Dobrý zubár v Bratislave

Toho som sa aj ja bála. Síce po pravde som pokukovala po tom čo je na trhu, ale nekúpila som, nemala som na to odvahu, dobrovoľne si nejako uškodiť to nie, ja som najradšej keď viem od doktorky, že čo je fajn, čo nie - na čo vlastne sa môžem spoľahnúť!

Neviem pre mňa nie, ja radšej pôjdem k mojej zubárke kde viem, že nemusím sa báť ničoho. Viem, že má skúsenosti, odborné znalosti a proste to urobí ako je potrebné a aby mi to neuškodilo.
Ja som takýto typ, keď viem, že sa na niečo môžem spoľahnúť, tak si zaplatím, len nech mám istotu a srdce na mieste ako sa hovorí :smiley:

Jesienik
Tak fajčenie má veľký vplyv na zuby, na ich farbu, to akože som tomu neverila, keď som ako mladšia videla také obrázky, že ako zuby ožltnú, ale pamätám si môjho uja jaké ten mal a vtedy mi to došlo. Takže u nás takáto neresť nemá miesto.
Je fakt, že aj káva, aj čierny čaj a červené víno má na toto vplyv, ale teda nepijem to na dennom poriadku, tak tým sa až tak netrápim.

Ďakujem, že si mi napísala o tej cene, to sa mi nezdá veľa, keď si vezmem, že preventívka sa vlastne robí raz za rok, takže to je úplná paráda.
Kde sa táto ambulancia, čo si mi písala nachádza? Dá sa tam v pohode dostať? Vieš lebo mám skúsenosti, že všade problémy s parkovaním, tak nech viem, že či budem musieť ísť mhd alebo môžem autom. Nie že sa tam zjančím :smiley:

Pearl Dental je v Ruzinove, nie je problem to najst, na nete si najdes adresu a tam mas aj kde bez problemov zaparkovat. Chapem tvoje obavy, tiez sa mi to viackrat stalo, ked som niekam chcela ist, ze som si nepozrela, ci je mozne niekde zaparkovat a bludila som len aby som niekde nejake miesto nasla, ale tu nie, tu v pohodke kedykolvek sa ti podari aspon ja som doposial problem nemala a to tam chodim uz roky pravidelne.

veď klasika v BA, čo čakáš, ja som už veľakrát povedala, že radšej budem chodiť pešo a normálne len spojmi :smiley: :smiley:

//no niekde je to ozaj na nervy, preto toto je prva vec ktoru ja pozeram aby som mala aj kde zaparkovat, aby som problem nemala, lebo motat sa mi niekde a hladat miesto nechce, takze toto je benefit, ked sa da zaparkovat hned tam//

ked malo by to byt ako komplex veci o ktore sa zaujimame, lebo o com je to, ked mas kde zaparkovat, ked starostlivost nie je dobra, chapes, ono ja mam viacero veci ktore su pre mna prioritou, ktore su dolezite a teda kvalita a pristup, to je tiez zaklad, vsetko to ide spolu ruka v ruke, moja kamoska zacala chodit pred niekolkymi mesiacmi tam kam ja chodim do ambulancie a hovorila, ze mali co robit aby jej dali zuby do poriadku po predoslom zubarovi :confused:

Denilia toto je raz ťažko. Dobrého lekára nájsť to nie je len tak. Myslím, že v tomto prípade čo si písala sa netreba zamýšľať nad tým ako to bolo a prečo to tak bolo. Už je to jedno.
Skôr je podstatné to, že už to má v poriadku. To je základ. :wink:

Kazdy sme iny, mne napriklad zase najviac zalezi na tom aby ma doktor oboznamil s tym co bude robit. Aby som mala o tom jasnu predstavu, lebo ja sa potrebujem tak nejako akoby som to povedala psychicky na to pripravit, preto to potrebujem vediet a nie kazdy doktor je taky, ze ozaj ti povie, vysvetli a vsetko.

DENILIA práve pre toto ja napríklad som názoru, že je jedno či bežné prehliadky alebo bielenie a takéto veci proste všetko najlepšie u jedného pretože to máš plnohodnotnú starostliovsť a to je základ :wink:

magdalenka to aj ja tento nazor zdielam, mne toto vyhovuje u dr. Banasovej, ze tam maju a robia vsetko, ze ani s RTG nie je problem, ani s bielenim, ani s korunkami ani s nicim, ze cokolvek by si moj chrup vyzadoval, tak to mi vedia zariadit priamo tam na mieste :wink:

Denilia ty uz aj mas urobene korunky alebo takyto nejaky vacsi zasah zeby si potrebovala?

Dorinka kiezby sme mali vsetci problemy len take, ze kaz a podobne, ze nic vaznejsie to myslim, ze by bolo skvele. Ja som uz velakrat povedala, ze by som brala tak ako zralok, ci krokodil to tak ma, ze proste vypadnu zuby a narastu nove, ze to by bola parada :smiley:

nie nie nastastie u mna este nic take nebolo treba, ale tak nevies, casom sa moze kadeco vyvrbit, preto som sa radsej vopred informovala ze ako to je keby nieco, nech viem na co sa pripravit :slight_smile:
maroka kiezby to tak bolo akoze myslim, ze ja si mozem zaklopat, ze nejake zasadne problemy som doposial nemala, lebo teda ja od isteho obdobia si davam velky pozor na to aby som ustnu hygienu mala tip top :stuck_out_tongue:

mna zaujme zakazdym pekny usmev :slight_smile: a na tom je hned vidiet ze ci sa clovek o seba v tomto smere stara alebo ci to zanedbava.

Videla som vyssie, ze si pisala o tvojej dr. ze ma aj RTG aj bielenie robi a vsetko taketo, takze to maju asi nejaku vybavenejsiu, modernejsiu ambulanciu hej?
Uz dlho tam chodis? Nerada menim lekarov, ja chodim odjakziva k rovnakym jak chodili nasi, nejako som sa doposial nemala k tomu aby som zmenila, pred nedavnom som sice gynekologa menila, ale to tiez ma donutili okolnosti ako aj teraz viac menej. Mam pocit, ze sice chodim pravidelne na preventivky so zubami, ale ze aj tak nie su okej, lebo kazdu chvilu pri studenej vode alebo tak ma pobolievaju a to by asi nemalo byt.

Toto nie si sama, som aj ja taka, ze nerada idem od niecoho noveho, ale niekedy je to ozaj ovela lepsie, pretoze ked ti nema niekto poskytnut dobru starostlivost, tak na co tam budes chodit, to potom nemusis vobec. Takze tiez zvazujem zmenu. Neviem sice ci sa to mojmu terajsiemu bude pacit, ale tak na tom hadam nezalezi.

kto by to rád robil? tiež by som chcela keby som si vybrala lekárov a aby bolo všetko v poriadku furt, že tá starostlivosť ukážková, lenže to tak bohužiaľ nefunguje, je to škoda, ale je to tak, takže my môžeme byť akurát tak rady, že si môžeme vybrať ku komu pôjdeme :slight_smile:

za RTG zubov sa normalne plati? alebo ako to funguje? chcela by som si to dat urobit kvoli osmickam, ze ako su na tom, ci mi vyjdu niekedy alebo vobec, ze co cakat, len neviem ako to chodi :slight_smile: