Dobrý zubár v Bratislave

stomatológia

(Milkaaa) #262

možno keby sa ludia o svoje zuby viac starali, nemuseli by tolko behat po zubaroch

(kubiara) #263

myslim, ze sa dost staram o svoje zuby, ani vecer spat nejdem, kym si ich poriadne neumyjem, mne dost zalezi na tom aby som ich mala pekne a aby som nemala s nimi problemy, ale aj tak to nie je bez problemov, bez bolesti :confused:

(dvorianka) #264
  • ahoj -

niekedy staci malo, len niekedy akoby sme mali problem aj to malo spravit alebo si cas aspon najst a potom to takto dopadne, ale som rada, ze u nas to dopadlo este tak ako to dopadlo, mohlo to vsetko skoncit horsie :confused: no vybavene mame vsetko, dohodli sa na dalsom postupe, slubil mi, ze uz bude k zubarke chodit pravidelne, ze nic nezanedba, ze sa poucil, tak dufam, ze to tak aj bude :slight_smile:

(kubiara) #265

to potom si asi vstupil do svedomia, asi si nejake veci uvedomil, ked dosiel k takemuto rozhodnutiu, co? :slight_smile:

(dvorianka) #266
  • ahoj -

zrejme ano a som tomu rada, lebo neni pre mna lahke vidiet ho trapit sa, nemam celkovo rada, ked ma niekto bolesti a duplom viem ako je to s bolestou zubov preto som rada, ze takto sme to vybavili, ze dospel k takemuto rozhodnutiu, teraz asi bude musiet castejsie chodit, ale to nevadi, hlavne nech nema bolesti a nech sa mu zubarka o zuby postara ako je potrebne :slight_smile: ty si pisala tiez o nejakych problemoch, co teba trapi?

(kubiara) #267

dost casto ma bolievaju zuby. nepoviem, ze by sa v mojom chrupe nenasiel nejaky ten kaz ale myslim si, ze mam zuby v dobrom stave. umyvam si ich pravidelne, tak neviem, preco ma takto trapia

(marrienka) #268

A chodievaš pravidelne k zubárovi? Či si myslíš, že by ti u nejakého iného zubára malo byť lepšie?

(kubiara) #269

myslim si, ze hej, lebo moj zubar sa k nicomu nema a niekedy mam pocit, ze mu platim doslova za nic, len za navstevu a to ma dost vytaca, bo nie su to male sumy

(marrienka) #270

Tak potom bude jediná možnosť fakt len vymeniť zubára, pokiaľ máš pocit, že si nerobí svoju robotu dobre. Vymeniť ho to nie je tak problém, ja som to tiež takto radikálne s tým mojim starým musela spraviť a prešla som do Pearl Dentalu. Poviem ti, že tu je už len prístup oveľa lepší a hlavne ma doktorka počúva. Mojim zubom táto zmena len pomohla a ľutujem, že som tak nespravila už skôr

(Mukina) #271

Je dobre, ze v dnesnej dobe nie je problem zmenit zubara, ze uz mame take moznosti, ze mozme ist niekam, kde dostaneme lepsiu starostlivost.
Pri zuboch je podla mna mat dobreho lekara velmi dolezite :slight_smile:

(denilia) #272

problem nie je zmenit, ale najst vhodneho, najst niekoho, kto bude mat dostatok casu, dost skusenosti, znalosti a tiez aj dobry pristup k pacientom :wink:

(kubiara) #273

nad tym veru realne aj uvazujem, len presne mam obavu z toho aby som nenarazila na niekoho podobneho ako mam teraz, lebo skocit z blata do kaluze to teda zaujem nemam ani len nahodou, ze dalsie peniaze len tak do luftu vyhodit :confused:
kde je tato ambulancia, co si mi napisala?