Da sa otehotniet, ak

Dobry den mala som pohlavny styk s priatelom pocas menstruacii ale neurobil sa do mna velmi sa bojim ze otehotniem. Dakujem

Ano

Ahoj, nemusí to byť hneď celá kvapka, stačí z nej na špičku špendlíka… aj tam sú stovky spermíí…
život plýtva spermiami… inak by vymrel…

Ano moze sa stat zena moze aj po odbaveni aj po 15 min otehotniet napr ty sa spravis do slipov a moze ostat v tom co to ale nie je 100 percenale stat sa to moze

Dobrý, ja by som sa chcela opýtať, že či môžem byť tehotná ak sme sa s priateľom robili a mala som jeho spermie na ruke a dotkla som sa vagíny?

Ahojte mam otasku dasa otehotniet ces rifle a sponde pradlo

Ahoj chcela by som sa spýtať či môžem otehotnet tak, že som priteľa spravila… on sa utrel a asi minutu na to mi ho tam dal… mozem otehotniet? lebo som unavena boli ma hlava a mam taky mensi hnedy vytok…

Dobry den prosim vás poradte mi chcem otehotiet ale vždy ket mame sex taksa domna normalné vistrekne a ket je po sexe tak vždy zomna ide všetko von čo domna vistrekne prosim otpište mi

Dobry den prosim vás poradte mi chcem otehotiet ale vždy ket mame sex taksa domna normalné vistrekne a ket je po sexe tak vždy zomna ide všetko von čo domna vistrekne prosim otpište mi

Dobry den asi Vam budem vediet pomoct kikava@atlas.sk

Možem otehotnieť ked po pohlavnom styku som isla cikat

Možem otehotnieť ked po pohlavnom styku som isla cikat

Dobry den napište mi lime@atlas.sk pomožem Vam

Dobry den napište mi lime@atlas.sk pomožem Vam

Možem otehotnieť po pohlavnom styku. ked som isla cikat

Urob si test alebo choď ku gynekologovi :slight_smile:

Ahojte mám taký problém : / robím si mastrubáciu sama mm už aj menzes… len sa bojím či nemôžem ostať tehotná…

Ahoj… môžem byť tehotná ak sa robím len sama? :smiley: :smiley: už to sem jedna baba napísala ale ja sa bojím :D… vlastne mám ten istý problém čo ona :smiley: robím sa sama a pritom sa bojím že ostanem tehotná… a tiež mám 15 ako ona :stuck_out_tongue: :smiley: a Prosím nerobte si zo mňa srandu :wink:

Katka napiš mi kikava@atlas.sk

Vieš mipomôcť? :slight_smile: