Bolesti slepeho creva

Dobry… Aj ja som po operácii slepého čreva… ale mne to moc nepomohlo keď že mam zas take ukrutne bolesti… : ( uz som bola 3krat v nemocnici a nic so mnou nerobili… urcite to nikomu nezelam…

Dobry… Aj ja som po operácii slepého čreva… ale mne to moc nepomohlo keď že mam zas take ukrutne bolesti… : ( uz som bola 3krat v nemocnici a nic so mnou nerobili… urcite to nikomu nezelam…

Dobry den. uz dva tyzdne citim tupu bolest, akoby vetry. hlavne v pravej strane pod pupkom. najviac citim slabe krce na triesle. bola som na vsetkych moznych vysetreniach, na pohotovosti nic, gyn. to nie je a url. na 99% tiez nie. chodim k chirurgovi skoro kazdy den pre istotu. cim viac nieco robim tym menej to boli napr. dietu drzim uz dva tyzdne. bojim sa ze by to mohol byt chronicky zapal no nikto mi nevie povedat, chirurg povedal ze nalez je minimalny a ze doktori si dvakrat nehrnu do operacie ked to nie je akutne. okrem ineho mam panicky strach z nemocnicnych pracovnikov i pracovysk. operaciu si neviem ani predstavit, uz mi z toho prepina a velmi sa bojim… co mam vobec robit? viete mi presne popisat operaciu? kedy vam co pichnu, co boli co i len najmenej, co je neprijemne a kde su ake hadicky. dakujem

Dobry den mam 15 rokov boli, picha ma v pravej casti tak dole do praveho boku horsie je to ked chodim hrozne ma tam picha ked lezim nie len ked chodim ked si lehnem tak ma to prejde. Moze to byt slepak?

Ahojte, chcela by som sa s vami poradit. Mám pravidelné hnačky bolí ma v pravom podbrušku ale niekedy aj celé brucho. Vždy keď niečo zmen či je to nejaká majonéza alebo niečo vysmážané podráždi mi to vždy brucho nevraciam a teplotu nemám. Tak som sa chcela opýtat čo by to mohlo byť či už slepé črevo alebo žalúdok alebo žlčník tak ja neviem. Prosím poradte mi !

Ahojte, chcela by som sa s vami poradit. Mám pravidelné hnačky bolí ma v pravom podbrušku ale niekedy aj celé brucho. Vždy keď niečo zmen či je to nejaká majonéza alebo niečo vysmážané podráždi mi to vždy brucho nevraciam a teplotu nemám. Tak som sa chcela opýtat čo by to mohlo byť či už slepé črevo alebo žalúdok alebo žlčník tak ja neviem. Prosím poradte mi !

Ja som po operacii apendixu laparoskopicky a to bola strasna bolest.

Bola som u milosrdnych lezala som na chirurgii ale musim pochvalit lekarou a sestricky boli uzasny.

Ahojte už budu 2 mesiace o som po operacii slepého čreva bol to akútny zápal a teraz mam veľké bolesti a krče kde bol slepák niekedy až na nevydržanie dnes som myslela že už pôjdem na pohotovosť. Nevedeli by ste od čoho to je ?

Ja som bola operovana na zapal slepeho creva pred mesiacom stym ze bolesti v pravom podbrusku neustupily a bola som aj na sone aj na gynekologii ale nic nezistily na sone vravely ze to mozu byt zrasty aj ked nevraciam iba mi je zle a teplotu nemam a pri moceni ma v tom pravom podbrusku velmi boli Za odpoved Dakujem

To je strasna sranda, tieto diskusie.

Porblem je ze chirurgia by sa mala ucit na zakladnej skole od 5 rocnika namiesto dejepisu, zemepisu a literatury.

Prajem pekny den.

Mozno ste slepak nemala.

Najskor nepijete vodu a ste v zime. To by mohli byt oblicky.

Tam je kazda rada draha. Pokial dobre reagujete na vela vody naraz tak nemate kamen.

Kupit si a kazdy vecer vypit 1 cele pivo a 6 deci magnezie, plus vela pitia cez den aspon 2 tyzdne.

Ak Vam to prejde, boli to mocove cesty.
Ak Vam po piti bude extra bolet mate kamen alebo zuzeny mocovod od zapalu.

Slepak sa dokaze vyliecit aj sam.
Napriklad ak ide redsia stolica, bude sa jest kuracia poliavka s trochou chleba napriklad.

A pozor slepak moze byt aj na pravj ale aj na lavej strane!

takze teraz si kazdy moze sam pitim a staravou zistit ci ma:
slepak
oblicky (velka bolest po vypiti mlieka)
alebo zlcnik (po tazsom jedle problemy)

Zeny nepiju vodu aby nemuseli mocit.

Zdravim. Som 2 mesiace po operacie prasknuteho slepaku, a posledny tazden ma ocas boli akoby pri pravom bedre v podbrusku, na mieste slepaka, Nie je to silna bolest ale len akoby som citil, ze tam nieco je. Ma nietro taku skusenost? Z coho to moze byt. Zeplotu nemam, nevraciam, citim sa dobre

Ahojte… mna operovali v Lipt… Mikulasi a to som sa dušovala ze si tam ani len slepe crevo nedam operovat… v maji som dostala po sadeni zemiakov silne bolesti… v pravom boku ma pobolievalo uz dlhsie ale v ten den to bolo silne… priatel ma odviezol na chirurgiu kde mi zobrali krv moc, spravili ekg. a to bolo dost… nechapali preco ma boli v pravom boku tesne pri pupku… lekar mi povedal ze zacne laparo ale nevie ci nebude rezat… dokonca si nebol uplne isty ci to je slepak… po operacii zistil ze to bol zapal… ale diery od laparo mam po celom bruchu… v lavo dole, nad pupkom, v pravo dole a 5cm nad pupkom 4 diery po 4štichy… takze neprijemne… po opytani sa preco mi odpovedali, ze moje slepe crevo sa nenachadzalo pod pečonov ale nad… takze ho nemohli najst… :D… ale musim povedať ze MUDR. Žalman v LM je super aj sestricky na chirurgii velmi mile ochotnee…

Presne tak same koniny su z dejepisu. Naco nam bolo to vediet. Ked to uz nepotrebujem. Vzdy z toho som mala zle znamky. -_-

Presne môj prípad, raz ma to prišlo, ale druhý krát som už šiel lekárovi a nakoniec ma operovali.

Dobrý deň už druhý deň mám silné bolesti na pravej strane brucha na spodku a nechutí mi ani jesť alebo keď niečo zejm tak to hneď vyvraciam. Nemôže to byť slepé črevo? Lebo nevládzem ani poriadne chodiť celú noc som nespala a aj som od bolesti plakala. Rozmíšlam nadtým či si mám zavolať záchranku lebo tá bolesť sa nedá vydržať. Za pochopenie ďakujem

To som zase ja už mám aj zvíšenú teplotu mala som 38, 9 tepotu a v stolici som mala trocha krvi a tie bolesti sú horšie keď zakašlem alebo rozpravam ma to strašne bolí neviem čo mám robyť. Spozdravom Cikita