Da sa otehotniet, ak

Súhlasím. Títo ľudia si myslia, že praxou získajú skúsenosti a nakoniec hľadajú odpovede takto cez fórum.

Ahoj, odpoved na tvoju otazku tri dni pred a tri dni po menstruacii mas plodne dni.

Má tri dni pred a tri dni po.

Vysvetli jej to tak, ze anal je spojeny s hrubym crevom a hrube crevo nie je urcite spojene s maternicou a vajickami, asi tak na 100 % neotehotnie cez anal.

To sú čo za otázky Lili? Nepripadá ti to trošku zvláštne, otehnotnieť takýmto spôsobom? Určite to môžné nie je, nemáš sa čoho obávať.

Dobrý deň chcem sa spýtať od 4. 11. 2012 mi začala menštruácia a 7. 11. a 8. 11. 2012 som už ani nemala tak sme mali s priateľom pohlavný styk a chceli by sme dieťa je možne že by som mohla otehotnieť?
Ďakujem za skorú odpoveď.

Dobry den, je mozne, ze by som otehotnela ak som brala tabletky Lindynette 30 len 3 dni po menstruacii a na stvrty den sme mali s priatelom nechraneny pohlavny styk?

Ak sa do teba neurobil, tak sa nemas coho naozaj bat :slight_smile:

Nie vzdy sa to stane, ale druhy krat to radsej neskusajte.

Ahoj, potrebujem pomoc. Mala som dostať krámy a mala som ich len jeden deň, možno ani to nie. Chcem sa opýtať prečo ? A s priateľom sme mali pohlavný styk ale to len taký, že vnikol do mňa párkrát a potom ho vytiahol, on tvrdí, že sa do mňa neurobil ale aj tak sa bojím. Prosím o odpoveď alebo radu. Ďakujem.

Zdravím, poraďte mi, ako partnerke vysvetliť, že pohlavný styk s prezervatívom je bezpečný. Nato, koľko má rokov a vzdelanie, je stále v tom, že nejakým spôsobom sa spermie dostanú cez prezervatív aj inak, ako pretrhnutím.
Obáva sa totiž toho, že môže byť aj napriek ochrane tehotná a argument ktorý použijem, že
spermie sa nedostanú cez prezervativ, pokiaľ nie je pretrhnutý, nezaberá. Odmieta ísť ku gynekológovi sa o tom informovať. Očakávam, že keď to tu rozoberie viac ľudí, zmení názor. Prosím, aby toto nekomentovali ľudia mladší ako 18rokov, prípadne ľudia, čo sa nevyznajú do antikoncepcie.

Zdravim, mal som davnejsie podobny problem ze som nevedel partnerke vysvetlit ze prezervativ pokial nie je pretrhnuty je bezpecny, nevedela mi dat realny argument ako by sa moje deturence dostali inym sposobom do nej. Pokial fakt nieje dieravy alebo sa pocas sexu nepretrne tak sanca otehotniet je takmer nulova.
A to ako presvedcite partnerku o jej omyle je na vas, myslim si ze kazde rozumne dievca na to casom pride :slight_smile:
Mne sa to podarilo casom ked po par mesiacoch zistila ze ako si to fakt funguje ak ked neverila:) takze odporucam ju o tom presvedcit praxou :wink:

Súhlasím s tvojím tvrdením, no vysvetli prosím ťa “šanca otehotnieť je takmer nulová”.
Partnerka si to vysvetlila po svojom. Ďakujem :wink:

Ahoj, ako to teda dopadlo bola si tehotna? mne sa stalo to iste a mam strach… : /

To čo za bludy tu píšeš? Si to radšej daj vygoogliť ako sa rátajú plodné a neplodné dni…

:smiley: ja asi umriem… to si vážne myslíte, že takto môžete otehotnieť? Koľko máte rokov? 12? Nie, nemôžete otehotnieť.

Blud :smiley: plodné dni sú cca 13-14 deň od začiatku cyklu :stuck_out_tongue:

Ak sa nemýlim, tieto veci práve závisia od toho cyklu, menzes a dozrievanie vajíčka opäť a ovulácia.

Tak to si na veľkom omyle, ja som otehotnela.

Možem byt tehhotná, ak sa robím sama ak mám povedat pravdu mam ešte len 15 rokov viem že to znie hlupo ale velmi sa bojim nmyslim tak, že si prstujem alebo čo… ale tak, ze ako napriklad niekto zoberie medveda alebo čo a sa do neho spraví… tak jak napr. lahnem si na postel a robim sa do postele viem ze to nieje normalne ale to samo :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: teda uz som to robila viac krat a tehotna určite niesom ved s chlapom som este nemala ziadny pomer len sa robim sama zo sebou… a navyse menzes mi uz meska 3 čí 4 mesiace… ale necitim nič take žeby som bola tehotná alebo čo…