Dobrý zubár v Bratislave

Nie je zubárka ako zubárka, nemusíš hneď takto sa k tomu stavať. Nie ku každému zubárovi budeš potrebovať kopu peňazí, záleží všetko od toho pre akú zubnú ambulanciu sa rozhodneš, nie je zubár ako zubár :slight_smile:

balik penazi to neznelo moc vabne - ja chodim tiez do Pearl Dentalu a nemala som doposial problem, ze by som musela mat neviem kolko penazi so sebou - to, ze je niekto sukromny lekar, zubar este neznamena, ze musi mat neviem ake vysoke ceny, ktore by cloveka mohli zruinovat - ano rozumiem su niektori taki lekari, ale tato zubarka nie, ma primerane ceny, co som taktiez odcenila, kedze tiez som priemerne zarabajuci clovek :slight_smile:

//ved prave ja som si vedoma ze to neznelo vabne ale ja si aspon tak myslim ze to tak proste je ze to tak chodi je mozne ze sa mylim neviem ja som otvorena nazorom tymto co si mi napisala si ma celkom aj potesila ved prave to su moje obavy zaplatit si za starostlivost nie je problem problem je len ak je to viac ako je napriklad pre mna unosne//

myslis si zle - kedysi mozno to tak bolo, ale v dnesnej dobe, to tak celkom nie je - dnes uz si vies najst aj zubara takeho, ktory bude odvadzat kvalitnu pracu a taktiez bude aj cenovo prijatelny a to je to podstatne - hlavne moja skusenost je taka, ze netreba sa vzdavat - ved sa vyskusaj informovat v tej ambulancii, co som ti ja pisala, mozem ti povedat, ze stratit nemas co a uvidis sama :wink:

nie je to tak, tiez ked sme sa s tymto trapili, ked sme s muzom hladali riesenie na problemy, ktore ho trapili a chceli sme ho z nich dostat. Je dobre si toto vopred zistit aspon priblizne ceny ked mas taketo obavy, ale podla mna nejako ich netreba mat :wink:

Buď názorom otvorená a daj si poradiť, podľa mňa urobíš ozaj dobre, keď vyskúšaš súkromného zubára.
Aj keď si zaplatíš, dobre zaplatíš si ale bude to o inom :slight_smile:

//takze padlo u mna finalne rozhodnutie skusim si najst kontakt na tu zubnu ambulanciu co ste mi tu napisali a zajdem tam ak teda to bude mozne a bude ma moct zubarka vziat to by som bola rada a uvidim potom sama a by som sa ozvala ze ako som dopadla// :slight_smile:

Ak ho nenajdes kludne napis. Ozvi sa a ja ti ho poslem, tiez som u nej bola a mam cislo ulozene, tak ti budem vediet pomoct s tymto. Myslim si, ze s tym nebude mat nejaky problem, no je dobre si vopred zavolat, ze kedy by to bolo vhodne, kedy by ta vobec mohli vziat a venovat sa tebe a tomu tvojmu problemu
:blush::yum:

to ano - ale tak napriklad ja si vzdy volam lekarovi predtym ako sa k nemu rozhodnem ist ak mam nejake problemy, ktore ma trapia a potrebujem aby mi venoval viac svojho casu
:wink:

//nasla som si stranku ich aj ambulanciu kde presne je aj vsetko co som potrebovala uz telefonat na ambulanciu mam za sebou vyzera to dobre pojdem tam co ma potesilo ze ma vezmu aspon uz konecne je to daky krok vpred som zvedava ako to cele dopadne ale dufam ze dobre// :slight_smile:

Tak super, ze si to takto teda vybavila, myslim, ze to bude fajn :wink: Uz ked ti povedali, ze ta vezmu tak si myslim, ze si na dobrej ceste aby si sa dostala z toho problemu, ktory ta trapi a co ti nedalo spat, bude to uz len dobre, len treba aj verit, drzim palce :wink:

Kedy tam ideš? Kedy máš termín?
Potom sa aj ozvi a daj vedieť, že či ozaj tvoje starosti boli opodstatnené pretože ja si myslím, že ani nie :slight_smile:

//buduci tyzden idem :slight_smile: jasne ze sa ozvem ved ste mi vy pomohli ste ma nasmerovali tak to si piste ze sa ozvem a podam vam hlasenie!// :slight_smile:

1 Like

necitala som vsetko co ste pisali ale potrebovala by som pomoct co sa tyka koruniek a celkovo takychto zubnych kvazi nahrad moje zuby na tom oc ruzovo nie su a ocakavam ze v blizkej buducnosti budem musiet toto zacat riesit ak budem chciet mat krasne zuby len neviem co je lepsou volbou ci korunky alebo nahrada nejaka snimatelna :frowning:

To čo je lepšou voľbou najlepšie dokáže zhodnotiť zubár.
Pretože on vie v akom stave máš zuby a čo sa s tým dá robiť, ak teda ešte vôbec niečo sa dá. Preto je dobré, keď o niečom takomto uvažuješ aby si išla na konzultáciu.

Ty v tomto smere si aj tak nevies urobit finalne rozhodnutie, lebo nevies ako realne na tom tvoje zuby su, ako su korene tych zubov, co bude vhodnejsie. Preto by som ti radila nestresovat sa takymito vecami, ale ist k zubarovi, ze by si chcela nejaku zmenu, ze ake su moznosti. Co sa s tym da robit.

//tak sa vam ozyvam dievcata, navstivila som ambulanciu v Perle Ruzinova a dakujem vam za vsetko, myslim, ze som urobila velmi dobre, ze som tam isla, ani strach som nemala, ked som tam prisla, vsetko zo mna tak nejako opadlo aj skrz toho aka je lekarka prijemna, ale aj celkovo z toho prostredia a ked este sa neponahlala a mala fakt na mna vyhradeny cas, to ma potesilo//
:heart_eyes:

opadol strach z tade? tak to ma zaujíma ako!
ja keď mám ísť k zubárovi, tak celú noc predtým nespím a mám predstavy čo asi mi bude robiť a ako to bude bolieť, to je niečo strašné u mňa :frowning:

//ako? uplne normalne, ked uvidis tie priestory a ked k tebe doktorka, zubarka prehovori, tak to z teba padne, pretoze je mila, aj tie priestory su pekne utulne, celkovo to tak dobre posobi, mne to velmi pomohlo prekonat moj strach, ktory bezne mavam//

Ano ellenita v tomto mas pravdu, ma to tiez svoju ulohu v tomto smere aj to prostredie dost na cloveka urobi ako sa bude citit, ci mu bude lepsie, ci ten strach trosku opadne alebo prave naopak :wink: