Dobrý zubár v Bratislave

…no jasne, niektore zubarky a zubari su taki, ze proste ked vidia, ze mas problemovy chrup tak ta nechcu zobrat, nechcu mat tiez starosti…najradsej maju pacientov, ktori pridu raz do roka na prehliadku, vsetko je v poriadku a dalej sa uz nemusia starat…

Tak to je teda neprijemne, ze mas takeho zubara, ze mu nemozem verit a spolahnut sa nanho ale tak nastastie zijeme v takom svete kde si moze clovek zubara vybrat aj sam :wink:

to je sice pekne, ze mam moznost vyberu, ze sa sama mozem rozhodnut, ale to tiez nie je take jednoduche jak by som si mohla mysliet, ja som tiez zila v tom, ze ked budem chciet zmenit zubara, ze zmenim a tam to pre mna hasne a pritom opak je pravdou :frowning:

Toto je poviem ti, ze pre mna prekvapenim a az zlost ma chytila ked si to predstavim. Predstav si fakt, ze clovek ma problem ma bolesti a potrebuje co najskor pomoc. A zubar ho otoci medzi dverami len preto, ze nie je bezproblemovym pacientom, akoze to kde sme?
Alebo skor kam spejeme?

baby nedajme si pokazit den, nezamyslajme sa nad tym a budme rady ze s tym vieme nieco robit, ze si vieme a mozeme vybrat zubara, ktory bude pre nas ten pravy :slight_smile:

je to niekolko tyzdnov, co som vam nepisala, co som sa neozvala, co je so mnou :slight_smile: chcela som len aby ste vedeli, ze som si nasla zubarku v Perle Ruzinova, na ktoru som tu dostala tip, volala som aby som sa informovala, co je potrebne, co vlastne by som chcela, dohodli sme sa najskor na prehliadke a na konzultacii ohladne toho a az potom sa bude postupovat dalej :wink: ale mam z toho dobry pocit a hlavne uz nie som len vo faze premyslania, co mam tolko radosti, ze az!

super, ja mám radosť z tohto tvojho posunu, konzultácia je dôležitá, je to takým odrazovým mostíkom, pretože zubári vedia kedy v akom prípade je čo vhodnejšie spraviť, či teda ísť radšej do koruniek alebo sa s tým bude dať porobiť ešte niečo iné :wink:

  • ahojky -

nechcem nejako obtazovat ale potrebovala by som pomoct - bracho byva v Bratislave a volali sme spolu a stazoval sa ze ho zub omina len zubara ma tu u nas a cestovat kazdu chvilu sem na nejake kontroly alebo ukony dake to by bolo na nervy preto som mu slubila ze mu skusim najst nejakeho zubara v hlavnom meste len budem s tym potrebovat asi pomoct kedze sa moc nevyznam ale chcem mu velmi pomoct :-/

Ajajaj, to neni dobre, ked uz zuby zacnu bolet tak to co najskor treba zajst na zubnu ambulanciu, lebo bolest len tak neustupi prave naopak zvycajne sa zacne stupnovat. To je ale mile od teba, ze mu chces takto pomoct. Mate to daleko? Na jeho mieste by som volila v takomto pripade bez pochyb sukromnu ambulanciu

Ľahko sa to povie, len ťažšie sa to robí, najmä ak sa ocitne v takej situácii, že má svoju zubára na stovky kilometrov ďaleko. Myslím, že teraz aj sám pochopil, že túto vec mal riešiť už pred nejakým časom aby bol pripravený keby sa niečo takéto stalo. Neskúšala si čítať celú diskusiu?

dvorianka ahoj pokrocila si nejako? volala si na nejake tie zubne ambulancie a informovala si sa? je to uz niekolko dni a viem ako je to pri bolesti, ze pre tvojho brata uz jeden den moze byt ako cela vecnost, ked su bolesti zubov, preto sa pytam, lebo moc casu na rozhodovanie a hladanie zrovna nemas :-/

  • ahojky -

viem ze to nie je dobre a mrzi ma to ze tento problem ma prave moj brat predsa nemam rada ked rodina ma nejake zdravotne problemy - mame to asi dve hodiny aj viac do Bratislavy preto sme zacali obaja takto patrat. ta sukromna ambulancia sa mi zda ako dobry napad. precitala som si celu diskusiu aj som nasla nejake tipy na zubarku tak som hned volala a pytala som sa ci by sa dalo nieco vymysliet povedala som jej aky ma brat problem a bola mila dala mi hned termin pre neho :slight_smile:

…tak to bud rada, ze to takto dopadlo…lebo ako som vyssie davnejsie pisala tak zubari su tiez rozni…keby si nejakemu inemu povedala ake ma bracho problemy tak je mozne, ze by ti aj telfon zlozil…bud vdacna za tuto doktorku… :slight_smile:

Super, že si si prečítala diskusiu, mnohokrát aj to ti pomôže posunúť sa ďalej a myslím, že tebe to pomohlo dosť. :slight_smile:
Snáď to všetko bratovi dopadne dobre a nebude mať bolesti.

  • ahojky -

to jasne ze som a som jej velice vdacna ze sa takto k tomu postavila neviem co by bolo keby som musela hladat dalej a jeho by to stale trapilo a furt viac a viac. ano ano aj ja si myslim ze som urobila dobre ze som si dala trosku cas aby som si to vsetko precitala dost uzitovnych veci som sa dozvedela a hlavne co je pre mna najpodstatnejsie ze som tym jemu pomohla :slight_smile:

za aky cas si dostala termin? myslim na kolky den odkedy si tam volala, co si sa informovala? snad nie az o mesiac alebo tak, lebo mne sa pri lekaroch a aj pri zubarovi toto uz tiez stalo, ze sice nebol problem s tym aby ma zobral, len problem bol v tom kedy mi dal termin, ze ja v bolestiach a on mi dal termin za tri tyzdne a ja som sa mohla pomaly aj zblaznit!!! :frowning:

  • ahojky -

kedze bol ako bolestivy pripad tak hned na druhy den sa nam podarilo dostat termin. z toho som mala radost. ze to tak slo. lebo neviem si predstavit ze este dlhsie by mal ostat s bolestami zubov to by som plakala aj za neho. mame taky vztah ze toto proste prezivam s nim :open_mouth:

Niekedy stačí si nájsť čas, pristaviť sa prečítať si a hneď vieš čo a jak.
Ako sa má?
Čo, podarilo sa všetko vybaviť??

podla coho ste si vyberali zubara? ked ste mali moznost si vybrat? dobreho zubara hladam aj ja, len mam ten problem, ze neviem ako to zistit, neviem ako sa naladit na to, aby som vedela aky zubar je, vlastne ani neviem co ocakavam, len chcela by som jednu vec a to aby som nemala uz v zivote bolesti zubov :open_mouth:

  • ahoj -

ako sa ma, no tak uz o dost lepsie ako to bolo, predtym to bola neistota a bolesti, nastastie pani zubarka v Pearl Dental bola ustretova a pomohla mu ako vedela. venovala mu tolko casu kolko bolo potrebne, to sa mi paci. ze sa postavila tomu problemu a dala sa na to aby ho vyriesili. nemam rada, ked vidim, ze bracho ma problemy. neviem akoby to bolo, keby ste mi neboli poradili, nedali tip. :wink: