Da sa otehotniet, ak

moze zena otehotniet aj s kvapky??ked nebere antykoncepsiu a je ešte panna???a pohlavny stik sme ešte spolu nemali!!! alebo s ruky ked na nej neco ostalo a potom isla do pohlavneho organu???

A ti sy odkyal?

ahoj,nechcem ta strašit,nam sa stalo toto iste z manželom a mame stoho teraz už štvor ročnú dcéru.

chcela by som sa opytať či možem otehotniet ak som mala nechranený styk ale partner sa do mna nevystriekal …Pretože som čitala članok kde bolo pisane že :Určité malé množstvo spermií je prítomné aj v tekutine, ktorá sa vylučuje z pohlavných orgánov muža počas pohlavného styku už pred ejakuláciou. čo je na tom pravdy?

milovala som sa so svojim priatelom po prvykrat, no netrvalo to dlho, a zrobil sa von. bojim sa, lebo som bola v plodnych dnoch. mala som presne 6 dni po kramoch.dakujem za odpoved

ahojte. skončili mi kramy a den po nich sme mali s manzelom styk spravil sa domna. možem byť tehotna? ma stym niekto skusenosť? dakujem ahojte

ahojte…bola som s priatelom vonku ale nerobily sme to ale lezal namne a mal penis na mojeeej no viete…je sanca ze mozem otehotniet???

Mal ejakuláciu? Boli ste vyzleceni? Iba ak je odpoved na obe otazky ano, tak je mala sanca ze by si mohla byt. Ale nestresuj, iba mala sanca.

da sa otehotniet ak som mal kondom a bola den po menstruacii ?? asik ee ze??

Neboj, sak si mal kondom… to je ochrana pred otehotnenim.

diki ale aj tak som mal pochibnosti nevem preco

vie mi niekto povedať po akej dobe po interupcii sa z tela odplaví hormon HCG? pred troma dňami som podstúpila zákrok a dnes mi vyšiel pozitívny tehotenský test.

Lekár mi diagnostikoval syndróm polycistickyćh vaječníkov a zároveň mi oznámil, že to budem mať dosť ťažké, keď budem chcieť otehotnieť. Keby som neužívala HA, menštruáciu by som nedostávala vôbec.Máte niekto tú istú diagnózu a ako to prebiehalo u vás, keď ste sa snažili o dieťatko? Mám 26 rokov, som štíhla, nefajčím, dodržujem zdravý životný štýl a pomaly sa zamýšľam nad tým, založiť si rodinu, len sa obávam, čo ma môže čakať. Bola by som rada, keby ste sa podelili o vlastné skúsenosti s touto diagnózou…

ahoj chcel by som sa spitat ci si sa dozvedela odpovet na toto co si pisala ze ci mozes otehotniet ked som sa zrobil ale mal som spodne pradlo ale ona nie a tiez som bol v tesnej bliskosti vyginy bol by som rad kebyze mi odpises dik jano

ahoj vies mne sa to uz stalo ale zatedy nic a to bolo nedavno a chcela by som vediet ze moze sa stat ze mozem byt tehotna aj ked som dostala menzes

ahojte, mám problém! Mohli by ste mi niekto prosím Vás poradiť? Včera som robila rukou partnera, urobil sa…Neskôr asi o hodinu prišla ďalšia situácia, dal ho do mňa ale to len asi na 10 sekúnd. Ani si ho predtým neumýval…Nič podobné… Bojím sa, či by som mohla zostať tehotná. Ale nespravil sa do mňa. Bojím sa aj tej vody, čo z neho ide…Lebo viem, že obsahuje aj spermie.A ja som tú vodu na ruke cítila.Prosím o radu!!! Ďakujem!

je mozne ze by som mohla byt tehotna ked sme sa s priatelom maznali no a potom do mna na par sekund vnikol.zastavila som ho s tym ze sa moze nieco stat a tak. bala som sa ze sa mohlo nieco stat tak som uzila tabletku po a potom vlastne som o tyzden dostala menstruaciu.je tomu tak mesiac teraz nemam ziadne priznaky teda vela si povacsinou zacinam namyslat. mohla by som byt tehotna? prosim o surnu odpoved.dakujem

Dobry den, rada by som sa informovala, ci mozem otehotniet, ak som sice
nemala pohlavny styk, ale partner na mne lezal tak (a dosiahol vrchol),
ze jeho pohlavny ud bol bol v tesnej blizkosti mojej posvy, delili nas
jeho spodne pradlo a moje a este pyzamo. Viem, ze to znie hlupo, ale
naozaj neviem, ci by sa spermie mohli takoutou cestou dostat dovnutra a oplodnit ma. Dakujem za odpoved. Dovidenia

no ak nechceš byť tehotna tak to určite už nerob. to máš úplne zajedno či ho vytiahne a spravi sa na nu a pokračuje, alebo sa spravi do teba. Neeriskuj ! aj mi sme tak raz spravili a nevyplatilo sa to , fakt…

Ahojky…ja by som sa chcela opytat ak ma niekto nechraneny pohlavny styk…po akej dlhej dobe ho moze mat opät nechraneny??..ako dlho preziju spermie ak niejake ostanu v penise? dakujem