ČO na opakovane vaginalne mykozy?

To uz ako zle musi byt na tom imunita, ked ma niekto takto casto mykozu, sak to musi byt na nervy :open_mouth:

to verim, ved ja som bola uplne zufala, necitila som sa vobec dobre. Furt by som bola v sprche aby som sa ako tak dobre citila, ale to bolo vsetko len chvilkove riesenie :confused:

to s tým sa takto nedá…že by si bola celé dni v sprche…to je potrebné vnútra s tým niečo robiť…ako som ale písala už dávnejšie…neoplatí sa liečbu len tak skončiť keď je trošku lepšie…lebo to sa hneď vráti späť ako bumerang…videla som to na mojej sestre a to teda neprajem nikomu aby sa mykóza vrátila a vo väčšej sile ešte…zbaviť sa toho potom trvá oveľa dlhšie…a mám kamarátku ktorej sa k tomu ešte aj zápal močových ciest pridal…takže to zúfalstvo si vieš predstaviť…

Co je sranda, ze mne trochu menzes tu mykozu stiahol teda mala som pocit, ze tych par dni tie prejavy neboli take intenzivne, ale to ani zdaleka neznamena, ze po menzese bude prec a budeme mat klud, to je take klamlive.

skus wobenzym, pocuila som nan len same dobre recenzie

Ten je dozaista dobry, ale ked mykoza nas prepadne musime ist aj ku zenskemu doktorovi a najcastejsie nas obdari cipkami, ktore si nejaky cas budeme musiet vkladat. Mykozu je nutne liecit aj takto zvnutra, kde je problem ale aj normalne vnutorne a na to su enzymy ozaj super. Ono spolu je to dvojka ktora dokaze mykozu vyliecit a dokonca zabezpecit aby sa uz nevratila!

Preco enzymy? Co tie zmozu? Myslela som si ze enzymy ze to je nieco podobne ucinkom ako vitaminy - mylila som sa?

Ja som trpela týmto niekoľko rokov a zistili mi alergiu na múku, takže som ju prestala jesť a bolo to preč. No škoda že im to trvalo tak dlho kým mi to zistili.

to ti sposobovalo tieto problemy? to by mi ani len nenapadlo, ti poviem, ze dnes je toho ozaj kvantum, tych problemov je tolko, ze dovidenia a najhorsie je, ze ked sme v poriadku, tak si to ani len neuvedomujeme, ze sa nas nejaka mykoza moze zmocnit :confused:
@kelik32 vitaminy a enzymy, to je rozdiel, vitaminy nie su na liecbu takehoto problemu akym je mykoza :wink:

je to dobre, tiez mam skusenost a svagrina ked som jej spominala, co uzivam a pri akych problemoch tak len kukala, ci si robim srandu, ze co mi to pomoze, nuz ked niekto neveri to je jeho problem :slight_smile:

vieš čo ono aj teraz táto pandémia čo je, tak stále je veľa ľudí, čo neveria tomu, že to ozaj je…že tento problém jestvuje a ohrozuje nás všetkých…ale to na všetko asi človek musí prísť sám…vyznie to asi zle, ale asi si tým človek musí prejsť aby niektoré veci proste pochopil…

mne tiez wobenzym velmi dobre pomohol pri tomto probleme, odporucam urcite vyskusat

To ano, mas pravdu, ale ked som ja mala mykozu, tak som mala aj cipky, normalne tabletky na vkladanie od gyn a k tomu som Wobenzym uzivala, lebo sama doktorka mi povedala, ze je dobra takato kombinacia, lebo enzymy zabezpecuju najma to aby sa mykoza nevratila hned ako to ma vacsinou vo zvyku :confused:

hej a vacsinou ked sa vrati tak v najnevhodnejsi cas, si pamatam raz jedno leto, ked som tak mykozu dostala a akurat sme cestovali na dovolenku a uz som citila, ze nieco nie je v poriadku a teda ist niekam na desat dni, kde si mas uzit more a klud a vsetko tak ja som miesto toho riesila zdravotne veci, taka som bola nahnevana sama na seba vtedy

ale toto nevies ani odhadnut ani nic kedy to pride spat, preto je najlepsie urobit vsetko preto aby ten problem sa nevratil, aby imunita bola v poriadku, aby sa telo z mykozy a z oslabenej imunity dostalo co najskor!

Po tom túžime hádam všetky, len nie všetky pre to niečo robíme :confused:

Bohužial áno a trvalo to takmer 2 roky kým sa prišlo na to čo mi je. Už som sa cítila ako pokusný králik, ja som snáď vyskúšala všetky druhý čípkov a krémov. Môj doktor bol už zúfalý:-)

Toto je ale normálne, pri mykóze tiež som skúšala, až napokon pomohlo preliečiť imunitu. Také jednoduché, prosté a mne to ani len nenapadlo na začiatku, že to by mohla byť tá správna cesta :slight_smile:

Súhlasím, je dobré dbať na imunitu

ani mne nie, ja som tolko casu stravila v sprche co som si myslela, ze niekde v hygiene robim chybu, bola som casto v sprche, vymenila som aj niekolko mydiel a vobec nic. Uz som nevedela kam z konopy, co robit.
No potom som si o tom viacej zacala zistovat a teda citala som skusenosti mnohych zien ktore si prechadzali podobnymi strastami a dala som sa na ich rady :slight_smile: