Dobrý zubár v Bratislave

Mas akoze aj nejake problemy, ci nemas nic, lebo ja som sice toto absolvovala, ale to som z dovodu, ze furt ma dasna boleli a nevedela som, ze kde je problem, co mi to akoze sposobuje. Tak potom ze sa mi na to pozru a tlacili sa mi, ale je fakt, ze uz som pocula o roznych pripadoch ako osmicky rastli a teda viem si predstavit, ze ked sa im neda ist normalne von, tak to dokaze narobit nenormalne problemy.

ninaa v dnesnej dobe mame to stastie, ze nie sme nejako limitovany a ze si mozeme proste vybrat kam pojdeme, aku starostlivost si zvolime :slight_smile:

jasne, ambulancia kam chodim je z mojho pohladu spickova, aj teda co sa tyka toho moderneho vybavenia, aj je to tam take prijemne, ze ked tam idem tak nemam pocit, ze proste idem na nejake vysetrenie z ktoreho by som sa mala stresovat alebo nieco a ked este pocas toho si mozes u nich telku pozriet tak to uz je uplny strop :wink:
mne to proste vyhovuje, ze je to na jednom mieste, chodim tam pomaly tri roky to budu, tiez som odisla od ineho doktora, ale nelutujem to rozhodnutie, ja chapem, ze je to take ze cloveku je to luto a neviem co, ale nebudem zostavat niekde kde mi neposkytnu adekvatnu starostlivost

predtym si chodila tiez k nejakemu sukromnemu doktorovi, ci normalne k statnemu? :slight_smile:

To teda a vybavenie kvalitne je zaklad, aspon z mojho pohladu, lebo ked lekar nema moznosti tak je to potom k nicomu. Nemoze ti poskytnut vsetko, co by si potrebovala, dnes akoze ta kvalita, technologie to by malo byt na urovni.