Dobrý zubár v Bratislave

Vieš si predstaviť akoby to bolo bez? Lebo ja vôbec nie, to by som asi nedala. Na chvíľu dostaneš dočasnú a potom ti zavolajú, keď tie vyhotovené na mieru budú pripravené (vedia spravit aj na počkanie že ráno prídeš a poobede odchádzaš so svojimi, dá sa s nimi dohodnúť podľa toho ako to komu vyhovuje). Mne to aspoň tak moja pani Banasova urobila, každopádne ak súrne potrebuješ dá sa s ňou dohodnúť…

keby sme vedeli čo nás čaká, čomu sa vyhneme, mám kamarátku, ktorej vyšli vrchné osmičky a bola na rtg a prišli na to, že spodné jej ležia, tak tiež bude musieť to nejako vyriešiť a dať si aj tie vybrať, len zatiaľ jej oštaru našťastie nerobia, len to tiež na taký zákrok sa musí podľa mňa človek psychicky pripraviť

ale toto su uz take vaznejsie veci. to chapem ked ma z toho niekto trochu taky strach, ale z beznej preventivnej prehliadky, to nechapem :smiley:

ale to je dobre, ze na to prisli, tak pokial jej to este nerobi problem tak je dobre, horsie by bolo keby jej to uz tlacilo na sedmicky, ze by sa jej nejako krivili zuby alebo nieco, to by bol uz potom akoze celkom pruser, ale hlavne zubar musi vediet, co je najlepsie v takej situacii urobit, predsa len ked ma prax a skusenosti, tak vie co a jak :wink:

nechapes? staci nejaky odmerany pristup doktora alebo sestricky a hned si clovek vybuduje nejaky ten mur :confused:

aj berie novych pacientov? by ma zaujimalo ze ci len ked su nejake problemy alebo aj normalne? lebo teda ja uz vyse roka som nikde nebola, lebo moja dr isla do dochodku a ta co je miesto nech dvakrat prijemna nie je a teda chcela by som sa jej vyhnut :smiley:

to ked by brala doktorka jednych tak aj druhych ja ako clovek v tom nejako nevidim rozdiel, ked ma doktor snahu pomoct a ma tu moznost, ze ma na to kapacitu, tak neriesi toto, ale najlepsie je ked sa vies informovat priamo v ambulancii ako co, najma teraz ked su taketo obmedzenia, ked fungujeme vsetci v takomto rezime, ze ako to je aj s objednavanim

len nie kazdy ma snahu, co je velka skoda :frowning:

Pearl Dental je súkromná ambulancia, keď si zavoláš tak myslím, že nemusíš sa báť, že by ťa nevzali, len teraz v tejto situácii ti určite dajú nejaké tie pokyny, že ako to prebieha. Rozumiem, no nie s každým doktorom si sadneš pre mňa je prístup, komunikácia dôležitá. Ja som pokojnejšia, keď mi vysvetlí, že čo sa ide robiť, čo ma čaká. Nech sa na to tak nejako psychicky viem pripraviť :smiley:

Dobre je aj ked nemusis niekde dlho cakat v cakarni, lebo to vyslovene nemam rada. Vycerpava ma to, lebo musim kopu veci vyriesit za den nie u doktora stravit cele doobedie. A ked este pocujem od kamosiek, ze o pol 6 chodia k dr cakal len aby sa vobec na radu dostali, tak ozaj mi je z toho tazko. To radsej si zaplatim ozaj nech nemusim tak chodit.

Ani nehovor. Mám známu, čo šla na ortopédiu a ráno o šiestej išla a dostala sa na radu až poobede, čiže to nie je nič zavideniahodné práve naopak.
Preto ja teraz radšej idem k súkromným lekárom. To mám istotu, že dostanem sa na čas.

A ešte ak s bolesťami človek príde to nie je bohviečo.
Vieš ja sa snažím aj čo sa týka zubov dodržiavať všetko, čo mi doktorka povie, nech si zbytočne ja nerobím ešte problémy. Lebo veľakrát si my samy robíme zle a ani si to neuvedomujeme :confused:

ahojte. minuly rok som bola este u mojej dr na preventivke. avsak teraz uz niekolko mesiacov nerobi a ja nemam ku komu ist. preto by som chcela vediet ze ako vychadzaju preventivne prehliadky u sukromnych doktorov.

Nemas ku komu ist? Predsa ked niekto takto skonci, tak musi mat za seba aj nejaku nahradu si myslim, ze sa nestane, ze ju nik nenahradi, ci?
Uz si sa skusala aj v nejakych ambulanciach teda informovat? Ale je fakt, ze v BA je to problem celkom. Kamaratka pred par mesiacmi tiez zhanala. A vsetci statni zubari, ze su full, ze proste viac pacientov uz nezvladnu.
Potom jedine sukromny a ceny su rozne, niektori ich maju aj na webou zverejnene :wink:

my uz daky cas aj s muzom chodime k stomatologicke Banasovej, je o teba dobre postarane. daju ti termin, v cas ta vezmu a tiez je odbornicka, je vidiet, ze sa rozumie do toho, co robi :slight_smile:

Náhrada býva, aspoň my sme tak mali, že keď naša skončila, tak hneď vedľa nás presunuli, k tej čo nemala pacientov a tak to aj vyzeralo. To že nemala pacientov bolo evidentne pre niečo. :confused:

ale tak máš možnosť aspoň si vybrať, to je fajn, že ťa nikto nenúti ísť proste k tomu doktorovi, dnes je fakt kopa možností a je len na nás aby sme ich využili :wink:
ale neni dobrý nápad vyhýbať sa zubárovi len preto, že mi nevyhovuje, tak treba nájsť niekoho kto mi bude sedieť :slight_smile:

tak ale toto je problem by som povedala, ze teraz s mnohymi, statni, ti uz maju plne a to sa tyka nielen zubarov, aj normalne pediatrov, aj obvodnych lekarov, ono sa to nezda, ale je to fajn, ze lekari robia do vysokeho veku :slight_smile:

fajn asi ako pre koho, neviem, ci to oni tak vnimaju :confused:
ale teda podla mna ide hlavne o to aku prax ma doktor, ci ho praca bavi a od toho aj zavisi ako su s nim pacienti v pohode aspon moj nazor a skusenost je taka :stuck_out_tongue:

dakujem, ze si mi napisala :slight_smile: skusim si tam teda po sviatkoch zavolat buduci tyzden a opytam sa, potrebovala by som uz ozaj dobru starostlivost, nech sa vyhnem bolestiam do buducna a najma nech nemusim mat obavu vobec ist na nejake osetrenie k zubarovi
@machiava to som tak aj ja viackrat bola ale u ineho lekara a na nervy teda najma ked potrebujes v ten den vybavit viacero veci :confused: