Da sa otehotniet, ak

ano…sice nejsem daky expert ale…bez ochrany a este plodne dni?.myslim ze tieto dva fakty uplne stacia na to aby holka bola tehotná (teda aspon ze ta sanca na otehotnenie je moc vysoka), a to ci to bolo prvý krat ci milionty piaty, to na veci nic nemeni

Dá sa otehotniet ak som ešte panna ale s partnerom sme boli v úplnej blízkosti a on sa obtieral o moju pošvu.Vystriekal sa mi však na brucho.Do mna nevnikol.Obidvaja sme boli tam dole nahý.

Nemyslím ,ked tam boli až tri vrstvy ošatenia.

ahojte mam taky problem mam antikoncepciu a mala som pohlavny stik a dal to domna mozem byt tehotna?

to je odpoved ku ktorej otázke?

Radím ti neskúšaj to bez kondomu ,lebo viacej už nebudeš chceť kondom .

da sa otehotnet ked som mala nepolodne dny a hned nato som spala s chlapcom a on sa domna urobil a dostala som menstruaciu ??a prisernema po menstruaci boli pod bruskom pri maternici a som taka podrazdena ??

co mam robit ked my meskaju kramy a mala som v case poldnych dni sex?

Dá sa otehotniet ak som ešte panna ale s partnerom sme boli v úplnej blízkosti a on sa obtieral o moju pošvu.Vystriekal sa mi však na brucho.Do mna nevnikol.Obidvaja sme boli tam dole nahý.

neviem co mma robit pomoc

no sprav si test. a načo máš nechránený sex počas plodných dní ak nechceš dieťa? nezdá sa ti to trochu nezodpovedné?

nemôžeš

je mozme aby otehotnela ak som sa vobec neurobil,ani som to do nej vobec nedaval…lne trosku som sa jej dotykal posvy a to len fakt okraj

AKA JE PRAVDE PODOBNOST ZE KED SOM SPALA S CHALANOM MALI SME SEX BEZ OCHRANY JA SA CITIM ZE SOM TEHOTNA NO CHALAN MI STALE VRAVI ZE TO SO MNA VYBRAL KED UZ TO ISLO

PLS LUDIA MAM VELKY STRACH MOZEM BIT TEHOTNA KED MI SKUNCILA MENSTRUACIA A DEN PO MENSTRUACIE SOM MALA S MOJIM CHALANOM SEX A PUSTIL TO DO MNA??? ODP.MI LEBO FAKT MAM STRACH

Dá sa urobiť dieťa s jazykom?

Všetky deti maju jazyk.

je mozne aby otehotnela ak som sa vobec neurobil,ani som to do nej vobec nedaval…lne trosku som sa jej dotykal posvy a to len fakt okraj

Da sa otehotniet ak prababka mojho stareho otcovho kona poslala obraz na ktory sa vyonanoval makak pratety mojej netere a ten obraz zlizala neter mojho predosleho skrecka ?

Nedzigajte, ked neviete,
ked ste mladi v puberte.
Mate blbe reci potom, same kekeciny,
radsej sa natrite chrenom, hore dole i ciciny.

Strasne rehoty.