ČO na opakovane vaginalne mykozy?

TO JE UZ TAKA POSLEDNA SNAHA - aspon ja to tak vnimam. Ze to je uz taky nas vykrik do tmy, ked toto menime.
Mne co napriklad dokazalo porobit problemy tak boli plavarne a kupaliska, predsa len kopa ludi, kadejaka chemia v tej vode, do toho nejaky cas v mokrych plavkach, pripadne aj oslabena imunita a uz to proste slo jak z rychlika, ani som sa nestacila cudovat ako rychlo prislo svrbenie, palenie a stacila jedna navsteva kupka, jeden volny den a bola som tam kde som nechcela. Preto teraz hned sa vyzliekam z plaviek, podporujem si imunitu a zatial to prinasa vysledky :slight_smile:

je to mozne, ze je to take volanie o pomoc.
Tam s tym treba ratat, predsa len kopa ludi. Dobre je niektorych veci sa vystrihat, ja jedine co chodim do bazenov, tak to v zime, ked chodime zrelaxovat, ale v lete nie to nemam rada, ked je hlava na hlave.

EMANNA - len ti poviem ze bolo obdobie kedy mi ani len nenapadlo, ze mi to moze robit zle. Ved tolko ludi na bazeny chodi a neviem ci niekto tiez maval problemy jak ja.

lalina kopa veci mne tiez ani len nenapadla ako aj ty pises, ale proste vies ako sa hovori, ze clovek mieni a zivot meni alebo pan boh meni :slight_smile:
takze ja uz beriem veci tak ako pridu, uz sa nad niektorymi ani len nepozastavujem, lebo nie je to k nicomu, ked je problem, tak to treba hned dat do poriadku a necakat, ze sa same nejako polepsi

ked je oslabena imunita tak staci malo ja viem, ze si to niekto ani neuvedomi ale je to proste tak a nie je to nic prijemne, ked nas zrovna v lete mykoza chyti :confused:

nielen v lete aj v zime je to utrpenie tento rok ju mam uz stvrtykrat a je mi z toho do placu :frowning:
neviem celkom, ci mam verit tomu, ze ma vplyv imunita na mykozu, som tak nejak skepticka mam pocit, ze mi to nic nepomoze :confused:

Kolky krat?? Toto myslis akoze vazne?

Mne to ani zvláštne nepríde ten jej komentár, lebo sama dobre viem, že som sa presviedčala keď som mala problémy, že je to normálne a že proste samé pominú. No nestalo sa tak.
Až po týždňoch užívania Wobenzymu sa mi polepšilu a k tomu som využívala aj jedno balenie čípok. Toto je jediná kombinácia ktorá ti pomôže vyliečiť sa a zároveň ti pomôže aj udržať sa v zdraví, že sa ti to hneď neobjaví do mesiaca opäť.

Nie je to dobre ani v lete ani v zime ani nikdy a teda dovolim si povedat, ze ak sa nestarame o imunitu tak kazdu z nas si toto raz pocka :confused:

toto ti garantujem, ze to je vsetko len otazka casu, videla som to aj na sebe aj na ludoch okolo mna, to telo si velmi dobre pamata ci pre zdravie nieco robis alebo ci na to uplne kasles, same nezvladne sa drzat vo forme dlhe roky, oslabenie prichadza postupne a trva to nejaky cas nie je to proste zo dna na den

TOMU MOZES VERIT AMPULKA - imunita a mykoza a mnohe aj ine problemy to vsetko ide spolu ruka v ruke. Kamaratka ked mala problemy s imunitou tak som myslela ze si robi srandu, ze ved proste imunitu ma kazdy tak co tam sa moze stat. Ale stat sa moze toho ozaj vela.
A mnohokrat to pre nas pride akoby zo dna na den tie problemy, ale nie je to tak :wink:

JARCIKA - este tebe som chcela napisat, je to pravda, nase telo je uplne ako kronika. To je tak ako napriklad aj s cvicenim ked clovek prestane na isty cas cvicit a potom zase zacne tak to telo sa spamata, spomenie si a ide to rychlejsie jak niekomu kto v zivote necvicil :wink:

Lenze problem je ten, ze vela zien si nespaja mykozu ako problem s imunitou a vela ludi si mysli, ze imunitu maju v najlepsom poriadku :wink:

v zime je to este horsie a ani nie tak v zime ako teraz na jesen, ked je pocasie nevyspytatelne, ze je chvilu teplo na druhy den zima, dazd a to dostavame tak zabrat, len si to mnohokrat ani nestihneme uvedomit, kedze sa neustale za niecim nahaname, za detmi, za pracou :frowning:

Toto je to taka uponahlana doba, lenze teraz napriklad nam sa podarilo spomalit, uz prehodnocujeme, co je ozaj dolezite comu sa vobec oplati venovat pozornost a taketo veci, lebo ozaj clovek sa casto stresuje a pritom uplne zbytocne a psychika ma s nasim zdravim velmi vela spolocne!

je to pravda…zbytočne si mnohé problémy robíme samy…už som tu písala o tom ako sestra mala mykózu a vysadila lieky hneď ako sa jej trošku polepšilo a nechcela si dať povedať, že nerobí dobré…že proste treba aby ich užívala dlhodobo…nuž muselo ju to potom lapiť znovu aby si dala odo mňa poradiť, že Wobenzym aj čipky musí využívať až dokonca…

Ja sa radsej ucim na cudzich chybach a nie na vlastnych. To ma posuva vpred, len nemozeme predtym zatvarat oci :wink:

Musia musia. Inak to nema zmysel. Bez dlhodobeho uzivania a vyuzivania celeho balenia to moc zmysel nema. Mne sa to viackrat uz potvrdilo. A teraz je kopa problemov vokol nas, s ktorymi sa musime potykat nieto este celit tymto zenskym.

ani nehovor, ja som rada, ze aspon testy nam vysli vsetkym negativne, to je take pozitivum pre mna poslednych dni a to, ze sme zdravi.
Mykozy som mavala kazdu chvilu v minulosti az som si uz pomaly zacinala mysliet, ze je to akoze ok. Ze proste to nejako ma byt ze na precistenie alebo ja neviem. No blbost. Vobec to neni ok!

Toto si si nemyslela sama.To je nas viac takych,ale ono pride vytriezvenie,ked zacnes dostavat mykozu kazdy mesiac.To uz sa neda zvladnut.Mala som to tak a uz viac to zazit nechcem! :pensive: