Dobrý zubár v Bratislave

možno keby sa ludia o svoje zuby viac starali, nemuseli by tolko behat po zubaroch

myslim, ze sa dost staram o svoje zuby, ani vecer spat nejdem, kym si ich poriadne neumyjem, mne dost zalezi na tom aby som ich mala pekne a aby som nemala s nimi problemy, ale aj tak to nie je bez problemov, bez bolesti :confused:

  • ahoj -

niekedy staci malo, len niekedy akoby sme mali problem aj to malo spravit alebo si cas aspon najst a potom to takto dopadne, ale som rada, ze u nas to dopadlo este tak ako to dopadlo, mohlo to vsetko skoncit horsie :confused: no vybavene mame vsetko, dohodli sa na dalsom postupe, slubil mi, ze uz bude k zubarke chodit pravidelne, ze nic nezanedba, ze sa poucil, tak dufam, ze to tak aj bude :slight_smile:

to potom si asi vstupil do svedomia, asi si nejake veci uvedomil, ked dosiel k takemuto rozhodnutiu, co? :slight_smile:

  • ahoj -

zrejme ano a som tomu rada, lebo neni pre mna lahke vidiet ho trapit sa, nemam celkovo rada, ked ma niekto bolesti a duplom viem ako je to s bolestou zubov preto som rada, ze takto sme to vybavili, ze dospel k takemuto rozhodnutiu, teraz asi bude musiet castejsie chodit, ale to nevadi, hlavne nech nema bolesti a nech sa mu zubarka o zuby postara ako je potrebne :slight_smile: ty si pisala tiez o nejakych problemoch, co teba trapi?

dost casto ma bolievaju zuby. nepoviem, ze by sa v mojom chrupe nenasiel nejaky ten kaz ale myslim si, ze mam zuby v dobrom stave. umyvam si ich pravidelne, tak neviem, preco ma takto trapia

A chodievaš pravidelne k zubárovi? Či si myslíš, že by ti u nejakého iného zubára malo byť lepšie?

myslim si, ze hej, lebo moj zubar sa k nicomu nema a niekedy mam pocit, ze mu platim doslova za nic, len za navstevu a to ma dost vytaca, bo nie su to male sumy

Tak potom bude jediná možnosť fakt len vymeniť zubára, pokiaľ máš pocit, že si nerobí svoju robotu dobre. Vymeniť ho to nie je tak problém, ja som to tiež takto radikálne s tým mojim starým musela spraviť a prešla som do Pearl Dentalu. Poviem ti, že tu je už len prístup oveľa lepší a hlavne ma doktorka počúva. Mojim zubom táto zmena len pomohla a ľutujem, že som tak nespravila už skôr

Je dobre, ze v dnesnej dobe nie je problem zmenit zubara, ze uz mame take moznosti, ze mozme ist niekam, kde dostaneme lepsiu starostlivost.
Pri zuboch je podla mna mat dobreho lekara velmi dolezite :slight_smile:

problem nie je zmenit, ale najst vhodneho, najst niekoho, kto bude mat dostatok casu, dost skusenosti, znalosti a tiez aj dobry pristup k pacientom :wink:

nad tym veru realne aj uvazujem, len presne mam obavu z toho aby som nenarazila na niekoho podobneho ako mam teraz, lebo skocit z blata do kaluze to teda zaujem nemam ani len nahodou, ze dalsie peniaze len tak do luftu vyhodit :confused:
kde je tato ambulancia, co si mi napisala?

Keď by si narazila tak by si zmenila opäť. Ide hlavne o to aby si ty našla zubára, ktorý ti bude vyhovovať. Pokiaľ ti nebude sedieť či už prístupom alebo kvalitou práce, tak nemusíš uňho zotrvať chápeš :slight_smile:
V Perle Ružinova :slight_smile:

…hlavne na to nemysli…lebo vies ako sa to hovori, ze na co myslime, to si privolavame…takze mysli na prijemne veci…mysli na to ako sa tvoje problemy vyriesia…ako zubarka bude mat na teba cas a bude sa ti venovat…to je to dolezite na co by si mala mysleit a na to sa zamerat… :slight_smile:

len komu sa chce furt behat od jedneho k druhemu a neviem co, chapes, no pozerala som tu zubarku, o ktorej si mi pisala, tu ambulanciu, nasla som si rovno aj kontakt, reku vyskusam sa informovat, tak som tam aj volala a hned mi dali aj termin kedy by som sa tam mohla zastavit, kedy budu mat na mna cas :slight_smile:

To potom sa teším, že som ti pomohla tým čo som ti napísala, myslím, že to bude fajn. No uvidíš sama, potom daj vedieť aké si mala pocity a ako to celé šlo.
Osobne dúfam, že nebudeš mať potrebu hľadať nejakého iného, lebo podľa mňa zubárka je fajn, aj čo sa týka prístupu aj práce :wink:

dakujem ti este raz, bola som uz u tej zubarky, o ktorej si mi pisala a poviem ti, ze som rada, ze som na teba dala, ze som si dala poradit :slight_smile:
po tejto skusenosti veru nemam potrebu hladat niekoho ineho :wink: bola som prekvapena, ale na cas na ktory ma objednali, tak tak ma zubarka aj dnu vzala, ze som nemusela niekde v cakarni dlho cakat a venovala sa mi tolko kolko bolo treba :slight_smile:

veď a prečo by ťa nemali na čas zobrať? :slight_smile: veď takto by to malo byť, na kedy ťa objednajú tak vtedy ťa aj dnu vezmú :slight_smile:

ako si napisala, malo by to tak byt, ale nie je to tak, teda aspon nie u kazdeho jedneho zubara :wink:
u niektorych hej, ale u niektorych zase ee a ja som rada, ze som nemusela dlho cakat, ze kedy som mala vtedy som dnu aj isla :slight_smile:

Ty sa pytas akoby si sa s takym niecim este nestretla alebo co :slight_smile:
Ja som sa stretla uz s takym zubarom, ze som bola objednana a na rad som prisla az o hodinu aj to v tom lepsom pripade a isli ma certi vziat, ked som tam tak dlho musela cakat :-/