Chudnutie - ako na to?

pozrela som si to, ale kukam, ze maju v ponuke viacej programov. celkom ma to zaujalo a teda objednavanie fakt vyzera jednoducho nevyzera to nic nejako komplikovane a tazke, takze to je fajn.
leonka752 lenze teraz to uz s bicyklom a s kolobezkou easy nie je :smiley: to je skor tak na zamrznutie a nie na chudnutie :smiley:

@vandicka Ked si otvoris video, tak tam mas potom hotovo, az ked si to odkliknes tak ta to pusti dalej, mne by nedovolilo kliknut na to bez toho aby som si to video presla :slight_smile:
Ano ano nie su jednostranne zamerane, ale na cele telo. To je podla mna aj najlepsie si tak precvicit vsetko.

ahoj prosim ta ja som sem pisala uz davnejsie, potom som na to zabudla ale pozeram, ze aj tak tu baba, ktorej som sa pytala nebola odvtedy tak sa spytam teba. ked mi to skonci po tych 6 tyzdnoch a zaplatim si to znova tak dostanem ten isty jedalnicek alebo iny?

zalezi co si zaplatis, lebo ked si teraz pozries Instagym, tak tam mas viacere varianty, podla toho, co chces, co chces cvicit, jak chces schudnut, co ta najviac oslovilo, vyzva, co som pochopila bol taky mix a toto mas moznost si vybrat :slight_smile:

toto som si uz aj ja pozrela, co si pisala a teda maju rozne programy, aj na chutnutie, aj joga a pilates a podobne :slight_smile: teraz som si zaplatila jogu a pilates chcem sa na to zamerat aj kvoli chrbtici pretoze ma bolieva a teda uz niekolkokrat ma aj seklo, takze asi bude lepsie ked sa momentalne na toto zameriam a mozno aj potom pojdu kila takto dolu :smiley:

Jo to mám aj ja rada, lebo raz som videla obrázok, že vlastne cviky na chudé nohy napríklad neprinášajú výsledky keď sa venujeme len tomu. Že je to podobné akoby sme z kraja bazéna chceli odobrať vodu to sa proste nedá, to nejde. Treba to brať celkovo aspoň aj to tak vnímam a konečne mám pocit, že som na tej správnej ceste.

nevedela som o com pises ako to asi moze vyzerat, ale nebola to taka vysoka cena, ze by som to neuniesla, tak som si to zaplatila a dosla som na to, jak je to tam s tym hotovo a podobne, s tym odcvicenym videom a zda sa mi to fajn, lebo bez toho aby som si to odmakala poriadne, tak by som to asi kliknut nedokazala, nejako vo mne to svedomie by mi to nedovolilo, ja proste som v niektorych veciach jak sa mi moj muz smeje tak poctivka :smiley:

Toto co si napisala je podla mna dost vystizne! :open_mouth:

Ty si si zaplatila teda tu vyzvu, co tu baby pisali, ci co konkretne? Su aj nejake ine moznosti takehoto cvicenia? Ze ine programy, stranky??

aha, ja som to odvtedy nejak nesledovala teda ale super, dakujem za update moc :slight_smile: :slight_smile: chcela by som sa do toho pustit ale chcela by som schudnut trosku viac, ze nejde len o par kil takze preto som chcela vediet ako to funguje ak by som to chcel aj na viac tyzdnov ako tych 6. idem to pozriet ci tam teda najdem nieco pre mna

no sla som po vyzve, lebo ma to zaujalo, ked tu o tom baby pisali a aspon ma to tak heclo, ze v tom nebudem sama, ze ked sem pridem tak si s babami napiseme ze co nove a podobne, takze to bolo super, ale ty si vies vybrat podla seba co chces, maju tam programy a mozes si aj vybrat, ze na ako dlho si to zaplatis, ze kolko to chces vyuzivat, cvicit podla toho :wink: ved pozri si stranku, ale posielam ti aj obrazok jak to tam maju popisane ako mas moznosti :stuck_out_tongue: cvik

Vau toto dobre vyzerá a to pre páry tiež :open_mouth: Len to neviem jak by som do toho toho môjho namočila, ten furt sa tomu bráni a pritom by mu prospelo keby schudol pár kíl.

A si myslis, ze u nas je to ako. Ja aj ked som sa zavrela v izbe, ze idem cvicit, tak sa smiat zacal, preto velakrat som uz aj zacala a skoncila, lebo som sa hanbila, mrzeli ma jeho reakcie. Ze co tym chcem docielit a podobne a to ma uplne demotivovalo. Viem, ze niekoho by to mozno nakoplo praveze, ale mna nie, ja som sa cukla a dovidenia. Ale uz nechcem pozerat na inych, musim si hladiet len svojho ked sa chcem niekam dostat.

jój lenže čo mám robiť keď neviem čo z toho chcem??..chcela by som aj sexi telo…len momentálne sa mi nemajú jaké svaly zvýrazniť…:smiley: aj schudnúť aj všetko…a najlepšie hneď… :smiley:

Ahoj prosím ťa a ku každému tomu programu je aj jedálniček či to len k tej výzve? A všetky stoja rovnako?

Hned nejde nic, uz mam za sebou jedno chudnutie, podarilo sa mi dat dolu 20kg a odvtedy som to zacala flakat. Mne pomohla zmena stravy a pohyb kazdy den samozrejme. Najskor len rychla chodza, potom trochu aj beh, no uz ich mam skoro vsetky naspat a toto, ze som doma mi vobec neprospieva. Takze musim zacat opat a myslela som, ze sa sama na to dam, so sebazaprenim ale nevladzem. Potrebujem sa nejako motivovat. @vandicka3 toto je aj fajn motivujuce ci nie??

Ampulka a prečo si to začala flákať? Čo ťa to unavovalo alebo kde nastal ten problém? Už som myslela, že by bolo fajn s niekým spolu cvičiť, len či by ma to skôr neubíjalo akoby ma to posúvalo ďalej, lebo budem mať asi čo robiť sama so sebou nie aby som ešte musela hecovať niekoho iného.

Ani neviem. Zacala som mat viac povinnosti, zacala som sa viac venovat domacnosti, robote a opat nastalo to, co uz niekolkokrat, ze seba a svoje potreby som odlozila na vedlajsiu kolaj. Ale musim ti povedat, ze uz ma to depta. Nie je to dobre, ked potlacame svoje tuzby a potreby. To nas casom dobehne. Preto chcem ist do toho znovu. Dokazat si, ze na to mam.
Niekomu to vyhovuje s niekym inym, niekomu nie, mne je lepsie ked som sama, aspon tak mi to kedysi sedelo. Pretoze som si aspon utriedila myslienky a oddychla od ludi.

Jój - toto ma mrzí, čo si písala, čo si si prežila. Ale páči sa mi teraz ten tvoj prístup. Držím ti palce aby ti to vyšlo :slight_smile:
Je to na nič, keď nenájdeme oporu v tom koho milujeme, ale ak by ti to nevadilo ja by som rada mala niekoho s kým by som mohla pokroky a tiež útrapy chudnutia zdieľať.

Ahojte, potrebujem poradiť. Pribrala som 3kilá cez sviatky a tým že chodím do práce + sedavé zamestnanie a hlavne zatvorené fitká tak fakt neviem ako začať cvičiť aby to malo aj výsledok, viete mi poradiť buď appku alebo trénera online no skrátka niečo čo vám pomohlo sa dostať na vašu cielenú váhu ?