Da sa otehotniet, ak

Ja mám tento istý problém : ( chápem že nemôžem byť tehotná keď si robím mastrubáciu sama len sa hrozne bojím

Môže sa otehotnieť ked si ešte nikdy nemala menštruáciu?

Dobrý deň mám otázku na ktorú tu už dlho hľadám odpoveď ale nenašla som ju… Mala som deň pred menzesom, mala som styk no kondóm sa roztrhol… Menzes soM mala no teraz mi už 3den meška… Robila som si aj test vyšiel však negatívny no neviem či tomu môžem veriť Na 100% ďakujem (ps po tom ako sa to stalo som šla na WC aj som. sa vyumyvala)

Prosím kto mi vie poradiť poprosim rýchlo ďakujem.

Napište lime@atlas.sk

Dievčatá, nepíšte “Zdravoťakovi” na jeho mail "lime… " Bacha na neho.

Ja mam Vš a ty IQ sliepky

Neviem prečo si to napisala ale asi to maš v hlave popletene mojej rodine pomohol manžel mal bolesti chrbtice pomohol mu dcerka mala problem bolesti hlavy, trpnutie ruk a pomohol aj jej takže neviem prečo pišeš take hluposti ak maš nejaky problem ty tak sa chod aj ty liečiť

Dobry den suhlasim s p. Janou pomohol aj mne seriozne jednanie

Poznam ťa keby si radšej nepodvadzala svojho mileho bolo by lepšie

Už sprostejšia od teba tu asi nepiše a ešte podvadzaš môžeš sa hambiť chudera

MAMA ty ani nevieš že niekto vie viac od lekarov lebo ta praca ich bavi pomahať a nedostali sa na lekarsku fakultu ale ty to asi nepochopiš Dada

Ahoj… ja sa chcem opýtať či môžem byť tehotná keď sa robím sama ? :slight_smile: ďakujem za rady :slight_smile:

Tak ty si už ale je***tá :smiley: Tvoj partner predpokladám vrcholí aj vtedy, keď sa ho dotkneš že? Oh my good :smiley: :smiley:

Mozete otehotniet aj bez pohlavneho styku mne sa to tak stalo a nemala som ani frajera lebo som mala len15 rokov… a zrazu ma bolelo hrozne brucho moja sestra musela volat zachranku a v nemocnici zistili ze som v 1 mesiaci tehotenstva… hruza

Ja by som sa chcela spítat či sa to má robiť keď mám menzez
aby som otehotnela ?.. Alebo môž sa stat že otehotniem bez toho ?

Dobry den, mozem byt tehotna ked uzivam antikoncepciu?

Ano

Ahoj mam podobnu prilad teraz… Chcem sa opytat ako to dopadlo?

ja som mala problem s otehotnenim, ale navstivila som reprogenesis a tam mi s tym pomohli, tak skuste pozriet na ich stranky ( www.reprogenesis.sk/ )mozno pomozu aj vam