Da sa otehotniet, ak

Môže žena otehotnieť, ak to prebiehalo asi takto? Najprv som išiel z kondómom - 3x som bol. a potom už došli, tak sme išli bez kondómu. 100% som sa poutieral ale na mojom penise myslím, mohlo niečo ostať? Mohol by som byť otec ? :slight_smile: Ďakujem vopred za odpoveď.

Pomozte mi prosim doteraz som mala nepravidelnu menstruaciu rozhodli sme sa a partenerom pre detsko a teraz mam menstruaciu pravidelnu teraz by som ju mala dostat 10. 7. mam priznaki tehotenstva ako zistit v tento cas ci som alebo nie som tehotna. dakujem

Ahoj, aj ja som mala podobnu diagnozu a zaver - bez problemov som otehotnela :slight_smile:

Deti sa rozhodli pre decko? A čo tak škola, hlavne gramatika a potom sexuálna výchova a až potom sex? Mladí, zobrali ste to z nesprávneho konca.

Ahoj, môžem otehotnieť, keď priateľ domňa vnikol bez kondómu ale len nachvíľku, cca 30 sekúnd a potom som ho nakoniec urobila rukou, čo trvalo dosť dlho, čiže nebol hneď. Mám plodné dni. Ďakujem za odpoveď

Ahojte. Chcela by som sa spytat, ci sa da otehotniet stylom, ze som mala kratko pred menzesom, ale on sa stale nedostavil, partner sice od mna nevnikol ale lezal na mne a spravil sa, vtedy sa dotykal mojej posvy, ale nevosiel do mna dnu, mozem byt tehotna? Vopred dakujem za odpoved, prosim pomozte mi, strasne sa bojim.

Ahoj, ten tu otazku riesim teraz aj ja, navyse, den potom som zistila, ze je mozne, ze som mala svoje plodne dni. Poradte ak viete, aka je teda sanca, ze budem tehotna?

Da sa otehotniet ak som sa pocas sexu s kondomom dva krat urobil a mam pocit ze nieco vyslo aj zo spodku kondomu ? A jak zsitim ci kondom praskol ?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je nejaká možnosť aby som otehotnela, keď to prebiehalo asi tak, že skúšal ísť do mňa s kondómom a len tak behal dnu a von a keď mal pred vyvrcholením, tak zastavil, že sa neurobil. To by sa nič nemalo stať nie? Ďakujem za odpovede vopred.

Jasne, ze mozes otehotniet ak si po uziti tabletky napriklad vracala alebo mala hnacku do 4-5 hodin, inac ked beries HAK pravidelne, nemozes otehotniet!

Ahoj, chcem sa opýtať, či môžem otehotnieť, keď som mala plodné dni a môj priateľ mal kondóm?

Ahojky, prosim vas, da sa otehotniet, ak sa mi partner urobil do zadu (anal) a potom, ked ho vytiahol, este stale striekal a ci mi neslo (nestieklo) aj nizsie do vaginy, dost stresujem, bojim sa. Prosim vas pekne o radu, gumu nemal, ja neberem antikoncepciu, prosim odpiste mi cim skor.

Mozem byt tehotna ak som mala slabe spinenie v obdobi, ked som mala mat menzes, ale uzivam antibiotika a nemam ziadny. Moze to byt tym, ze mam lieky ?

Ahojte, potrebujem rychlo radu. Da sa otehotniet ak ak sa priatel spravil mimo, no potom sme sa este santili a boli blizko sebe, a sprvil to aj prstami. Prosim rychlo poradte.

Da sa otehotniet, ak som mala s partnerom pohlavny styk a on tesne pred jeho vyvrcholenim vytiahol penis z posvy, no vystriakal sa mi na pysky ohambia. Akonahle sa to stalo, sla som sa okamzite umyt. Je to mozne, ci nie? Dik za odpoved.

Ak sa kondom neroztrhol tak podla mna nie :slight_smile:

Ten isty problem mam aj ja.

Ten isty problem mam aj ja, ale nie som si ista v tom, ze som mala neplodne dni, urobit sa neurobil, no su ludia co tvrdia, ze aj tak sa da otehotniet.

Pekný deň, prečítala som si príspevky na túto tému. Pravdu povediac, som zhrozená ako málo sú niektorí informovaní. A to sme v 21. storočí. Deti - podľa príspevkov to tak vyzerá, ktoré sa pýtajú na možnosť otehotnenia ak… by mali najprv čo to prečítať, prípadne sa porozprávať s rodičmi. Je i nespočetné množstvo literatúry (lekárkej nie jedna pani povedala). Milé deti, ak chcete sexuálne žiť, niečo si predtým naštudujte, potom už bude neskoro. Mne sa zdá, že sexuálna výchova je i na základných školách. Alebo vtedy ste chýbali?

Ahoj dominika, nemusis sa bat, i na priek tomu ak si mala plodne dni a tvoj pritel mal kondom, tak otehotniet nemozes, lebo kondom je z velmi kvalitneho materialu, no teda ak nahodou nepraskol, tak drzim palce k tomu co si prajes.