Da sa otehotniet, ak

Ahojte, chcem sa spýtať, môžem otehotnieť, ked môj priatel mal kondom, ale praskol? Priatel sa ešte neurobil, vytiahol ho zo mňa včas ale…stalo sa to týžden pred menzesom a mne menzes teraz mešká síce len druhý deň, ale bojím sa…

neviem preco sa stale pytate to iste.je jasne ze nemozete otehotniet ked ste nemali pohlavny styk.to jest ze sa vam partner nespravil do vas.

Ahojte, chcela by som sa spytat:je mozne otehotniet, aj v takom pripade ak, som mala chraneny sex? Moj partner mal prezervativ, mam obavy ci mu nepraskol,pretoze som si vsimla, ze v tom kondome nemal spermie. Je tomu 2. tyzdne, co sme sa mylovali byva mi na zvracanie, svrbia ma prsia a jemne ma pobolievaju krize. dakujem, za radu

Ahojte. Chcela by som sa opýtať aká je pravdepodobnosť otehotnenia v prípade ak sme s partnerom asi pol hodinu po ejakulácii mali znovu nechránený sex potom už bez ejakulácie. Partne si ho utrel.

chcem otehotniet ale nedari sa nam moze byt pricinou kazdodenny sex

100% nie len to potrebuje spravny cas

ahojte, prosim vas, viem, ze uz na nieco podobne tu odpoved bola, ale chcem sa opytat, v piaty den po menstruacii sme to s partnerom chceli skusit, pred tym ma prstoval a trochu to bolelo aj som krvacala, neuzivam antikoncepciu ani sme nemali kondom, pred tym sa neurobil a vnikol do mna iba na 30 sekund mozno ani tolko nie a tiez nie hlboko, asi take 3-4 cm a neurobil sa do mna,neuzila som ani tabletku “po”, mozem z toho otehotniet? prosim seriozne, dakujem.

NIE-nemôzes byt tehotna!!!

dobry den, mozem byt tehotna ak som mala nechraneny prvy pohlavny styk, partner sa vsak nespravil do mna, no aj tak mam strach co ak mu nieco uniklo, aj ked hovori ze by nic nemalo. zaroven som si na nete vyratala ze som mala neplodne dni v tom case. ani som nekrvacala co bolo tiez cudne, ale bolelo ma to, krvacala som az asi 5 dni po tom tak mierne na intimku, ale menstruacia by to nemala byt.je to normalne? no do toho som este prechladla a mala som bolesti.dakujem za odpoved.

určite nie !!!

mala som prerusovany pohlavny styk s partnerom, ale pred jeho vyvrcholenim vytiahol penis zo mna a vyvrcholil mimo, no potom som si vsimla na vnutornej strane stehna a na velkych pyskoch ohanbia kusok jeho ejakulatu…mozem z toho otehotniet??

Chcela by som sa spytat,ci je mozne otehotniet 2 dni po menstruacii…dakujem

dakujem mam uplne ten isty problem

chcem sa opytat…kedy presne ma zena plodne dni?? pred alebo po menstruacii?

dobry deň… TAKA otázočka… da sa otehotnieť ak sme s partnerom mali oralny sex a on sa mi vystriekal na cikulu? menzes mi skoncil 5teho a mam pravidelny

Zdravim,partnerka mi nevery,ze cez “anal” sa otehotniet neda.Ako jej to mam vysvetlit?Dakujem

prosim Vas chcem sa len spytat ci sa da otehotniet ak sme mali s priatelom 1 krat sex a s kondomom…mal by byt roztrhnuty ale mam pochybnosti … dakujem

som ešte panna…S priatelom sme nemali pohlavny styk ale on sa spravil…A ja som mu ho vyhonila…a mala som jeho semeno na ruuke…Potom som sa dotýkala svojej posvy(nie dovnutra len som si po nej presla…)…a uz tyzden mi meskaju…Je mozne ze som tehotná???

som ešte panna…S priatelom sme nemali pohlavny styk ale on sa spravil…A ja som mu ho vyhonila…a mala som jeho semeno na ruuke…Potom som sa dotýkala svojej posvy(nie dovnutra len som si po nej presla…)…a uz tyzden mi meskaju…Je mozne ze som tehotná???

No nemala by si byť tehotná , aj keď nieje to na 100% ja mám problém podobný on sa spravil síce sa utrel , aj ruky a vyschlo to, a potom mi ešte dráždil dole,ale bojím sa že či som alebo ne a nevem si tiež rady… ale tak ty na 70% niesi :stuck_out_tongue: