Da sa otehotniet, ak

da sa otehotniet ak sa moj priatel urobil a neutrel si ho a nasledne ho do mna dal?

mozem sa spitat je to velmi vazne mozem otehotnu ak som este panna moze nastat nejakaporucha a tak otehotieniet lbo som to uz 2 tizdne nedostala ale som ete panna napiste mi na da_nus_qaa@azet.sk ale niekto skuseni stim dakujem

podla mna nie

ahojte ja mam viac muzskych hormonou ako zenskych bojim sa ci otehotnem pora te my prosim vas

da sa otehotnet ak mam muzske hormony bojim sa velmy doktor vravel ze sa da ale nie som si ista porad te my prosim vas velmy sa trapim a skusame to a zatial nic co mam robit ale som plodna vravel doktor

asi nie

dobry mala som sex s chalanom den po menstruacii, vytiahol ho a vystriekol sa mimo mna ale ja sa bojim ze ma oklamal lebo bol zmateny a potom som este krvacala trochu… mozem otehotniet? prosim napiste

sme s partnerom spolu pol roka rano sme sa milovali a nejak to nestihol a dokoncil sa vo mne mozem byt tehotna?za kolko to asi zistim?

ahoj ak do teba pustil tak asi hej po men
stuacji si plodnA 9 DNI

Dosť málo informácií na odpoveď. Záleží na tom, v ktorej si fáze cyklu. Vysoká pravdepodobnosť je od 11. do 17. dňa, určité riziko je už od 9. do 19. dňa. Ostatné dni je pravdepodobnosť nízka, ale absolútna istota neexistuje a zistíš to pri najbližšom termíne menštruácie.

Ahoj Janka, prestaň sa trápiť a kľudne spávaj. Pokiaľ máš normálny cyklus a primerane trvajúcu menštruáciu (nie je dlhšia ako 7 dní) tak riziko otehotnenia deň po menštruácii je veľmi nízke.

ahojte.Da sa otehotniet,ked som mala nechraneny sex ale ked citil,ze uz bude tak som ho spravila pusou.Myslim,ze to bolo akurat cez plodne dni.Aka je sanca otehotnenia ?Prosim rychlo.

Pokiaľ si ho naozaj spravila až ty pusou, tak mu možno akurát závidieť a riziko otehotnenia nie je žiadne, presnejšie máš 99,9% istotu že neotehotnieš. Ale 100% istotu nemáš pri žiadnej antikoncepcii…

ahojte, chcem sa vas opytat aka je moznost, ze som otehotnela ak neberiem tabletky, bolo to prvy krat, on do mna len par krat zasunul, ale potom sme to stopli, kedze nemal kondom, ale nespravili sme sa, lebo sme vlastne ani poriadne nezacali … teraz je to treti den po a citim sa dost zvlastne, je mozne, ze ak by som otehotnela, ze by mi bolo zle uz na treti den??? prosiiiim poradte mi

Mne sa to zdá málo pravdepodobné… Skús si vyrátať plodné dni. Divný pocit môžeš mať aj preto, že na to stále myslíš a obávaš sa toho…

Záleží na tom, koľko spermií mal v “kvapkách vášne”.

dakujem, no dufam, ze to je len preto, ze sa toho bojim … nastastie mi vyslo obdobie neplodnych dni, tak teraz musim uz len dufat

zdrawim chcel by som sa opytat mal som s priatelkou sex bez kondomu ona neberie antikoncepciu prvy krat som sa spravil vonku ale hned potom sme mali zasa sex a zasa som sa spravil von možem otehotniet? ked tam zostali možno nejake čiastočky napište mi prosim dakujem…

ja som mala tiež zvýšenú hladinu mužských hormonov. Potom mi to doki znížil tabletkami. neskôr sa mi to začalo vracať, ale stihla som otehotnieť. neviem ako vysoko som tú hladinu mala počas otehotnenia. Otehotnenie je možné, ale môže byť trochu ťažšie… to mi vravel doki.

Mozem otehotnet ked som mala svoj prvy pohlavny styk a neurobil sa do mna?Dakujem za skoru odpoved