Dobrý zubár v Bratislave

Toho som sa aj ja bála. Síce po pravde som pokukovala po tom čo je na trhu, ale nekúpila som, nemala som na to odvahu, dobrovoľne si nejako uškodiť to nie, ja som najradšej keď viem od doktorky, že čo je fajn, čo nie - na čo vlastne sa môžem spoľahnúť!

Neviem pre mňa nie, ja radšej pôjdem k mojej zubárke kde viem, že nemusím sa báť ničoho. Viem, že má skúsenosti, odborné znalosti a proste to urobí ako je potrebné a aby mi to neuškodilo.
Ja som takýto typ, keď viem, že sa na niečo môžem spoľahnúť, tak si zaplatím, len nech mám istotu a srdce na mieste ako sa hovorí :smiley:

Jesienik
Tak fajčenie má veľký vplyv na zuby, na ich farbu, to akože som tomu neverila, keď som ako mladšia videla také obrázky, že ako zuby ožltnú, ale pamätám si môjho uja jaké ten mal a vtedy mi to došlo. Takže u nás takáto neresť nemá miesto.
Je fakt, že aj káva, aj čierny čaj a červené víno má na toto vplyv, ale teda nepijem to na dennom poriadku, tak tým sa až tak netrápim.

Ďakujem, že si mi napísala o tej cene, to sa mi nezdá veľa, keď si vezmem, že preventívka sa vlastne robí raz za rok, takže to je úplná paráda.
Kde sa táto ambulancia, čo si mi písala nachádza? Dá sa tam v pohode dostať? Vieš lebo mám skúsenosti, že všade problémy s parkovaním, tak nech viem, že či budem musieť ísť mhd alebo môžem autom. Nie že sa tam zjančím :smiley:

Pearl Dental je v Ruzinove, nie je problem to najst, na nete si najdes adresu a tam mas aj kde bez problemov zaparkovat. Chapem tvoje obavy, tiez sa mi to viackrat stalo, ked som niekam chcela ist, ze som si nepozrela, ci je mozne niekde zaparkovat a bludila som len aby som niekde nejake miesto nasla, ale tu nie, tu v pohodke kedykolvek sa ti podari aspon ja som doposial problem nemala a to tam chodim uz roky pravidelne.

veď klasika v BA, čo čakáš, ja som už veľakrát povedala, že radšej budem chodiť pešo a normálne len spojmi :smiley: :smiley: