ČO na opakovane vaginalne mykozy?

tak tesit sa samozrejme mozes, len s mierou, ja som len rada, ze takto napredujes, ze sa citis lepsie, lebo to je velmi dolezite, ze sama sa citis fajnovejsie a asi aj to pocasie prospieva, co? ja ti len prajem aby to tak aj zostalo :slight_smile:

Myslíš, že tieto problémy, čo u teba a tvojej segry ustáli, že to tak zostane na stálo? Že už sa nevrátia a neobjavia?

Prečo by sa mali vrátiť?..Nemusia sa vrátiť ak imunita bude na tom dobre…Ak bude schopná odolávať, vytrvať nástrahy, ktoré ju budú obklopovať…Keď dlhodobo by si užívala enzýmy, tak potom sa nemusíš báť, že by sa problémy vrátili…

Neviem, písala som, že som počula o tom, že sa mykózy nedá akože definitívne zbaviť potom ako už raz príde, preto sa na to pýtam.

pocut si to mohla, ale najskor od niekoho komu sa fakt nepodarilo z toho dostat, ale podla mna z dovodu, ze sa mozno o to ani len ta dotycna nesnazila, alebo nerobila pre to maximum, da sa z mykozy dostat, vyliecit sa, ale nejde to hned, chce to pravidelne posilnovanie a liecenie imunity nato aby bolo dobre :wink:

Myslíš, že až tam môže byť problém? Že dá sa z toho dostať, len treba robiť pre to všetko čo je v našich silách? Enzýmy by potom vedeli udržať teda to zdravie v pohode?
Aby tá mykóza ma nezačala strašiť opäť?

Jasné, aspoň mne je to už jasné, že enzýmy majú silu liečiť, aj udržať imunitu vo forme, v zdraví. Len aby všetko toto bolo možné je podstatné pravidelne ich užívať, aby to telo malo stále dostatok enzýmov, aby malo dostatočne silnú imunitu, aby vedela telo brániť.

Áno tak ako si to napísala…Preto keď už liečiš tento problém enzýmami, čo si ja myslím, že je jediná cesta k úspechu…Tak treba to brať dlhodobo…Aby imunita bola silná a chránila to telo naše…Ak by náhodou ešte mykóza nás chcela dáko ohroziť…Pri pravidelnosti sa nevráti…Niet na to dôvod… :wink:

Kaji vies mi poradit jak je to s preventivnym davkovanim? Ze ked uz mi je dobre, ze by som chcela len nejaku tu poviem to, ze udrziavaciu davku aby som si udrzala to zdravie v pohode, aby mykoza neprisla? Ze ako je vtedy vhodne davkovat si lieky?

Prečo si myslíš, že je to jediná cesta k úspechu? Ale teda podľa toho, čo mi píšete tak je to dlhodobé riešenie áno?
Potom už by som nemusela báť žiadnemu návratu teda? Nejaké tipy na dávkovanie enzýmov? Pozerala som aké enzýmové doplnky alebo lieky teda jestvujú a vy tu píšete o Wobenzyme, ten je najspoľahlivejší podľa vás?

erikana rovnako som na toto zvedava lebo s mykozou teda sa stretavam viackrat do roka a nie je to prijemny pocit ked takato navstevu ku mne pride z toho mam akurat tak nervy a som vtedy nevrla :frowning:

chce to použivat kvalitnu intimnu kozmetiku. AKu použivate?

Preventívne dávkovanie je 3krát tri tablety denne…To je taká tá udržiavacia dávka…Keď už sa polepší…Ale samozrejme pravidelnosť platí aj v tomto prípade…
Erikana myslím si to preto, lebo mykóza potrebuje fakt liečbu liekmi…A enzýmy majú na mykózu veľký vplyv…Vedia nás jej zbaviť…Čiže ja inú možnosť ani nevidím po mojich skúsenostiach…Ak budeš brať pravidelne enzýmy tak nemáš prečo sa obávať…Enzýmy obsahuje viacero doplnkov…Ale dôležité je to, že Wobenzym je enzýmový liek…A to je rozdiel…

cize je realne vo vysledkoch rozdiel medzi doplnkom a liekom, to by mi ani za normalnych okolnosti nenapadlo, ze takyto zavazny rozdiel, to potom fakt aby si clovek daval pozor pre co sa rozhodne :open_mouth:
ak tomu spravne rozumiem tak teraz by bolo vhodne aby som si tieto lieky nasadila co najskor?
uz teraz??

už teraz? už včera bolo neskoro, keď máš problémy tak ani neváhaj!
mne sa mykóza neustále obnovovala, vracala, už toľkokrát som si myslela, že odišla nadobro odo mňa, sama od seba a vôbec nie, len to tak vyzeralo :confused:
preto ak si nechceš prechádzať podobnými vecami, podobným scenárom ako som si musela prejsť ja aby som pochopila ako sa veci majú, tak si lieky nasaď :slight_smile:

ako je možné že sa vam to stale vracia? Aku kozmetiku na intimnu hygienu použivaš?

ooo ale si mi teraz dala :smiley: dobre takze odkladanie si vyhodim z hlavy hned a zaraz :smiley:
jasne, ze nechcem ved mi povedz, ukaz zenu, ktora by chcela mat problemy, ktora by chcela s nimi zit, ja to teda nie som :smiley:
momentalne s tym problemom zijem, ale dufam, ze uz to nebude na dlho, ze co najskor to odo mna pojde prec!
@Leonka752 preco sa na toto pytas? myslis, ze to ma suvis?

leonka mne sa to už nevracia, ale vracalo sa mi to neustále, to som z toho bola na nervičky mierne, teda celkom ak mám pravdu povedať, ale našťastie to už je minulosť :slight_smile: na toto nepoužívam nič lebo mi to nerobilo dobre :wink:
jarcika ale veď nemyslela som to zle práveže ti chcem pomôcť preto som ti to takto napísala neboj nič bude to dobre všetko len treba sa tomu venovať už aj hneď :wink:

MAJ RADOST - niet nad to, ked sa mykozy zbavis a uz sa nevrati, ten pocit vitazstva je nadovsetko :slight_smile: Kym som nemala skusenost s mykozou, tak som uplne tento problem zlahcovala, neuvedomovala som si, ze ako moze strpcit a ovplyvnit zivot :frowning:

aj mám radosť, teším sa z toho ako momentálne na tom som, že sa cítim plná elánu, že mi nič nevadí, že sa cítim čisto, že nemusím byť každú chvíľu v sprche ako som to mala zvykom :slight_smile:
je pravda, že niekto si neuvedomuje, nechápe tú radosť, ktorú momentálne v sebe mám, ale to preto, že kým človek nemá problémy tak si zdravie neváži :frowning: smutné, ale je to tak! :confused: