Chudnutie - ako na to?

kaludis my sme presne preto zlikvidovali vsetky lakave domace zasoby :smiley: aby nas to netahalo :smiley:

Gratulujem :smiley: To je najlepšie čo ste mohli spraviť. My máme doma kúpenú mrkvu a keď nás prepadne hlad niečo stále hrýzť tak si ju ošúpeme a hryzieme :smiley:

tak to obdivujem, lebo to mne by toto nenapadlo, respektive mi to neuhasi tu chut :smiley:

Uhasiť neuhasí :smiley: Ale človek sa cíti lepšie že nezjedol na posedenie celý balík chipsov :smiley:

To je pravda :slight_smile: A sa mi pacia niektore zeny, teraz sa pridavaju do roznych skupin ze vyzva pred letom ako schudnut, ved ako sa hovori letna postava sa formuje v zime, a nie par tyzdnov do leta :smiley:

tak na poslednu chvilu, ale aspon zase nieco pre seba chcu robit :slight_smile: to im netreba odopriet.

To je pravda, keby boli čistejšie chodníky alebo okraje ciest išla by som aj na korčule tuto neďaleko na letisko, ale to by som hneď padla ako hruška,

inak niekedy mam pocit ze na to zabudaju, minuly rok som tak chcela ist aj ja na korcule a tiez to bolo narocne po tom strku

teraz je inak velmi vela aj cyklistov po cestach, na to treba davat hlavne pozor. a obchadzat ich poriadne :slight_smile: neviem ako by som obchadzala korculiara :smiley:

O cyklistoch ani nevrav, a ked ti este zacne robit na ceste take presmycky, to je katastrofa a potom predvidaj ze co spravi na ceste a ako ho obehnes.

najlepšie sa chudne sexom :slight_smile:

joj a ked clovek nema s kym? :smiley: to mam vyriesit ako?

potom treba sadnut na bicykel a proste ist makat :smiley:

heh to si teda tomu teraz dala :smiley: ale tak je pravda, kazdy pohyb je fajn a este lepsie je, ked to cloveka este aj bavi

to ano, mna za posledne obdobie velmi zacala bavit rychla chodza, to pri tom nenormalne vypnem

tak v takom pripade si musis len sama pomoct :smiley: co ti na to povedat

Alebo si niekoho nájsť, to dnes nemôže byť nejaký problém, či?

hej, ja si takisto myslim, ze v dnesnej dobe uz nie je taky problem pre kohokolvek najst si niekoho aj ked len na urcitu cinnost :smiley:

ja som veľmi začala športovať von, mame okolo seba dosť lúk a voľných ciest kedže sme na dedine tak rada chodím si zabehať alebo na novom bicykli z www.cyklospeciality.sk/

no, sklamem ta, bez pohybu to proste nepojde :smiley: ty si mozes nastavit jedalnicek aky len chces, ale neschudnes nic, pokial sa nebudes pravidelne hybat. to je zaklad.