Chudnutie - ako na to?

ahoj prosim ta ten obrazok je z nejakeho kanala na youtube? cvicis podla neho? ake su tam cvicenia? vhodne pre kazdeho?

to vážne si do toho išla s mužom?..nemal nejaké námietky?..

@anitka74 nie to normalne tu https://instagym.sk/ sa zaregistrujes a ked si zaplatis program, tak tam sa potom uz len prihlasis a vyberies si teda svoj program a pustis si prve video, oni to maju takto a postupne si prejdes tymi videami mas tam aj s kym je to cvicenie ake je to cvicenie a podobne :slight_smile:

jasne, ze si neodpustil nejake tie pripomienky, ale tak to jednym uchom dnu a druhym von, proste som sa rozhodla, tak som to zaplatila a povedala som si, ze bud alebo, bud teda pojde do toho so mnou alebo nie, ale ked pocul, ze som to zaplatila a ze teda mam zaujem nieco pre nase zdravie a vyzor robit tak spozornel a teda povedal, ze dobre a zatial nam to spolu ide, sice este musime na strave popracovat, ale tak postupne vsetko bude

kolko trva jedno video? a na co je ten trening zamerany? nevyzera to zle ale odhadujem ze to zdarma nebude ze nie? kolko ta to mesacne stoji lebo som nasla promo program co by mi vyhovoval no pytaju za to skoro 40€ mesacne a to je vela

toto je take typicke, vsetko by sme chceli zadarmo co? :smiley: kedysi som aj ja vela veci riesila z tohto pohladu, ze co je zadarmo a tak, ale dnes uz nie, dnes si uvedomujem, co vsetko je za tym a ze nic nie je len tak :slight_smile:

No prepac ale aby som dala 40€ za cviky ktore nie su ani na videu ale len nakreslene v PDF a za stiahnutie toho mam platit 40€ tak to mi pride fakt cez. Keby je to tak ze presne vidim ako ma ten cvik spravit spravne tak dobre beriem ale toto nie, to si radsej najdem nieco na nete co je volne pristupne.

toto vyzera zaujimavo :open_mouth: ale ono je to ako, ze tie videa ti denne jedno pribudne alebo ako?

Instagym nie je taký drahý jak píšeš a najmä máš tam videá podľa ktorých cvičíš, že proste vidíš ako má cvik vyzerať, ako máš pri ňom držať telo aj všetko. Pre mňa je to veľká pomoc, stravu mám nastavenú tak, že mi to úplne vyhovuje a už som potrebovala len pohyb doladiť a toto je fest dobrá cesta, zvažovala som síce viaceré možnosti, programy, videá lebo dnes je toho kvantum, ale toto ma oslovilo svojím prevedením. Jedno video trvá tak v priemere pol hodinku, ale to plus mínus. :slight_smile:
Tréningy sú zamerané na čo chceš, sú programy kde je len joga a pilates, potom sú programy, kde sa zameriavajú na kondičku, vytrvalosť, kardio a podobne, je toho veľmi veľa :wink:

nie je to zadarmo, o com som pisala, ale nie je to nejaka suma, co by nas polozila na lopatky, lebo ked si vezmes, ze niekto si kupuje napriklad cigarety pomaly kazde den a nie je mu to luto a par eur dat mesacne za cvicenie je podla mna ovela lepsia investicia :slight_smile: a vies si po mesiaci napriklad zaplatit nejake ine cvicenie program, ze je to len na tebe akym smerom sa vydas :wink:

nie ty mas pristup k videam vlastne vsetkym, len ono je to tak urobene, ze proste aby si isla postupne, mas zoradene videa, to mas taku listu tam, kde mas zoznam vsetkych a zakazdym ked odcvicis si odkliknes, ze hotovo a posunie ta to dalej, k dalsiemu videu, proste je to urobene tak aby si v tom mala poriadok aby si vedela cim si si presla a ako dalej pokracovat, mne sa to paci, ze je to tak pokope :wink:

Jarlino ono zo začiatku by ti to trvalo, ale postupne čím viac by si cvičil, tak tie skrátené šľachy by sa ti pekne začali naťahovať a nemal by si problém. Ono nejde to hneď keď nie si zvyknutý, ale pri joge je fajn to, že to nie je o predbiehaní kto koľko zvládne, ale je to o tom pozorovať vlastné napredovanie!

@zdenika To prihlasenie, registracia, to je to najjednoduchsie by som povedala najma na tejto stranke, co si pridala, pretoze je to tam prehladne urobene, nie je to nejako komplikovane sa tam preklikat, takze to ocenujem, to aj moja mamina by sa do toho vedela dostat a teda co sa tyka PC tak je total amater :smiley:

aha takze vlastne ja ich mam pokope, len sa mi to postupne bude otvarat na zaklade toho jak budem cvicit hej? dobre teda tomu rozumiem??
ty si predtym skusala uz nejake ine cvicenia?

skratene maju aj mnohi ludia, co cvicia, pretoze pri mnohych najma silovych treningoch a cviceniach sa nenatahuju ludia tak ako by sa mali, ze poctiva rozcvicka a poriadne strecing proste a to by mal byt zaklad!

Toto píšeš veľkú pravdu. Nič netreba podceňovať, keď človek nie je dobre rozcvičený, tak si môže aj zranenie spôsobiť, neraz som o tom počula a to teda nič príjemné nie je ani len náhodou.
Riešiť potom natrhnuté šľachy, svaly alebo čosi podobné :frowning:

A kolkot to teda stoji a na ako dlho je zaplatene? Ja si neviem najst nic pre seba neznasam take tie skakacie cvicenia, suseda by chced vyklopkavala na radiator :confused: a su tam aj nejake rocvicky? lebo to je tiez problem u mna ze neviem ako sa spravne rozcvicit

@anitka74 len ono velmi zalezi od toho ze co chces dosiahnut, ak chces schudnut, tak kardiu sa moc nevyhnes, to je v takom pripade podstatne aby ti isli kila dolu :slight_smile:

kardio sa da cvicit aj bez buchania a skackania ide o to zahriat to telo a zvysit frekvenciu tepu.

nijak. Ked deti podrastli, tak som s nimi jazdila na bicykli a teraz si idem občas zabehat, alebo cvičim s detmi doma na dvore. V tejto dobe sa nič ine robit neda