Bolesti sú ešte komplikovane závratmi. Nikdy neviem kedy prídu, ale je to veľmi nepríjemné… mam pocit že odpadnem. Okrem toho mam aj bolesti na ľavej strane hrudníka ako keby ma bolelo pri srdci.Opakovane som chodila na rehabilitáciu… po poslednej návšteve lekára, ktorý mi napravil “povyskakované” stavce krčné i hrudné som sa cítila super… ale len dva týždne, teraz sa mi to opakovane vrátilo… už som z toho nešťastná takto fungovať naplno sa nedá… prosím poradte mi ak s tym ma niekto skusenosti… vopred dakujem

Elena, zalezi ake mate problemy (resp. obmedzenia) a ako dlho; o preukaz ZTP treba ziadat na UPSVAR. Vyskusajte.

Nazdar,a ja si citam tieto problemy s chrbticou a po viacerych precitanych clankoch mi pasuje len nieco,napr ukrutna bolest mezdi lopatkou s prava do lava vystrelujuca do stredu hrudnika,ze uz neviem kde ma boli ci na hrudi ci na chrbte… a hlavne ma zaujala veta o nepritomnosti tela,ked lezim mam pocit ako by som mal len hlavu a telo nie,neviem ci je to smiesne,ale je to tak.V poslednej dobe po reflexnych masazach ma neposlucha lava ruka… a chodim veselo po doktoroch a kazdy ma posle len o dvere dalej uz som hadam nebol len u gynekologa :-/

Dobrý deň…
Všetko čo ste opísala som ja… stresujem,chodím zhrbená,necvičím,vysedávam pri PC, skúsila som masáže ale dopadlo to zle… Začalo to všetko nenápadným pálením medzi lop. teraz sú to už bodavé bolesti… sem tam ich cítim až na hrudníku.U doktora som zatiaľ nebola.Čakám,že sa to zlepší,ale nič sa nelepší… Ponúkate pomoc a komplexné vyšetrenie a ja by som sa chcela pustiť do toho-vyskúšať niekoho kto sa tomu venuje a bude mať na mňa čas… PROSÍM napíšte postup,ako sa k Vám dopracujem.Alebo poprosím aspoň o pomoc.Vopred ďakujem s pozdravom Martina Žuchovská.

Skúste sa ozvať ak nie ste už po operácii na chiropraktika@gmail.com

dobry den! neviete robí sa takýto zakrok aj v košiciach,ak ano prosim dajte mi vediet kde, nikde sa k tomu neviem dostat .Ďakujem

Zdravím,
Posledné dva týždne som začal pociťovať bolesť pravej nohy a nejake divné stahovanie kože.Teraz ma zacal pobolievať pravý bok s prechodom cez prednú spodnú casť brucha a slabiny + spodná casť chrbtice.Je možné že toto su prvotné príznaky hernie disku?
Dakujem

Prosím podelí sa so mnou niekto o skusenost s ozonoterapiou? Ja som ju už absolvovala v ZnH. Prvý den sa mi zdalo ze je lepšie, ale bolesti stale pretrvávaju. Chcela by som vedieť, či je šanca na postupné zlepšenie stavu.

MOZETE MI POVEDAT KDE VAM ROBILI TU OZONOTERAPIU LEBO AJ JA MAM BOLESTI A NIEKEDY SA TO UZ NEDA VYDRZAT A LEKAR POVEDAL ABY SOM TO AJ JA VYSKUSALA A NAPISTE CI TO NEBOLI?

Ahoj Mirka tvoj ortopéd nedotiahol uvolnenie spazmov do konca a preto sa Ti to vrátilo.Píšeš o radu no radu nájdeš na týchto stránkach,aj tu píšu ludia ktorí už sú za vodou,hoci pomenej,lebo každý je rád že sa pomohlo jemu a na druhých spolutrpiacich povätšine pozabudnú im bolesť odišla a sú v pohode a ostatný viete ako sa hovorí pomôž si človeče aj…Príspevky treba prehodnotiť overiť a konať.Zatiaľ zostaň s pozdravom.Priateľ.