Chudnutie - ako na to?

máš to na šesť týždňov teda pri ideálnych podmienkach, že budeš cvičiť poctivo…a cena nie je vôbec vysoká toľko čo stojí toto cvičenie a jedálniček, tak to niektorí viacej minú napríklad na cigarety alebo neviem čo za týždeň…je to všetko uhol pohľadu síce…
@hegrida je to tak ako píšeš po istej dobe to stratíš…vlastne je to výzva, že máš na to čas kedy si tým máš prejsť…vnímam to tak, že vlastne aj ten časový interval tak motivuje…

o com to vlastne pisete? nestaci sa riadit tym, ze proste aby som prijala menej ako vydam?

Pises, ze si sa pre to nadchla, z akeho dovodu? Co je na tom ine?

Takto ako si to napísala to vyzerá, že je to jednoduché, ale pre mnohých je práve toto problém, pretože odhadnúť to, ted výdaj a príjem nie je také jednoduché. Snažila som sa aj si kalórie počítať, tiež výdaju som sa venovala, ale stále nejako mi tá váha dolu nešla. Preto som začala jesť tak, že veľa zeleniny, ovocia, jesť štyrikrát do dňa a to mi začalo dávať zmysel.

podla mna ani nemozes ocakavat, ze tie videa budes mat uz na furt, to je na urcitu dobu aku si zaplatis, kamaratka nieco podobne cvicila a podla mna to ma hlavu aj patu :slight_smile:

pises, ze si prisla na to, ze si na dobrej ceste ako si na toto dosla??

na to dojdes aspon z mojho pohladu, ked ta to nadchne, ked ti bude pohyb vyhovovat aj strava, vtedy je to okej, lebo su rozne diety, ktore sice prinesu efekt ale len ked ich drzis, vela diet je zalozenych na tom, ze kuracie maso na vode a ryza a to teda sa neda vobec drzat dlhodobo, ked s tym clovek prestane, tak sa tie kila rapidne rychlo vratia spat :frowning:

prosim ta ty vies ako to funguje. keby som to po tych siestich tyzdnov chcela zaplatit znova aby som sa dostala k tym videam na cvicenie tak dostanem aj novy jedalnicek uplne alebo ten isty co prvy krat???

je to cvicenie aj pre chlapov? :smiley:

A prečo nie? Napríklad mne je na smiech, keď niekto povie, že joga nie je pre chlapov a je to len nudné naťahovanie. To takéto veci podľa mňa hovoria len ľudia, čo nemajú skúsenosti.

Tak to ťa teda obdivujem, že si sa takto do toho pustila, že aj na Vianoce sa tomu prispôsobíš :slight_smile: A už vidíš aj nejaké výsledky?

Ako som na to prisla. No nemusim sa nejako premahat, ide mi to zatial same.
A predtym ked som sa snazila nejako schudnut tak to bolo pre mna na nervy, furt som bola nervozna z toho, co nemozem jest, nebavilo ma ani cvicit, lebo vacsinou to bolo furt to iste a ja stereotyp nemam rada v ziadnom smere zivota. Ja idem proste vyletiet z koze, ked ma nieco nudi a pri tomto programe, vyzve sa nenudim, dozviem sa nove veci, nove cviky, kazdy den nieco nove a to je ono!

to by mne prave nevadilo, ze nudne ale neviem ci sa ja budem vediet tak prepliest ako praclik bez toho aby mi popraskali vsetky kosti :smiley: predsa len chlapi su podla mna o nieco menej ohybny ako ludia normalne byvaju

Haha, myslim, ze vela je to len o tom zvyknut si, telo sa prisposobi pohybu ak ho robime pravidelne!

ved hadam hej :smiley: a jake su tam este cvicenia? nevies?

Ako sa da do vyzvy zapojit? Co k tomu potrebujem?

jo, ved mne sa to zda ako proste uplne jasna vec, ale asi mas pravdu v tom, ze to nie je lahke a vyzaduje si to vela odhodlania a asi aj discipliny, co?

ako co k tomu potrebujes? https://instagym.sk/produkt/vyzva-basic/ toto si len hodis do kosika, sa tam zaregistrujes, zaplatis si to a vec vybavena :slight_smile:
nic tazke, je to uplne jednoduche, tiez som sa do toho dala navliect, svagrina ma nahovorila a nelutujem, je to perfektne :stuck_out_tongue:

ja som jazdila na na bicykli, kolobežke, jedla som zdravo a schudla som . ALebo som deti posadila na bicykel a ja som za nimi bežala

Najlepším liekom na chudnutie je jednozačne fyzická zátaž, či už šport alebo aj prechádzka pomôže pri chudnutí. Samozrejme si trochu uprabiť jedálniček