Chudnutie - ako na to?

včera bol mesiac čo som sa zapojila do výzvy na nete a každý deň som poctivo cvičila zatiaľ som dala -5kíl a som na seba pyšná že som to vydržala, čo sa týka stravy tak som len vysadila sladké a pečivo, inak sa stravujem ako vždy. Baby je super pocit vidieť výsledky sama na sebe, veľmi sa z toho teším

skakanie praveze je mnohokrat zakladom, ale kazdy trener ponima kardio inym sposobom, a tiez co mam skusenost, tak ked clovek dobre dostupuje, tak nie je ziadny problem s buchanim, takze dozaista by suseda nevyklopavala :wink:
a ked uz pises aj o tej frekvencii tepu, tak to je problem si odpozorovat lebo nie kazdy ma take hodinky, ktore mu meraju tep, zeby sa tym vedel riadit :slight_smile:

pokiaľ chceš schudnúť tak bez kardia to pôjde ale bude to určite trvať o niečo dlhie a pred každým cvičením sa treba zahriať, ak nemáš doma rotoped alebo stacionárny bicykel tak skákačky sú na to najlepšie, svaly sa musia zohriať aby si si pri cvičení neublížila

my sme mali aj jedno aj druhe ale nastastie sme sa toho zbavili, lebo to bol u nas len nemy sluha, vesiak na pradlo :smiley: neviem ci sme na tom makali dvakrat, ze ja raz a muz, nejako nas to vobec neoslovilo a teraz prichadzam praveze na chut cviceniam bez nejakych pomocok, ma to svoje caro :open_mouth:

ja cvičím tiež bez pomôcok viac ma to baví ale mám doma aj jednorúčky + expandery ale tie len občas používam, stačí mi žinienka :slight_smile:

Ja zase potrebujem cinky bez nich mi to fadne len tak mavat prazdnymi rukami aj zavazia na nohy som si zaobstarala a to bola veru svalovica

Fadne? Mozno je to o tom, ze bez ciniek nevies ako cvicit, ze nemas kvalitny treningovy plan.
Lebo ja tiez som nevedela, ze niektore cviky su fajn a vsetko a prisla som na to az teraz ked som podla Instagym videi zacala cvicit.
Znicila som sa pri takych cvikoch, co by som si nebola ani len pomyslela.

niektore cvicenia cloveka dokazu tak znicit a ani sa nenazdame!
baby mne dnes stacila tato joga a uplne ma to odrovnalo, tak dobre som si zacvicila a je fakt, ze niektore veci sice mozu vyzerat jednoducho, ale jedna vec je ako vyzeraju a druha ako je to ozaj :wink:
srt

ja chcem s detmi chodit jazdit na kolobežke a bicykli. Lenže kolobežku nemam a je ich velmi vela. Viete mi niekto nejaku poradit?

ja mam tuto a som s nou spokojna https://www.cyklospeciality.sk/sk/kolobezky/kolobezka-micro-suspension/ je lahučka, skvelosa na nej jazdi a občas si ju požičiava aj moj manžel

ked budeš každy den jazdit na bicykli, kolobežke (nie elektrickej, ale klasickej), schudneš. Ale musíš jazdit pravidelne

ten stacionarny bicykel nie je dobry, aspon pre mna nie, ovela radšej mam klasicky mestsky bicykel, alebo kolobežku

Bicykel je super nápad, ale skús aj trochu zamakať, nie len tak rekreačne sa voziť. Kolobežka je pre mňa skôr ako presúvatko mestské, nepovedala by som, že sa vďaka kolobežke podarí nejak výrazne zhodiť.

Jedna moja známa mi povedala, že skúša prerušované hladovanie. Napríklad, že začne jesť o 9tej ráno a posledné jedlo si dá o 17tej a už nič nezje do nasledujúceho dňa znova do nejakej 8-9tej hodiny. Vraj sa jej to osvedčilo. Ale neviem povedať, či je to vhodná forma chudnutia pre každého.

Niekomu to možno vyhovuje, len sú ľudia, ktorí to kvôli zdravotným problémom nemôžu, nevyhovuje im to.

ja iba jazdim na kolobežke a mojmu telu to stači. Chodim na nu pravidelne, mam tenke nohy a pekny okruhly zadoček

sport a zdrava strava, inak clovek neschudne, tak aby sa neobjavil jojo efekt

jakubvo presne ako pises. sport, vyvazena strava a teraz je aj tolko cviciacich videi co som nasla a su zadarmo, takze ani penazenka neutrpi.

Pripadne sa pohadat s partnerom. Mne osobne to pomaha v tom, ze mi nechuti jest, stiahne mi zaludok a som vybavena. Jasne ze nejde o normalne chudnutie, ale len o odvodnenie, co uz. Ale toto nie je dvakrat dobry priklad ako na chudnutie.

tak toto dakujem ale neprosim radsej nech mame doma klud :smiley: