Da sa otehotniet, ak

Mne tie tablety nejak nevyšli do vtedy kým mám dostať…mám dostať túto nedelu a včera posledná tableta tak neostanem tehotná potom nie?

Dobry den, ja by som sa chcela spytat, mala som menstruaciu takych 4-5dni a den skoncenia menstruacie sme sa milovali s priatelom a roztrhla sa nam guma:) a chcela by som sa spytat ci je pravdepodobnost otehotnenie :))) vopred vam dakujem

Pravdepodobnosť je veľmi nízka a v prípade pravidelného cyklu sa blíži nule, ale 100% garanciu ti nedá nikto.

nemala by si ostat tehotna ale tie tabletky mas nejak divne potom davkovane ked ti nevysli, alebo si musela zobrat viacero naraz. Ale odporucam aby ste bez ochrany uz nic neriskovali usetris si kopec stresov. Ak nechces byt tehotna a napriek tomu sa chcete milovat vzdy existuje nejaka forma ochrany tak to treba riesit zavcasu.

Takže skor nie ako ano?

Neuviedla si ani dĺžku, ani pravidelnosť cyklu. Štatisticky patrí 5.deň pri pravidelnom 28-dňovom cykle určite k neplodným dňom. To je všetko, čo sa dá k tomu povedať z racionálneho pohľadu. Keď však chceš skúmať aj tú 0,01% šancu na otehotnenie, skús sa obrátiť na veštice, ktoré ponúkajú svoje služby aj na tomto diskusnom fóre.

Dobry den, chcem sa spytat ma niekto z vas info o tehotenskom teste women secret baby? vysiel mi negativny spravila som si ho na 7den (pobede), mam taky pocit ze som tehotna kedy je lepsie si ho zopakovat? dakujem

Melánia dá, hlavne sa to stáva vtedy, keby sa ti sperma dostalo do úst,vtedy hrozí najväčšie riziko otehotnenia:D

mam s partnerom sex sice ho vytiahne urobisa mi na nu a potom ho hned po vyvrcholeny vsunie znovaq dnu a pokracujeme??prosim odpise dakujem.

nechcem ta plasit ale takto mozes otehotniet uplne v pohode. Na penise totiz ostanu nejake tie spermie a ked si najdu vhodnu cesticku dostanu sa k vajicku a mozu ho oplodnit. Ak nechces byt tehotna nezahravajte sa takto je to dost nezodpovedne!!!

Tak to ho ani nemusí vyťahovať…

Moze moja partnerka otehotniet ak sme to spolu robili pocas jej plodnych dni,najprv s ochranou…ale potom som sa spravil umyl som si ho mydlom a zase sme pokracovali ale bez kondomu?

V močovej rúre toho ostáva ešte dosť na oplodnenie. Dá sa to spláchnuť močom. Inak samotné umytie nestačí.

ahojte ja by som sa chcela spytat ze kolko maju trvacnost spermie na vzduchu?s priatelom sme sa milovali s kondomom a potom sa somnou este hral a vsunul ho do mna ale uz bez ochrany. a teraz sa bojim ci nemozem byt tehotna dakujem za skoru odpoved…

ak po interupcii som mala po 7- dňoch sice chranený pohlavný styk, ale ochrana nam zlihala robila som si na 5 deň baby test a vyšiel mi pozitivne, ako máva vlasne žena po interupcii poldné a neplodné dni

ak po interupcii som mala po 7- dňoch sice chranený pohlavný styk, ale ochrana nam zlihala robila som si na 5 deň baby test a vyšiel mi pozitivne, ako máva vlasne žena po interupcii poldné a neplodné dni

plodne a neplodne dni mas rovnako ako si mala pred zakrokom ale myslim ze u teba ide skor o to ze este telo nie je celkom zzite s tym ze si sa dietatka zbavila. To znamena, ze teho test reaguje na hodnotu HCG v moci a tu hodnotu mozes mat este aj po mozno niekolkych tyzdnoch zvysenu a preto ti ten test vysiel pozitivne. Nie je totiz mozne aby ti po interupcii co je obrovsky zasah do organizmu zostala dostatocna vystelka maternice na uchytenie vajicka a rovnako aby sa ti tak rychlo opatovne nastartoval proces zostupu vajicka z vajecnikov. Ale aj tak nedokazem pochopit ako si mohla 7 dni po zakroku mat opat styk ved lekari odporucaju viac casu na rekonvalescenciu. Asi evidentne to ze si svojim rozhodnutim zabila vlastne dieta pre teba nic neznamena. Asi sa k tomu stavias ako k operacii slepeho creva, ze ved nevadi iba mi vybrali to co som v tele nechcela a ved nabuduce mi to opat vyberu ved o nic nejde iba o vrazdu nepoznaneho maleho cloviecika ktory ani neviem ako vyzeral.

dobry den.chcela by som sa spytat,ze ci je mozne otehotniet,ked som mala nechraneny styk a priatel sa spravil na brucho,ale potom z toho nieco stieklo aj dole na vaginu…hned som to potom poutierala,hm?obavam sa…

mozem otehotniet ak som mala nechraneny pohlavny styk, ale partner do mna len parkrat vnikol bez ochrany a potom uz normalne s kondomom??

aoy chcel by som vedet e ci zena moze otehotniet aj s kvapky???ked nebere antykoncepsiu a je panna??..ešte sme pohlavny stik nemali!!..Alebo s ruk ked bolo nieco na nich a potom isli do jej pohlavneho organu???