Bolesti chrbtice

@Labelita Čiže to pomáha aj na iné veci ako na bolesť chrbtice? A je to proste len tak od bolesti, že ti vďaka tomu ustúpi alebo to aj lieči? A na akom princípe to vlastne funguje? Prepáč ak som ťa zahltila otázkami ale rada by som sa o tom dozvedela viac :smiley:

@Dalja789 Matrace sme menili zhruba pred rokom, kupovali sme kvalitnejsie a aj ich otacame aby boli rovnomerne “prelezane” takze myslim, ze tymi to nebude :slight_smile:

Ja ti to takto neviem presne vysvetliť ako presne to funguje, jednoducho tie magnety nejako tvoria energiu alebo ju teda vyžarujú a tá podňecuje tvoje telo k tomu aby sa samo uzdravovalo, lebo naše telo takúto schopnosť má :slight_smile: Ja som tomu pred tým tiež neverila ale sama som to vyskúšala a zažila som to na vlastnej koži :slight_smile: Veď si to nájdi na internete, na ich stránke je to podrobnejšie a presnejšie napísané :wink:
A áno pomáha to snáď na každý problém s bolesťou, hlava, chrbtica, gynekologické problémy a podobne :slight_smile: Na začiatku cítiš ten účinok hlavne keď ho používaš keď ťa niečo bolí ale ak ho fakt budeš používať pravidelne tak ťa aj vylieči úplne :slight_smile:

@kreolla prosim ta a bola si uz aj od toho doktora? ved si pisala, ze uz tam pojdes a potom das vediet ako si dopadla a nic si nepisala, teda pisala ale nie o doktorovi :roll_eyes:

@Labelita No dobre a ako dlho trvá kým mi to fakt ten problém vylieči?

ked lekar usudi, ze by ti to pomohlo a poistovna ti to schvali tak ona, jedine co si budes musiet zaplatit bude cesta tam a spat ale tak to uz nie je taka katastrofa :wink: drzim palce

@Labelita Vazne? A vsade to mas mat rovnaky cas? Netreba to nejako po tom chrbte aj posuvat? A na ako dlho mi to ulavi od tej bolesti? A si zabudla napisat, ze kde sa to da vlastne kupit :confused:
@tobolka Jaj prepac, zacali sme tu potom riesit aj ine veci tak som potom zabudla napisat, bola som u doktorky tak mi dala vymenny listok na ortopediu ale u nas mame len jedneho takze sa tam treba objednat a este si chvilku pockam na ten termin, takze to dopadlo dost neslavne
@gramono Dakujem, opytam sa na to ked sa dostanem na tu ortopediu

@kreolla to sa ti chce tak dlho cakat? ved ja to snaz vyriesit co najskor ci ta bavi ta bolest? preco si si napriklad nezaplatila, ze by ta objednali na skorsi termin?

@tobolka Neboj sa, to bola hned prva vec ci si nemozem zaplatit aby ma objednali skor ale povedali mi, ze to sa u nich nerobi a dovidenia :confused:

@melli598 To záleží od toho aký problém to je vieš. Hlavne treba dodržiavať tú pravidelnosť, obetovať tých 10 minút ráno a večer alebo poobede, jednoducho kedy máš čas aby si urobila niečo pre seba, pre svoje zdravie :slight_smile:
@kreolla Akože na čo rovnaký čas? Tomu nerozumiem :confused:

@kreolla to fakt? u nas sa to tak normalne robi, dokonca ked ides na vysetrenie niekam kde sa normalne cakava na termin aj mesiac alebo dva tak sa ta sama sestricka spyta ci si nechces zaplatit prednostny termin. tak teda cakaj no. alebo sa skus ist spytat do ambulancie do nejakeho vedlasieho mesta ak mate nejake blizko

@Labelita Ja som to myslela, tak ze ked ma boli napriklad ten chrbat tak to budem mat prilozene desat minut ale ked ma boli napriklad hlava tak to mam tiez mat prilozene 10 minut alebo dlhsie, kratsie, odkial to mam vlastne vediet?
@tobolka Fakt, u nas je to cele s tymito doktormi zvlastne urobene. Rozmyslala som, ze by som mozno skor nejakeho odbornika vyhladala ak by mi nepomohlo ani to co mi labelita poradila

@kreolla Aha, no pri náhlej bolesti je to tak, že si to tam necháš kým ti tá bolesť nepovolí ale väčšinou to za chvíľku pomôže takže nie je nutné to tam mať nejako dlho. A keď si to tam teda dávaš už dvakrát do dňa na liečenie nejakých problémov tak to máš potom podľa čakier rozdelené koľko to tam máš mať. Ale príde ti aj taký letáčik kde to máš všetko napísané takže sa nemusíš bať :wink:

@kreolla to nemyslis vazne,to som este nepocula aby to takto niekde fungovalo. tak teda vela stastia aby si to uz nejako dobojovala
@Labelita odkial si to vlastne kupovala?

@Labelita Keby sa už na to dám, že fakt to chcem používať tak isto to budem robiť poctivo aby mi to pomohlo tak ako má. Inak to predsa nemá zmysel :slight_smile: Nie som z tých ľudí čo by boli na tieto veci lajdáci :slight_smile:

@tobolka klasika, na internete :wink:
@melli598 Jasné, ja som tým ani nechcela nič také naznačovať, že by si bola nejaká lajdáčka len aj z vlastnej skúsenosti a vlastne aj od iných ľudí viem, že to je asi na tom najťažšie. Najprv som si to musela stále pripomínať, dávala som si budík aby som nezabúdala ale teraz to už robím úplne automaticky :slight_smile:

@Labelita kde presne ale? maju to nejakych e-lekarnach alebo maju nejaku vlastnu stranku? ako to mam hladat? normalne iba podla nazvu?

@Labelita Jaj takto to funguje, dakujem teda za objasnenie :slight_smile: A isto mi pride ten letacik? Co vsetko je tam vlastne napisane? Ozaj a este mi napadla taka otazka, je mozne, ze sa ta energia nejako minie alebo sa mi pokazi? Nie je treba sa o to nejako starat?

@Labelita Tomu rozumiem, nie každý je zvyknutý na to ale ja napríklad beriem už dosť dlho lieky na krvný tlak takže viem čo je to pravidelnosť keď príde na takéto veci :slight_smile: A nemôže sa mi stať, že by som na to nejako zle zareagovala? Žeby mi proste nebolo z toho dobre?

prosím vás viete mi poradiť nejaké tie náplasti alebo krémy na bolesti chrbtice ale také, ktoré fakt fungujú? v poslednej dobe ma veľmi začal bolievať chrbát, bola som už na masáži ale tá mi pomôže iba na chvíľu a doktorka mi odporučila, že si mám kúpiť niečo takéto len to tiež nestojí 5 korún tak nechcem niečo kupovať zbytočne