Da sa otehotniet, ak

vedomostami mladych v obl.sexual.Co tak si nieco o tom precitat a potom to skusat na ostro?Neviem totiz,ci to s tymi otazkami myslite vazne,alebo srandujete.Pripomina mi to relaciu Aj mudry schybi.Prstom otehotniet?Neskutocneeeeee!

vlastnym ociam…

nie urcite nie si :slight_smile: a precitaj si nejake veci o sexe hlavne ako neostat tehotna a nemat prerusovany sex a podobne lebo o chvilu budes v strese zase:)

a nejedna sa o prst ale o to ze spermie 8hod nevydrzia najviac 2min na vzduchu …ked chces vediet prstom sa da ked mas na nom dostatok spermii ktore su cerstve a nahoda je blbec

neovplyvnuje to priamo plodni ale samotny menzes ktory mozes dostat skor ale neskor a tym padom sa plodne dni posuvaju

nahoda.

ahojte chcem sa opytat ci sa da otehotniet ak poctivo beriem antikoncepciu novynette uz dva mesiace a sem tam mame s priatelom nechráneny sex no vzdy sa po sexe idem vysprchovat a vyplachnut aj z vnutra.dakujem za odpoved

Ja by som sa chcela spytat,ci mozem byt tehotna,ak som tento mesiac nedostala menstruaciu…mala som nechraneny pohlavny styk,ale neviem ci sa ten dotycny do mna vystriekal,lebo ked vybral,tak sa nevystriekal…tri tyzdne ma bolia prsia,ale menstruacia nikde…moze to byt aj iny problem ?

no Monika,rychlo si utekaj spravit tehotensky test alebo chod na gyndu …lebo je mozne ze ano :(…necakaj s tym

Ked poctivo beries antikoncepciu nie,ved nato je …:slight_smile:

tu ide o to,ze ja som ho mala s chlapom,ktoreho som videla len raz a neviem o nom nic …urobila som chybu,ale dieta by som zabila,ak by som si ho dala zobrat az po troch mesiacoch tehotentsva a nie este teraz,ked tam nic nie je …preto to chcem urobit co najrychlejsie…a som rozhodnuta … mam 21 rokov, studujem na vysokej skole a dieta fakt teraz nechcem…zajtra sa chystam navstivit gynekologicku , nech ma odporuca k lekarovi na to vysatie, nejaka miniinterupcia…musim to urobit a som rozhodnuta…chcela by som este vediet,ci nieco take aj stoji a kolko…dakujem za radu.

Môžem otehotnieť, ak som počas brania antikoncepcie mala nechránený pohlavný styk, aj napriek tomu, že som v ten deň mala hnačky.Potom večer som pred jeho vyvrcholením na neho sadla a hneď na to,ako som sa z neho postavila,zrazu bolo všetko od krvi aj napriek tomu,že ma pri tom nič nebolelo a o panenstvo som už prišla veľmi dávno.Neviem si to vysvetliť.V živote sa mi nič podobné nestalo.Neviete,čo môže znamenať tá krv?Nechcem robiť unáhlené závery,mám chuť si kúpiť pre istotu tehotenský test.

ak beries antikoncepciu pravidelne a mas nechraneny styk si chranena hormonmi z tabliet a hnackami sa hormony nevyplavia lebo sa vstrebavaju do krvi. Co sa tyka toho krvacania mohlo dojst k mechanickemu poraneniu uzdicky na penise alebo v tvojej vagine. Ak krvacas ty stale a mimo periody odporucam navstevu gynekologa mohla pripadne aj tebe prasknut nejaka cysta o ktorej si nevedela. Pricinu odhali iba lekar

Krvácala som aj potom, ale len tak trošku a v letáku som si prečítala, že je to normálne ak dôjde iba k tzv. farbeniu, ale nakoľko mám o seba strach, asi navštívim lekára. Ďakujem za to, že si sa k tomuto vyjadrila :slight_smile:

ahojte…prosim poradte mi…da sa otehotniet ak som mala nechraneny pohlavny styk s priatelom a mala som neplodne dni a neurobil sa??prosim poradte mi:((

pises o nejakom farbeni-spineni, ale pred tym si popisovala ze vsetko bolo od krvi. Myslim, ze navstevu lekara neodkladaj a aj ked o nic vazne nemusi ist nech to on posudi budes isto kludnejsia. Drzim palce

s istotou na plodne a neplodne dni sa velmi nespoliehaj, ale ak sa priatel na 100% “neurobil” tak tehotna nie si.

Počas pohlavného aktu došlo ku krvácaniu a následné dni mám niečo podobné ako slabú menštruáciu. V pondelok som objednaná k lekárovi, tak som zvedavá, čo mi na to povie…

Používam antikoncepciu lindynette 20 a dneska som použila poslednú tabletu…mala som pohlavný styk dneska a bojím sa že či neostanem tehotná ked si zajtra nedám tabletu ked mi tablety už končili …je možné že môžem byť tehotná?

hormony z tabliet ta chrania este nejaku dobu po ich douzivani a po dalsie predsa je to nastavene tak ze mas pauzu kazdy mesiac aby si dostala menzes nie? A ked mas dostat menzes je nizka pravdepodobnost aby si ostala teho to by si musela mat nejaku poruchu, ale citala som uz pribehy zien ktore mali prave ovulaciu pocas menstr.