Dobrý zubár v Bratislave

myslim, ze to je vec, ktora pre kazdu z nas znamena nieco ine, pre mna napriklad je dolezite to aby to bol odbornik, ktory vie co robi, u ktoreho nemusim mat obavu, ze pridem o zub, ktory ma boli, ale ktory by mi niekde inde miestno vytrhnutia liecili, lebo sa da este zachranit, to je pre mna prioritou :slight_smile:

dievcata neviem ci je to celkom vhodne ale ja by som rada vedela ci mate skusenosti s korunkami alebo skor snimatelnou nahradou :slight_smile:
co je lepsie to by ma zaujimalo myslim praktickejsie pre mna :slight_smile:

…preco by to nemalo byt vhodne?..predsa len potrebujes pomoc a podla mna si pomahat musime…kazdu nas toto raz bude cakat si myslim…vyhnut sa tomu nevyhneme…kazdemu vyhovuje nieco ine…najlepsie je, ked ti zubar povie co by bolo vhodne vzhladom na to v akom stave je tvoj chrup…ci si dostala na vyber?

//ahoj prepac, ze ti pisem az teraz, ale neozvala si sa aj ked som cakala, uz mas navstevu za sebou? ako si pochodila, pokrocila, co sa tyka navstevy zubara? nejake novinky? dufam, ze sa mas dobre, ze nemas problemy//

ano potrebujem pomoc ale neviem, ci s tym mate skusenosti a ci vas nejako tym neobtazujem, ze sa na to pytam :slight_smile:
so zubarom som to este nepreberala, neviem ci si to vobec mam dat robit prave tomu ku ktoremu chodim, ked to chcem mat dobre urobene, zatial tak sama nad tym dumam :slight_smile:

myslím, že najskôr je dôležité sa informovať u zubára o možnostiach, čo bude lepšie, podľa toho ako sú na tom zuby :wink:
tak to skús ísť odkonzultovať s nejakým iným zubárom :slight_smile:

ja by som radila konzultaciu u sukromneho zubara, ak mas problem s tymto co si u neho, ze si to nechces dat u neho urobit, tak popremyslaj nad tym, ja minuly rok som zacala chodit k zubarke Banasovej, do Perly Ruzinova a urobila som dobre, ze som si ju nasla a sla na tu ambulanciu, pretoze doktorka sa zaujima, informuje ci ma nieco netrapi a myslim, ze by nemala problem aj toto s tebou odkonzultovat, len je potrebne vopred sa telefonicky nahlasit, informovat co je vo veci :slight_smile:

to nič v poriadku, veď aj tak ste mi pomohli a ja som tu tiež už dlhšiu dobu nebola. áno už som tam bola, teda na tie prvé konzultácie a mám z toho tentoraz dobrý pocit, som oveľa menej nervózna ako som bývala doteraz. dúfam teda, že to tak bude aj pokračovať a prídem sa potom aj ohlásiť zase :slight_smile:

tak som rozmyslala, ze by som sa teda mozno spytala na to svojho zubara, co by mi na to povedal ako by to riesil a sla by som to konzultovat aj inde a potom by som sa rozhodla
myslite, ze by ma inde zobrali aspon na konzultaciu ak by som este stale bola prihlasena u mojho terajsieho zubara?

bridal to je rozumne celkom a uz aj vies ku komu by si chcela ist na tu konzultaciu okrem tvojho terajsieho zubara?

//tak to som rada, ze sme pomohli, teraz je to uz taka vzacnost, ze si ludia pomahaju a tak isto je vzacnost ak niekto potom za tu pomoc aj podakuje :slight_smile: som rada, ze uz je to teda lepsie a dufam, ze to budes mat za sebou co najskor a bez komplikacii :slight_smile: //

rozmyslala som nad tou pani doktorkou, ktoru mi poradila renosiac :slight_smile: ty ju poznas?

bridal ano poznam ju, preco? chces vediet aka je? :slight_smile:

ak by si bola taka mila, ze by si mi tiez opisala tvoje skusenosti s nou bola by som ti vdacna :slight_smile: hlavne pri takychto veciach je dobre mat skusenosti viacerych ludi :slight_smile:

baby riesili ste niektora teraz v poslednej dobe dilemu ci radsej snimatelnu nahradu alebo korunky? bola by som rada ak by ste mi napisali svojej osobne pribehy, skusenosti, ako ste sa rozhodoli a preco ste sa rozhodli prave pre jedno alebo pre druhe. kludne ak mate aj zlu skusenost napiste vsetko aby som vedela. je pravda, ze najlepsie sa ucime z vlastnych chyb ale pri zuboch to nemienim riskovat :smiley:

toto je vec, ktoru by si mala asi skor konzultovat so svojim zubarom, neviem teda co by ti on poradil, respektive mozes skusit zajst na konzultaciu aj inam aby si vedela ake mas moznosti a mat pri takychto rozhodnutiach viac nazorov nikdy nie je na skodu :wink:

Moja segra starsia to tiez uz davnejsie riesila ci jedno alebo druhe ale nakoniec si vybrala tie korunky, kedze vraj na snimatelnu nahradu pocula dost zlych veci, je to aj dost nepohodlne takze preto ich zvolila. Teraz to uz ma hotove a nic nie je vidno, ma konecne pekny usmev :slight_smile:

…bridal ta pani zubarka je mila a ochotna…u niektorych zubarov je problem, ze novych pacientov neberu…najma nie ak maju nejake problemy so zubkami…ale ona s tym problem nema, je ochotna pomoct…

to mi je jasne, ze by som to mala prebrat s mojim zubarom, len tomu mozmu nedoverujem natolko aby som mu zverila takuto vec do ruk, aby mi toto robil, preto najskor premyslam sama, s vami nad tym, predtym ako s touto otazkou zajdem za zubarom :slight_smile:

To myslis vazne? Ze nieco take sa moze stat, ze by zubarka nevzala pacienta len preto, ze ma nejake problemy? Ved prave to je dolezite aby zubar vedel pomoct, ked nas trapi nejaky problem a nie, ze prave vtedy nas posle prec!