Dobrý zubár v Bratislave

Vieš si predstaviť akoby to bolo bez? Lebo ja vôbec nie, to by som asi nedala. Na chvíľu dostaneš dočasnú a potom ti zavolajú, keď tie vyhotovené na mieru budú pripravené (vedia spravit aj na počkanie že ráno prídeš a poobede odchádzaš so svojimi, dá sa s nimi dohodnúť podľa toho ako to komu vyhovuje). Mne to aspoň tak moja pani Banasova urobila, každopádne ak súrne potrebuješ dá sa s ňou dohodnúť…

keby sme vedeli čo nás čaká, čomu sa vyhneme, mám kamarátku, ktorej vyšli vrchné osmičky a bola na rtg a prišli na to, že spodné jej ležia, tak tiež bude musieť to nejako vyriešiť a dať si aj tie vybrať, len zatiaľ jej oštaru našťastie nerobia, len to tiež na taký zákrok sa musí podľa mňa človek psychicky pripraviť

ale toto su uz take vaznejsie veci. to chapem ked ma z toho niekto trochu taky strach, ale z beznej preventivnej prehliadky, to nechapem :smiley:

ale to je dobre, ze na to prisli, tak pokial jej to este nerobi problem tak je dobre, horsie by bolo keby jej to uz tlacilo na sedmicky, ze by sa jej nejako krivili zuby alebo nieco, to by bol uz potom akoze celkom pruser, ale hlavne zubar musi vediet, co je najlepsie v takej situacii urobit, predsa len ked ma prax a skusenosti, tak vie co a jak :wink:

nechapes? staci nejaky odmerany pristup doktora alebo sestricky a hned si clovek vybuduje nejaky ten mur :confused: