Da sa otehotniet, ak

nie si tehotna ak si len zvonka presla rukou.

mozem otehotniet ak nietko predomnou v miestnosti mal sex a spravil sa na sedacku ja otom neviem a sadnem si do toho samozrejme zoblecena?

Prosím vas mozem otehotniet ked som v menopauze,uz rok nemam menzes a mame nechraneny pohlavny styk,mam uz 45 rokov,takze na dieta uz nie som…Dakujem…

no ja s 99% istotou môžem povedať, že TY určite neotehotnieš :smiley:

myslim ze evita sa ta pytala jasne na uplne inu otazku ako si jej pisala.myslim ze to ze bola na potrate je jej osobna vec a myslim si ze nemas ziadne pravo jej vycitat ze zabila dieta.je to kazdeho osobna vec.nepoznas jej dovody preco to urobila tak nabuduce nesud cloveka POKIAL HO NEPOZNAS s pozdravom denisa.

proste kamoska este nemala sex a xalan bol v nej bez gumy zo spickou , a ptm ked ho vytiahol , sa jjej kvpaky lasky dostali na pošvu na pysky z toho otehotniet nemoze vsak ?

kks to uz aka otazka… =D sak zas blana nie je pancier =D… sak na tom je diera ved kramy by ako vysli von =D… a tak isto vniknu aj ties permie

Spoluziacka bola presne takto ale brala tabletky… no lenze jej skor koncili kramy a vtedy sa vlastne tabletky neberuu… a tak mali sex a otehotnela…

mozem otehotniet ked partner domna vnikol dva krat bez kondomu no neurobil sa?

Mozem otehotniet ak sme to robili sice bez kondomu a HAK ale priatel sa do mna neurobil a uz vtedy mi meskali tyzden kramy. Predtym som dlhsiu dobu nemala sex.

Dobrý deň! Chcela by som vedieť či môžem byť tehotná, ak priateľ do mňa vnikol iba na 2-3cm bez ochrany, ale len na minútu. Nemala som plodné dni a z neho ani nič nevyšlo. Už 4 dni mi mešká menštruácia a som vo veľkom strese či som tehotná i keď viem že takým spôsobom je to nepravdepodobné. Prosím poraďte a seriózne.

Chcel by som sa opytat ci moze baba otehotniet ked som mal z nou pohlavny styk a urobil som sa inde a utrel som ho a potom sompokracoval ale neurobil som sa do nej iiba na zem

Je to mozne lebo aj pocas pohl.styku sa z teba uvolnuje tekutina obsahujuca male mnozstvo spermii a ako vies na splodenie staci jedna :slight_smile: je to sice malo pravdepodobne ale je to mozne. Nabuduce pouzivaj kondom!

chcela by som sa opýtať, či môžem otehotnieť ak sa môj priateľ neurobil, ale mňa potom urobil prstami… Myslím, že ak mu na prstoch ostala prvotná tekutina, a boli tam spermie, či by to bolo možné…

Zdravím Aničky, Marienky, Evičky, Jankov, Matúšov, Emilov… Najprv sa o otázkach sexu poraďte s rodičmi, alebo si naštudujte literatúru a potom pristúpte k sexu. Sami vidíte, že to všetko okolo toho nie je také jednoduché, ako sa zdá. Viem, že dnes začínate skoro so sexom, ale tí, čo tu píšete, ste mohli ešte počkať, kým najprv nadobudnete o sexe a jeho dôsledkoch vedomosti a potom začať. Veď vám nič neujde, sexovať budete celý život. Viete si predstaviť robiť jednú činnosť 50 i viac rokov? Sexovať budete asi toľko rokov. Takže pribrzdite, zamyslite sa a zoberte veci zodpovedne. Veľa šťastia.

Pomedzi. :smiley:

Chcem sa vás spýtať… môže žena prísť o panenstvo, resp. o blanu, aj palcovaním? a môže otehotnieť aj cez spodne prádlo ktoré bolo navlhčené, resp… nemal som ejakuláciu, ale nemal som ani ďaleko od nej, čiže som bol tak na hranici. aká je šance že žena otehotnie.

Keby sa dalo otehotnieť z gatiek, nasiaknutých spermiami, potom by nás bolo na zemeguli 3x toľko. Mladý, zdravý sedliacký rozum ti nič nehovorí?

Koľko máš rokov? Asi ešte veľmi málo a už keď si na nete, tak si niečo o sexe prečítaj určite ti to pomôže. Najprv teória a potom prax. Nezabúdaj!

Nie neda sa to