Da sa otehotniet, ak

Tak ze bisem rada vjedela jestli muzu otehotnit pres analny sex?

Namiesto pohlavného údu zober do rúk učebnicu Slovenského jazyka, moja. Budeš mať z toho lepší úžitok a ubudne ti starosť písať do tejto rubriky.

Dobry den, mam 16 rokou mam muza zijem snim ket spolu spime kazdi den a pusty do mne spermiu preco neostavam tehotna ket kazdi den robime.

Chcel by som sa spýtať, priatelka mi honila rukou moj penis, vysla mi z neho tekutina, po 5 minutach sla na zachod, je mozne ze ked sa utierala tak mohlo sa niečo dostat dnu a mohla otehotniet?

Prosím Vás potrebujem poradiť a bola by som rada keby mi niekto odpíše alebo má stím skúsenosti… Mala som kŕče ako pred menštráciou mávam, s partnerom sme to robili a dal to do mňa (spermie). Prosím Vás môžem otehotnieť keď mám teraz pred menštruáciou?.. Pomôžte mi prosím : ( Hrozne sa trápim a teraz budem mať len 17 rokov : (

Katka môžeš aj nemusíš otehotniet, uvidíš či dostaneš menzes. A čo tak antikoncepcia, nič ti to nehovorí? mala by si po starostiach. si velmi mladá a je potrebné sa o tom porozprávat s matkou. určite ti poradí ak si začala s pohlavným životom, je to uplne normálna vec… drž sa.

Vám to tu dobre hrabe ludia ! Sa spametajte takéto debiliny tu riešite… ako sorry… Ale keď to teba nevnikol tak asi nemožeš byť tehotná preboha !

Skorej mám otázku, že keď som mala krámy to znamená že mám neplodné dni, a že sa urobil do mna priatel tak či otehotniem ? Je tam pravdepodobnosť ale nemala by som nie ?

Nehnevajte sa, ale ako viete, v akom rozpolozeni, stave, situacii, veku je dana osoba co sa pyta. Aj ked nam to moze ostatnym byt smiesne, alebo neuveritelne, treba byt tolerantnym, lebo takto sposobite, ze sa napr. uzavrie. Aj vy nie ste vo vsetkom lumen, takze v inej oblasti mozete posobit podobnym dojmom vy a niekto vas vysmeje, ako sa budete citit? Skor dany clovek zasluhuje obdiv, za odvahu, nemyslite? Je plno netaktnych reakcii na internete, ktore su prinajmensom netaktne…

Moze moja priatelka otehotniet ak spollu sexujeme a tesne pred vystreknugim semena do posvy ho vitiahne je riziko otehotnenia ?

Prosim vas da sa otehotniet ak sme mali pohlavny styk ale tesne pred vystreknutim som ho vytiahol… este nikdy nemala menstruaciu…

Moze otehotniet aj s kvapky semena ?

Chcela by som sa opytat, ci mozem otehotniet aj ked sa do mna neurobil, ale urobil sa iba na nu. Prosim o odpoved bojim sa, ze som tehotna. Dakujem

Dobry vecer, mam otazku mne sa to vidit ako nemozne ale chcem vediet aj nazor inych. S priatelom sme mali pohlavny styk, noa par hodin potom sa mi zatocilo v hlave a odpadla som a s tym zacali aj bolesti (neviem ako to spravne napisat) ale myslim ze v podbrusku. Na druhy den mi bolo zle noa teraz nic len tie bolesti. Mozem byt tehotna? (mne sa to vidi nemozne) za odpovede dakujem

Ano, moze

Može žena otehotniet v 55-tke

Potrebujem radu. Mal som s priatelkou pohlavny styk s ochranou. Urobil som sa do ochrany, vsetko ok. Dal som dole ochranu, mohlo sa mi nieco dostat na ruky, poutieral som sa do servitky ale neumyl som si ruky. Po 10 min chcela partnerka dalsi pohlavny styk. Tak som si nasadil ochranu a isli sme na to. Otazka teda znie: moze zena otehotniet ak som nasadzoval ochranu na penis s prstami na ktorych mohlo byt 10 min stare sperma? Ci sa mozu nejako dostat na zenske vajicko?

Chcem sa opýtať, po pohlavnom styku ostal kondóm so spermiami vo vagíne? Je tam riziko otehotnenia ?
ďakujem

Dobry den chcela by som sa opytat ze ked jeden den po menzese som mala pohlavny styk z priatelom a on vyvrcholil tak by som mohla otehotniet lebo sem tam ma boli brucho ako keby som mala stale meznes aj ked mi uz skoncil. vopred dakujem za odoved

Dobry den mala som pohlavny styk s priatelom pocas menstruacii ale neurobil sa do mna velmi sa bojim ze otehotniem. Dakujem