Chutné a zdravé raňajky

Jasne, v pohodicke :wink::slightly_smiling_face: Len som chcela do teba trosku rypnut a ten fernet mi prisiel uplne vhod :sweat_smile::smiley::grinning: Aj my mavame flasky doma ale vacsinou v pivnici, lebo ved nikdy nevies, kto ti kedy pride na navstevu a musis mat jednoducho stale nieco doma :wink::blush: Ale pome sa radsej bavit o ovocnych kapsickach. Tak hovoris, ze studene to je lepsie? Musim to teda aj ja take vyskusat :relaxed:

veď s tými miskami :smiley: ale to je úplne iná značka, neviem prečo som si to myslela. asi sa mi to proste len spojilo keď som to videla v obchode. na raňajky ešte niečo k tomu či ti to stačí?

misky a kapsicka - to je dost velky rozdiel ale tak stat sa moze a este ked nepoznas tie produkty, tak je to normalne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz sa ti to snad ale nepodari popliect :smiley: chcela som ti aj ja napisat, ze si kupujem tieto kapsicky a nejedavam k nim nic. oni su same o sebe dost vyzivne a nic k nim aspon ja nepotrebujem. same, bez nicoho mi najviac chutia :stuck_out_tongue: :wink:

Milincka som rada, že sme sa pochopili :wink::slightly_smiling_face: Hej, mne to tak viacej chutí a dokonca v lete som si to dávala na polhodinku aj do mrazničky. Potom to bolo ešte viacej osviežujúce :wink: Vyskúšaj a potom napíš :wink:
Pekronelka v pohode, veď to sa stáva :slight_smile: Väčšinou si nič k tomu nedávam a keď áno, tak len nejaké ovocie alebo piškóty. Ale to fakt málokedy :slight_smile:

keď teraz je už toľko toho v tých obchodoch, že to človek ani nemá šancu si to zapamätať všetko a mať v tom prehľad :smiley: neviem ale či by som teda nemusela aj nejaké dve tri zjesť aby som nebola hladná aspoň hodinu :smiley: :smiley:

ty si taky papkac, ked chces az 3 naraz zjest? :smiley: :smiley: budes prekvapena, ale je to dost syte!

A to dokaze aj zamrznut? Mohlo by to byt teoreticky aj ako nanuk, nie? Vyskusam to jednoznacne :wink::slightly_smiling_face: Hned z roboty pojdem do obchodu a nejake si kupim. Snad trafim taku prichut, ktora mi bude chutit :yum::blush: Zajtra alebo pozajtra ti pisem :slightly_smiling_face:

práveže ani nie som :smiley: :smiley: len mi to príde hrozne malé vieš na to aby som sa z toho najedla. lebo vidím, že aj detské sú také kapsičky a tie majú približne rovnakú gramáž, tak mi to nejde do hlavy, že sa z toho má najesť aj dieťa a aj dospelý. prakticky z rovnakého množstva

Milincka áno, keď to necháš dlhšie v mrazničke tak ti to zamrzne a potom to môžeš mať aj ako nanuk. Dobre ideš na to, šikulka :joy::grin: A čo, akú príchuť si si vybrala a čo hovoríš??
Pekronelka je pravda, že aj detské sú také veľké ale priznajme si, veď my ženy o moc viacej ako deti ani nejeme, teda aspoň ja nie :slight_smile: :smiley: Mne to úplne stačí, keďže ráno aj tak nie som zvyknutá veľa jesť!

Super, tak v lete to vyskusam kedze teraz je uz na nanuky poriadna zima, brrr :smiley::upside_down_face: Vies co zobrala som si orange prichut, kedze velmi zboznujem broskyne a pomarance a taktiez som vyskusala jeden ten produkt Pearls a konkretne tu prichut: banan, jablko, malina, cucoriedky, kokos a tapioka. Obidva som uz zjedla a obidva mi velmi chutili :stuck_out_tongue_closed_eyes::relaxed::wink:

uz ti na to nemam ani co odpisat iba to, ze vyskusaj a uvidis. este si ani nevyskusala a uz tvrdis, ze sa z toho nenajes! nemam rada taketo reci, lebo treba fakt najprv vyskusat a az potom tvrdit a pisat taketo veci!

Milincka to máš pravdu, teraz by si akurát z toho ochorela keby si to jedla studené. Ale teplé to je teraz veľmi dobre, lebo to obsahuje kopu potrebných vitamínov a tým pádom sa telo vie viacej brániť pred vírusmi a bacilmi! Vidíš, tak treba znovu kúpiť aby si mala zásoby :slight_smile: :stuck_out_tongue:

najlepsie ranajky robi moja manzelka a tym padom su aj zdrave, kedze ona ma naucila sa zdravo stravovat :slight_smile: keby nemam ju, tak stale jem na ranajky len parky alebo nejaku klobasku ci slaninku :stuck_out_tongue: :smiley: no teraz mam pomaly kazdy den cerealne pecivo so zeleninou a nejakou zdravou pomazankou a potom ako sladke tie spominane kapsicky Day Up o ktorych tu diskutujete. takze aj my ich pozname :slight_smile: :stuck_out_tongue: :smiley:

to uz aj chlapi taketo veci jedia??:rofl::joy: v poslednej dobe sa riadne zmeny robia vo svete:rofl::rofl: az otvaram oci :flushed::sweat_smile:

a mas nieco proti tomu? co sa chlapi nemozu stravovat zdravo? v mojom okoli sa praveze viacej chlapi stravuju zdravsie ako zeny!!! a vobec sa za to nehanbim lebo viem, ze to robim pre seba a svoj organizmus. od kedy sa takto stravujem, tak sa aj lepsie citim!

to máš pravdu Erina aj keď ja niekedy som ráno riadne hladná :smiley: :smiley: :smiley: ale to väčšinou vtedy, keď večer už nestíham jesť. a inak chcela som ti napísať, že predvčerom som si jednu kapsičku kúpila, takže už viem ako to chutí :slight_smile:

matrischa prepáč, nechcela som ťa nahnevať. ale už konečne aj tebe môžem napísať, že som kapsičku vyskúšala. a aj som zmenila názor a presvedčila sa o tom, že je to dosť sýte. :wink:

Pekronelka tak to práve preto si ráno hľadná! Keby si sa večer normálne dve hodiny pred spaním napapala, tak by si ráno vstávala v pohodičke :slight_smile: Áno? A čo vravíš? :slight_smile:

v pohode, mna to hned preslo. nebola som az tak nahnevana ale niekedy mam prehnane reakcie, takze sa aj ja tebe ospravdlnujem. super, ze si vyskusala! vidim, ze uz aj Erina sa ta pyta, co na to hovoris, tak si pockam na odpoved. som tiez zvedava, ci ti kapsicka chutila.

nie, vobec nic proti tomu nemam! len mi to pride take zvlastne, lebo ked si vezmem mojho manzela, tak ten keby nemal na ranajky chlieb s nejakou sunkou ci slaninou, tak ma posle kade lahsie :joy::joy: by len pozeral, keby mu naservirujem vyzivu s ovocim a nechal by to tak! uz ho poznam a on vobec na taketo veci nie. ale samozrejme, ze by som chcela, aby sa lepsie stravoval. ale on si to musi uvedomit, ja ho do nicoho nenutim! budem ho musiet asi poslat za tebou, aby sa trochu v tomto zmenil :sweat_smile::rofl: co povies, dal by si sa na to, keby ti ho poslem?

Neskusala si mu ju dat len ako taku mnamku medzi jedlom? Mozno by mu zachutila natolko, ze by sa nechal nahovorit na to, aby ten slaninovy chlebik vymenil za nieco zdravsie