Da sa otehotniet, ak

Ahojte ja mám taký problém meškajú mi krámi asi deň …mala som styk s priateľom asi pred dvoma týždňami ale bolo to po prvý krát a veľmi to bolelo tak že to sme iba skúsili ale neurobil sa môžem z toho ostať tehotná ???

ahojte…cem sa spytat da sa otehotniet ak som robila svojho chalana rukou…vystriekal sa a kusok mi pak ostalo na ruke ale utrela som si to no nesom si ista ci nezaslo neco aj pod necht…aa pak doma som bola na wc a sa dotkla teda presla nechtiac pri skrabani tam dole?pls sirne

BUD KLUDNA,URCITE NIE …NEVIEM JAK TA MOHLO NIECO TAKE VOBEC NAPADNUT :slight_smile:

heh ta vidis…alee ves zlakla som sa :slight_smile: takze mozem byt kludna? :slight_smile:

Ano,mozes byt,ale urcite ta najviac upokoji,ked dostanes kramy .Kedy mas dostat?

dobry den…chcela by som sa spytat ci mozem otehotniet ak som mala s partnerom nechraneny sex a beriem len treti den antikoncepcne tabletky microgynon…dakujem za vasu odpoved…

Myslim,ze mozes :frowning:

antikoncepciu som nikdy nebala,mame trojmesacneho synceka,takze nemala by som zaujem na prekvapenie…stalo sa to vcera,tak hadam este tabletka PO pomoze…kamoska tiez berie mycrogynon a vravela ,ze uz po prvej isli na plno a spoko,ale istota je istota…dakujem za odpoved…

možem otehotniet ak som robila chalana pusou ,potom sme sa bozkavali a nasledne ma vylyzal???..vystriekal sa mimo…

ahojte vyspala som sa s mojim chlapcom velmi si to nepamatam bolo to po prvy krat a bez ochrany mala som prave neplodne dni mozem aj tak otehotniet?

Upokojovat ta moze jedine to,ze si mala neplodne dni.To ze to bolo prvy krat na tom nezalezi.Ale mozes aj tak otehotniet nie je to sice velka sanca ale stat sa moze.Takze drzim palce,dufam,ze nie.Ale nabuduce uz chodte urcite s ochranou!!:slight_smile:

Nie,to je sanca jedna k milionu …:slight_smile:

prosim pomozte mi…da sa otehotniet ak som mala nechraneny sex s priatelom ale nedoslo az k vyvrcholeniu…a bola som 10dni po menzese…vraj su to neplodne dni…prosim moradte mi:((

Co znamená 10 dni po menzes? Plodné dni sa vypočítavajú od 1. dňa menzes. Takže, ak si myslela 10 dní od jeho skončenia, musíš k nim prirátať aj počet dní, počas ktorých si mala menzes. A potom by si mohla mať práve najplodnejšie dni z celého cyklu. Ale keď nedošlo k vyvrcholeniu, tak potom je to vlastne jedno.

ahojte.Chcel by som sa spytat aka je pravdepodobnost ze moja partnerka je tehotna ak sme asi 8 dni pred menstruaciou mali pohl. styk bez ochrany ale len chvilocku pretoze sme si hned uvedomili ze je to riziko… po 6 dnoch si robila test a vysiel negativny… no stale jej to meska…

Pri pravidelnom 28-dňovom cykle je možnosť otehotnenia 8 dní pre menštruáciou minimálna.

Je mala sanca,kedze nedoslo k vyvrcholeniu,ale je to mozne,pretoze v malom mnozstve vylucuje spermie penis aj pred vyvrcholenim tzv.kvapocky lasky .Pokial si mala neplodne dni tak mozes byt kludna,ale pokial plodne,tak mala sanca tam je,ale fakt len velmi mala.Zachranuje ta jedine to,ze sa nespravil :slight_smile:

Ahojte… potrebovala by som poradiť… už zopár rokov užívam antikoncepciu Novynette a mala som pravidelnú 7-dŇovú prestávku, no a potom som zabudla užiť 1.tabletku a užila som ju až s tou druhou (včera)… úplne som na to zabudla, takže sme s priateľom nepoužili mechanickú ochranu. Mám teraz neplodné dni, mám pravidelný 28-dňový cyklus. Mám si aj napriek tomu pre istotu kúpiť tabletku “po”? Ešte som ju nikdy neužila… Veľmi pekne Vám ďakujem za skorú odpoveď!! Je to dosť súrne…

Ahojte. Vie mi niekto poradiť, či chrípkové ochorenie nejako ovplyvňuje plodné dni. Mám pravidelnú M a plodné dni si zisťujem podľa výtoku. Práve teraz by som mala mať plodné dni,ale výtok mám ako pri neplodných.Môže to byť chorobou,keďže som práve chorá?

ahojte,potrebujem sa spytat ci mozem otehotniet, ak som vecer priatela spravila rukou, a potom sme to museli poutierat a tak nejakou vreckovkou, takze on to asi mal aj na rukach, a potom na druhy den rano siel do mna prstami, teda, aku dlhu dobu mozu spermie prezit, ak bereme do uvahy ze na rukach to uschlo a za tych cca 8 hodin sjel do mna. dakujem moc!