Chudnutie - ako na to?

To si sem nemala ani písať, lebo niektoré sú schopné sa toho chytiť :smiley:

Pohodička, veď sú páry, ktorým to okoreňuje vzťah. Nedávno mi kamoška hovorila, že pozná chalana, ktorému ťahá na 40 a nemá žiadne dievča, ženu pri sebe, lebo všetky dobré, ktoré mal, tak že s nimi bola nuda pokiaľ sa s ním nehádala alebo nevyvádzala nejaké scény. Hold, asi aj takí vyhľadávači vzťahov sú

Hotove talianske pary. Ale rozumiem tomu, ze niekomu to moze vyhovovat, i ked neviem ci to velmi chapem

Ale niekomu to vyhovuje, niekto proste to má rád, ja teda taká nie som, ale poznám takých :wink:

minule som sa pohadala s manželom, tak som vzala jeho skladaci bicykel a šla som 15km do vedlajšej dediny na zakusky a zase 15km domov. Pekne som sa ukludnila a ešte schudla

kolobežka, bicykel, behanie, joga. Pomohli mi schudnut peknych par kil

kazdy nech si vyberie sport aky ho hlavne bude bavit, lebo robit nieco nasilu, je jednak aj otravne a podla mna to vtedy ani k chudnutiu nepomoze.

ja jazdim na bickyli a kila idu pomaly dole. Len som si musela kupit blikacie svetlo, aby ma večer po raci bolo na ceste domov dobre vidno

myslím, že aj to svetlo je málo. pokiaľ je cyklista oblečený v čiernom malé svetielko veľmi nepomôže. viem o čom hovorím, sama mám niekedy problém vidieť na ceste cyklistov a chodcov keď sú v čiernom.

teraz na chudnutie vo velkom ficia rozne spalovace a neviem co, co som zachytila

Tak teraz fičí hádam všetko, ide leto pomaly ale isto, tak treba brutálne diéty nasadiť kde za týždeň bude výsledok -5kg…och :smiley:

Keby len spalovače ale čo som videla tak aj nejaké čaje. Už to vidím ako človeka odvodní a si myslí, že ako schudol.

tak su aj teraz rozne programy na chudnutie a cvicenie takze podla mna sa to da :slight_smile:

to je pravda, ale asi najlepsie najst taky ktory mi bude vyhovovat, nie ze zan najprv vyhodim peniaze a zistim ze mi jednotlive cviky ani nesedia.

ako ste na tom s nejakym kardiom ked chudnete? :slight_smile:

U mna je kardio skor dlhsia prechadzka :slight_smile:

presne tak, beh u mna veru nevyhra :smiley:

ani u mna beh nie je nic extra, ako niekedy mi tak napadne ze by som si isla zabehat ale to ma rychlo prejde.

najhorsie je to vecer, ked clovek sadne pred telku a teraz no neotvor si nieco chutne na chrumanie k filmu :smiley:

tak toto ani nevrav :smiley: presne človek sa drží celý deň a večer už len veta: čo si dáme k telke ? :smiley: